rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser142859

Guest
a ta gra to niby dla kogo?
dla ludzi w moim wieku.
mam 14 lat, mam czas to gram
a ty viprules taki stary to sie za robote weź a nie przed kompie siedzisz i sie opi*rda*a*z a robic nie ma komu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
Chodzi Ci kto grał na moim koncie dzisiaj>?

Rules- Bo na dwóch grałeś tylko...

o co chodzi?:D nie wiem chyba sie myle :) ale wiadomosc od zawszetamgdziety chyba do mnie acia co?:)

no tak wkurzyles sie o to lk co ci zbilem,a potem zle o 5s obliczylem sobie kontre,tak to jest jak grasz caly czas z premium a na szybkich bez;/:) noi zrobiles kontre,a ze mam dobrego neta to jak jest kontra do 5s to nie cofne woja:D

spiner racje ma,caly czas pisze z graczami na zwyklych swiatach ze wiek w tej grze nie ma znaczenia,tylko umiejetnosci,a na miano pro pracuje sie caly czas:)
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
czemu znowu na rundzie rano jest nagroda co?
pkt dostaje ktos komu godzina akurat odpowiada a na rundzie jest pewnie 3 dobrych graczy
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
heh nie wiem czy przypadkowo drugi dzien to samo:) Ciekawe czemu teraz na popoludniowej nie bylo zadnej nagrody,np dla pokonanych razem to moze mial bym checi do gry:D

zna ktos tego gracza co wygrał dzisiaj rano?zreszta widac jaka rundka dziwna byla wygrał gracz z jedna wioska,dotychcasz myslalem ze to tylko na CAT możliwe:D
 

DeletedUser148835

Guest
Czytając wasze post widzę 4 graczy wiedzących na czym polega ta gra

1. Zabawa.

No runda z ofem tygodniowa na polskich jest możliwa ale nie na niemieckich spiner10 spróbuj tam swoich sił:)

Vialle jest dobry ale na rundach z szybkością 250-400

I coś jeszcze nazywając kogoś dzieckiem nie załatwia się sprawy zagrajcie 1 vs 1 to zobaczycie kto lepszy to jest rozwiązanie.
Szybkie i plemiona nie dzielą się na dzieci i dorosłych jak VipRules uważa czy jak mu tam. Są gracze dobrzy i słabi.

Makap ja mówię serio gramy 1 vs 1 nie będę się bawił z tobą:)
Vialle jak jesteś dobry bierz tego gościa 1 vs 1 ale jeśli przegrasz nie oznacza to że jesteś słabszy
Jak przeglądałem rankingi VipRules nie żaden pro z jakiego się tutaj uważa:)

A nie ma graczy PRO w plemionach jak już wcześniej napisałem
Nie chwalcie się że wygrywacie rundy każdy widzi kto chce.

I ja nie jestem Pedro Costa:)
To tylko kolega z Niemieckich:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser148835

Guest
nie ma szans jutro wracam do Niemiec a mam szkołę więc do piątku lub soboty:)

ale jak się rzucą wszyscy to Makap jesteś tym słabym bo się boisz sam atakować:)
 

DeletedUser125693

Guest
Przegladajac ostatnie posty krotkie podsumowanie z mojej strony

Jak myslicie:) przegrana 1vs1 oznacza , ze ktos jest slabszy?:) ojj nie ,bo tu decuduja setne:p glupie spoznienie i zoonk po offie:) ale tak wy jestescie Pro umiecie sie tylko przechwalac:) nie widzicie, ze po drugiej stronie tez sa ludzie, ogarnijcie sie troszke, bo zachowujecie jak ja kiedys, ale takim postepowaniem niczego nie zrobicie tylko mozecie pogorszyc swoja sytulacje.
W ostatnich postach zauwazylem, ze jest duze uwziecie na gracza -Makap- hmm;) nie masz zycia;) Bedziemy Cie jechac na kazdym SP .
Troszke smieszne nie sadzicie?:) Jezeli ktos uwaza, ze zycie to sa plemiona to jego sprawa ja w to nie wnikam, ale prawda jest taka, ze kazdy chce byc najlepszy, co to za sztuka zaatakowac w 6 osob jednego gracza? hmm:) aaa ubilem -Makap- offa jestem pro:D heh az smiac sie chce:) sztuka jest wybronic sie, niewielu to potrafi i niewiele osob gra fair play, zastepstawa oddawanie wiosek, trudno kazdy ma swoj honor, ale wedlug mnie jest to najwazniejsze, duzo juz przezylem, jestem od poczatku powstania gry z plemionami gram od pierwszych rund i wiem, ze honor i zasady sa najwazniejsze;)
To wszystko z mojej strony.


Bo -Makap- jest PRO!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser148835

Guest
Ciepa to co napisałeś jest mądre:)
Ale jedna czy 2 osoby to przeczytały reszta napisała że "jesteś super tyle Ci się chciało pisać"
ale to już ich problem
ale teraz was się zapytam czy gracz który gra każdą rundę po kolei a takich kilku jest i zajmuje w jednej rundzie topkę a w drugiej przejmują go to jakiś PRO?
w tej rundzie co miał topkę pewnie nikogo nie było dobrego:)
 

DeletedUser125693

Guest
Ciepa to co napisałeś jest mądre:)
Ale jedna czy 2 osoby to przeczytały reszta napisała że "jesteś super tyle Ci się chciało pisać"
ale to już ich problem
ale teraz was się zapytam czy gracz który gra każdą rundę po kolei a takich kilku jest i zajmuje w jednej rundzie topkę a w drugiej przejmują go to jakiś PRO?
w tej rundzie co miał topkę pewnie nikogo nie było dobrego:)

Wiesz, wedlug mnie nie ma PRO graczy:) Moze sa tacy , ktory lepiej graja od innych, bo maja wieksze doswiadczenie, plemiona jak sama nazwa mowi to gra zespolowa i dobrze zgrane plemie moze pogromic kazdego:)
 

DeletedUser

Guest
Widze że ciepa nie zwariował od plemion gra dobrze i już spory czas ale wie o co chodzi w tej grze można znim pogadac itp. a nie że widzisz tylko swojich kolegów którzy mogą cię zjechac i że ja jestem naj to mnie nic nie opchodzi po co mam gadac z innym graczem
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
kiedys tez sie ktos klocil zeby poszedł ktos z kims na sp 1vs1:)
jedyne co na to mozna odpowiedziec to ze plemiona to gra zespolowa tak jak to ciepa napisał,samemu nic nie zrobisz ,ani na szybkich ani na zwyklym swiecie:)

ciepa jaki nick masz?pamietasz mnie jeszcze?:D
 

DeletedUser148919

Guest
kiedys tez sie ktos klocil zeby poszedł ktos z kims na sp 1vs1:)
jedyne co na to mozna odpowiedziec to ze plemiona to gra zespolowa tak jak to ciepa napisał,samemu nic nie zrobisz ,ani na szybkich ani na zwyklym swiecie:)

ciepa jaki nick masz?pamietasz mnie jeszcze?:D

Przecież juz wczesniej napisalem, wygrywac to tylko z ekipa!
 

GreatGatsby

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
183
masakra co jest corpus?runda o 14:30 miala byc wiec gdzie była?
patrze o 15 nie ma zadnej zaplanowanej rundki,przychodze o 16 i patrze ze rundka sie zaczyna o 15:20
ogarnol bys te rundy troche,jak pisze 14:30 to powinno byc o tej godzinie a nie sprawdzac caly czas czy rundka jest jakas czy nie
pisalem juz kiedys,az tak ciezko napisac w zaplanowanych rundach grafik chociaz na jeden dzien?bo o dwa to sie pewnie nigdy niedoprosze
 

DeletedUser

Guest
hoho rundka nagrodzona 10pp:D ładnie:D
zamieszani z czasem rozpoczęci rund jest ktoś wróci ze szkoły np o 2 bo wię o którj rundka rusza a tu zoonk:D

Jeśli am ktoś nr gg do Vitora proszę o kontakt na pw :p
Choć by nawet przekazać tylko wiadomość ode mnie bardzo ważne..
 
Do góry