rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser157137

Guest
barbarki daleko , do graczy daleko ;D to poco offa mialem robic ? :p Blisko byl drubens ale jakbym go przejal to by nas zdyskwalifikwoal i po co to :p
 

DeletedUser

Guest
Chodzi CI o wczoraj ? wbilem 4fun i przez 30 min tracilem lk bo nikt nawet nie mial deffa zeby mi lekka padla, widzialem skana co jajczo mial na profilu, kto tu sobie dodaje ten dodaje. A co bylo na ts jak Danielek wyslal na Ciebie ? kontra na 4 s :) Pogratulowac.

Oj , zobaczymy dzisiaj w nocy jak będziemy się w kontry bawić :>
 

DeletedUser

Guest
dostales odemnie kontre padla Ci cala lk ;d szkoda ze nie mialem ogarniete tak by grube z reszta marnego offika tez padly :D

P.S. klinowac i uciekac przed kontra 4 sek tez nie umiesz ;>?
 

DeletedUser153746

Guest
dalej nooby grają i tylko potrafią mnie pokonać w 10 no ale cóż. Pozdro do zobaczenia kiedyś tam Agro i ro mówi samo za siebie.
 

DeletedUser

Guest
dostales odemnie kontre padla Ci cala lk ;d szkoda ze nie mialem ogarniete tak by grube z reszta marnego offika tez padly :D

P.S. klinowac i uciekac przed kontra 4 sek tez nie umiesz ;>?

Marny offik ... Dostałem skana jak ty miałes wojsko 100/100 deff i 200 lk gdy ja mialem 400 lk i 700 topa , więc się nie chwal :>
Dostałem kontre 4sekundy o_O ? Dostałem od Ciebie 2 sekundy i ucieklem , choć to nie wyczyn :>
Ceitera też sklinowałem na 2 grubego , więc też nie wiem o co ci chodzi ...
A mogłem uniknąć ten atak , ale powaliłem obliczenia i nie odświeżyłem strony i mi patrząc na czas za ile dotrze uznałem , że wbijesz 2 sekundy po wysłaniu ataku ;> Niestety coś zrypałem i lk poszła , cóż ;/
Pierwszy miałem karete na SP i średniego offa , bo wiedziałem że raczej z wami będę musiał sam walczyć ;/
Szaczunek za zgranie , jednak tak naprawdę tylko ty wyrządałeś szkody i blachsheep , ceiter tylko karete umiał wysłać ;>
binio95 złamał pon i wjechał mi w offa jak miałem karete uszykowaną na Ciebie , bo tych deffów to dużych nie mieliście ;> Jednak wjechał i się stało jak stało , rundy chyba nie wygraliście więc ...
To , że moi sojusznicy nie uciekli i dostali kontry szkoda i tym bardziej że mieliśmy ''niby koalicje '' z GM , którzy tylko mieli skan :> orzel wyeabal na kazdego rezerwacje i bylo milo , a mial 2 razy mniejszego offa i kuznie 12 jak ja mialem monety na 4 wyklepane ... Można było to z Terrorem ugrać , jedyny ogarniał pewnie na rundzie :-> Szacun dla was za zgranie

--------------------------------------------------------------

Aha i to nie byla kontra tylko wbiłeś 2 sek przed wysłaniem ataku na Ceitera , źle to obliczyłem jak pisałem wyżej :>
 
Wynik reakcji
6.794
Marny offik ... Dostałem skana jak ty miałes wojsko 100/100 deff i 200 lk gdy ja mialem 400 lk i 700 topa , więc się nie chwal :>
Dostałem kontre 4sekundy o_O ? Dostałem od Ciebie 2 sekundy i ucieklem , choć to nie wyczyn :>
Ceitera też sklinowałem na 2 grubego , więc też nie wiem o co ci chodzi ...
A mogłem uniknąć ten atak , ale powaliłem obliczenia i nie odświeżyłem strony i mi patrząc na czas za ile dotrze uznałem , że wbijesz 2 sekundy po wysłaniu ataku ;> Niestety coś zrypałem i lk poszła , cóż ;/
Pierwszy miałem karete na SP i średniego offa , bo wiedziałem że raczej z wami będę musiał sam walczyć ;/
Szaczunek za zgranie , jednak tak naprawdę tylko ty wyrządałeś szkody i blachsheep , ceiter tylko karete umiał wysłać ;>
binio95 złamał pon i wjechał mi w offa jak miałem karete uszykowaną na Ciebie , bo tych deffów to dużych nie mieliście ;> Jednak wjechał i się stało jak stało , rundy chyba nie wygraliście więc ...
To , że moi sojusznicy nie uciekli i dostali kontry szkoda i tym bardziej że mieliśmy ''niby koalicje '' z GM , którzy tylko mieli skan :> orzel wyeabal na kazdego rezerwacje i bylo milo , a mial 2 razy mniejszego offa i kuznie 12 jak ja mialem monety na 4 wyklepane ... Można było to z Terrorem ugrać , jedyny ogarniał pewnie na rundzie :-> Szacun dla was za zgranie

--------------------------------------------------------------

Aha i to nie byla kontra tylko wbiłeś 2 sek przed wysłaniem ataku na Ceitera , źle to obliczyłem jak pisałem wyżej :>



Ja tylko karete umialem wyslac ? Gdy Ty miales 0 pokonanych przeciwnikow ja mialem 30k RO ... Ciagle ataki, a co jest smieszne,ze offa mialem nawet wiekszego ;] A sklinowales tylko dlatego,ze danielek powiedzial,ze nie umiesz klinowac i wyslalem 4 ataki, a nie jak Ty 25 ;]
 

DeletedUser

Guest
Oj , żebyś wiedział że ja też straciłem wojska trochę ;> Gdy ja miałem monety i 2 grube to ty miałeś jedynie koszary i stajnie o 2 poziomy większe :> Danielek sobie może za przeproszeniem mówić , a i tak to zafejkowanie nic nie da bo ja opisuje grube ;>
 
Wynik reakcji
1.428
TY może byś podziekował a nie bo nic nie pokazałeś na tej rudzie a 100pp drogą nie chodzi pozdro dla założyciela.

Tak :)

Najlepiej wyjsc jak się ma 4 wsie a podbiją główną, najlepiej się wylogowac a oni niech sobie grają..

Tak :)

--------------------------------------------------------------

Najlepiej to tak jak teraz - jak sie pseudoprosiki w 3 zbiorą łamać sojusze i 3v1 atakować ;)
 

DeletedUser157137

Guest
A teraz chlopcy sobie przejmuja Barbarki i blokuja bezsensownie nastepna runde.. masakra. Ale niech przejmuja , niech przejmuja. Nastepna rozgrywka z nami :)
 

DeletedUser170024

Guest
Niby ich wina, ale przyznać sie nie potrafią.
Po 1 nie dostałem żadnego potwierdzenia o zaakceptowaniu meczu od drubensa od kapitana drużyny przeciwnej zresztą też.
Po 2 wiadomosć z hasłem do rundy została wysłana na s67, który się już zakończył, zanim sie zoriętowaliśmy ze gramy byliśmy juz 30min w plecy, no ale cóż...
 

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich,
Potwierdzenie było Cris dostał wiadomość na gg odemnie że gra odbędzie się 09.03 (tyg przed rozgrywką). Po za tym na forum było wpisane, że dziś rozgrywa się "mecz". Jedyny błąd jeśli jakiś jest to stoi po stronie administracji.
 
Do góry