rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser178503

Guest
Nie ma takiego skryptu na robienie szybciej lk. Jest skrypt, który ułatwia znacznie farmienie. To dziecko klina wsadzic nie umie i anty kontry puścić w sumie też, więc spokojnie można go zjechać ;)
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
12
Paint, widzę wazelinka w stronę ceitera...
prawda jest taka,że gracz, który ciepie co runde deff+lk jest miernym grajkiem...
każdy cwaniak może naklepać deffa 4/4 i 2,5k lk z 400 taranami...
 

DeletedUser113002

Guest
Spiny Spiny Spiny Skrypty Skrypty Skrypt ...

...nic się nie zmieniało ;)

I taka mała moja ocena: 75% dzisiejszych "pro mistrzów etc. " nie wiedziałaby jak grać na pierwszych rundach sp. ;)

Pozdro spinajcie się dalej ;)
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
Spiny Spiny Spiny Skrypty Skrypty Skrypt ...

...nic się nie zmieniało ;)

I taka mała moja ocena: 75% dzisiejszych "pro mistrzów etc. " nie wiedziałaby jak grać na pierwszych rundach sp. ;)

Pozdro spinajcie się dalej ;)

wszystko idzie do porzodu
jak nie było skryptów, af'a to była gra
dłużej się grało ale ciekawiej
 

DeletedUser

Guest
Ranking Nazwa Plemię P. Wioski
1 Luminous 127.109 11
2 Phenom- MaCabr 127.108 15

hehhe ja bym byl troszke zly jakbym zakonczyl runde na 2 miejscu:) hehhe

nev plajerek juz defem gra lamusek a na pojedynek nie wystapi zalosne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
brawo dla veruma za wysylanie fejek z bota :)
grać 1v1 nie umie to wysyła po 200 fejek przed szlachty :)
 

DeletedUser178503

Guest
Spiny Spiny Spiny Skrypty Skrypty Skrypt ...

...nic się nie zmieniało ;)

I taka mała moja ocena: 75% dzisiejszych "pro mistrzów etc. " nie wiedziałaby jak grać na pierwszych rundach sp. ;)

Pozdro spinajcie się dalej ;)

Bez skryptów się więcej klikało i wygrałem już kilkanaście rund bez tego ;)
 

DeletedUser178225

Guest
brawo dla veruma za wysylanie fejek z bota :)
grać 1v1 nie umie to wysyła po 200 fejek przed szlachty :)

Nie za specjalnie lubie veruma ale watpie dlaczego wy myślicie ze ktos ma bota cieżko ustawic sobie opere na klawisz?? i kliknac tym kółeczkiem u myszki stron i wpisujac przełaczajac karty klawiszem i potem masowo tak samo klikajac ok?:) wysłał co najwyzej 40 fejków zawsze tyle śle wiec 200 nie posłał:) ja tez cie jechałem i po 30-40 fejek szło bo klinowałes:) a mimo to ciskałes sie ze z bota;)
 

DeletedUser150331

Guest
Nie za specjalnie lubie veruma ale watpie dlaczego wy myślicie ze ktos ma bota cieżko ustawic sobie opere na klawisz?? i kliknac tym kółeczkiem u myszki stron i wpisujac przełaczajac karty klawiszem i potem masowo tak samo klikajac ok?:) wysłał co najwyzej 40 fejków zawsze tyle śle wiec 200 nie posłał:) ja tez cie jechałem i po 30-40 fejek szło bo klinowałes:) a mimo to ciskałes sie ze z bota;)

takie walki jak cttr to ja rozumiem ;d
jakby nie mustafa to lepiej by bylo;d
ale gz mimo co;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150331

Guest
verum kolejny raz łamie sojusze :)

<11:43:46> "verum" pokes you: soj?
<11:43:51> "verum" pokes you: :DDDDDDDD
<11:44:51> You poked "verum" with message: Ok choc an dol

potem wjechal lekka i ją stracil :)

nie tyle że verum łamie sojsuze to brawoa dla ego sum deusa za atakowanie 4v1 to jest wlaśnie poziom jednego z najlepszych graczy SP :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Fajna runda CAT była teraz :D oby takich więcej :) 3msc w ra a musialem przez godzine drugi raz budować offa bo ktoś mnie ubił jak nie było mnie przy pc przez 30min :| gdyby nie to to może wbiłbym top1 :p
 

DeletedUser150331

Guest
Fajna runda CAT była teraz :D oby takich więcej :) 3msc w ra a musialem przez godzine drugi raz budować offa bo ktoś mnie ubił jak nie było mnie przy pc przez 30min :| gdyby nie to to może wbiłbym top1 :p

że chciało się wam siedzieć tyle przy kompie bez podbijania :p
 

DeletedUser178225

Guest
Fajna runda CAT była teraz :D oby takich więcej :) 3msc w ra a musialem przez godzine drugi raz budować offa bo ktoś mnie ubił jak nie było mnie przy pc przez 30min :| gdyby nie to to może wbiłbym top1 :p

Watpie mnie tez niebyło ponad 30 min a jakbyłbym to bym wygrał to jeszcze lajtowiej niz teraz;D
 

DeletedUser162819

Guest
Za niedługo wszyscy będą wygrywać będąc tylko 5 minut na rundzie :D
 

DeletedUser155263

Guest
a tak po za tym .) dalem szajse veriumowi ostatnią żeby nie było:D złamei jesze raz soja to juz go nawet`1kpp nie urauje:D
 
Do góry