rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser144973

Guest
Vitor, mowisz, ze poziom niższy niz 0. po czym tak sądzisz?? Ostatnio jak grałeś rundę z Makapem kolejnym PROsem, to jakoś nie utrzymaliście się w topce, mimo, że dał Ci moja wies jako darmę bo miał zasta. Poza tym nie widziałem, zebyś bił się z kimś na kontry na owych nutkach '12-'13, nawet na tych co grałeś. nic do Ciebie nie mam, bo dużo się nasłuchałem o mistrzu Vitorze, ale no stary.. Ja, jak nie mam nic ugrane to się nie wypowiadam, a Ty na podstawie kilku rundek podsumowałeś. w sumie też racja, że za rundki tak dają pp, że aż wcale, i dlatego tacy gracze jak Meff, gazda ne grają, gazda to chyba juz w ogóle w plemiona nie gra ;p Ale no taka prawda, tak więc tyle ode mnie, pozdrawiam

Groszek.

Bylismy w topce aż do poludnia ;), ale nie gralismy od rana:p ja jak o 5 dałem spiocha tak juz nie grałem:d
 

DeletedUser169458

Guest
Nie pisz mi nic o dziewczynach villus, bo chyba zabije. Ale spokojnie, niedługo pewnie będę miał wiele czasu na sp. A wtedy wszystkie pseudo prosy będą miały mieć powody do spin na forum :)
 

DeletedUser169458

Guest
Śmieszny Coma... No śmieszny, widzisz, ja przynajmniej mam jakieś zalety, a Ty wiecznie jesteś słaby :(
 

DeletedUser430

Guest
Gadanie, jestem na serwerze niech pokażę co potrafi. Póki co z jego gadania nic nie wynika.
 

DeletedUser

Guest
Trwają prace konserwacyjne
Z powodu prac konserwacyjnych Plemiona są obecnie niedostępne. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, prosimy spróbować zalogować się ponownie za kilka minut.

Nawet się na sp nie dało zalogować...

Efekt?

10 barbar na 1 gracza... przypadek ?
 

DeletedUser

Guest
hahaha mysallem ze runda sie 23:55 konczy kareta i ofik niewykorzystane... ahhaahhahahahahah masakra mistzrowskei sp zamronwoanie tyle h nad kompem i nei wygranie premki bezcenne to moja ostatnia runda papa
 

DeletedUser155263

Guest
ja sie przynajmiej bawilem ;)
nie robilemnic oprócz deff-a a jak zaczele robic lk to zaraz je starcilem na kontrze mateya ale go uwalilem ;*
 

DeletedUser155073

Guest
ja sie przynajmiej bawilem ;)
nie robilemnic oprócz deff-a a jak zaczele robic lk to zaraz je starcilem na kontrze mateya ale go uwalilem ;*

I mnie skanowales a tego nie lubie :) Gralem ze znajomym ale mu nie wyszlo i musialem szukac nowego kompana.
Podziekowania dla Sh0cked? i szkoda, ze w ostatniej chwili top 1 mi zabrono :)
 

DeletedUser155263

Guest
moes tak zeskanowałem :) bo wiesz heheh patzralem co ludzie mają :p io tak widze ze runda bez poziomu i nie wygrana <beczy>
 

DeletedUser155073

Guest
Jestem nowy w tych szybkich wiec nie za bardzo wiem jaki jest poziom nacodzien ale skoro bylem wyzej od Cb Kropek to mi to wystarcza :) Zabraklo niecalej minuty aby wpadla kolejna wioska 2k ;/

Kiedy przychodza PP i ile przyjdzie po 30 czy 30 na 2 ?
 

DeletedUser155263

Guest
przychodzi 30 na jednego napisz do supportu o nagrode bo innaczej nie dostaniesz; _)


ja żałuje ze nie gralem na całego top1 by było murowane :(
 
Do góry