rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
DETOX to nie Jabuszka.? CI ukradł konto!!!
TO wszystko Black Nobility on ma program chakerski!!!
Mi tez ukradł dzisiaj rano i zmienił pasy!
Trzeba go jechać!!!

On CHcę nam zepsuć średnię!!!
Miałęś tam pp?????
 

DeletedUser169681

Guest
za 2 tyg powinienem być tydzień w domu więc na p[orannych mogę zobaczyć na co was stać:D
 

DeletedUser177480

Guest
panie i panowie doszły mnie słuchy że ja podobno sie wamałem na konto werum z czego nie wiem o co chodzi dałem gościwoi zasta na 1 h i 30 minut totalny amator dzisiaj o 15:04 dzisiaj o 16:25 bo miałem prace w domu

i od razu 8 wiadomosci że włamałem się na konto werum ale jak ja się mogłem włamac jak ja sam miałem zasta

werum co do ciebie u ciebie gra 5 osób a ktoś po dobno napisał że ja tam gram tobie ale skąt a mam to wiedizec napisz do drubensa lub nie wiem kogo przeices z to idzie sprawidzićchcesz to ci moge dac numer do rodziców i potwierdzą że ja w tych czasie byłem po za domem
 

DeletedUser

Guest
ja jak odzyskam konto jabuszka sie wyszaleje to przejmuje stery i zaczynam czyszczonko black nobility,red devil 9, okazyjnie byczos no i smieszne twory bajusa pozdrawiam
 

DeletedUser171672

Guest
Jabuszka wczoraj 30 pp comie zarąbał i mówił, że na konto detoxa potrzebował :)
 

DeletedUser

Guest
Doszły mnie słuchy, ze jakiś tam kente podaje się za mnie i mówi że ma dostęp do mojego konta, dodatkowo założył nick podobny do mojego ( z tego co pamietam bez którejś spacji, ale nie chce mi się wertować GG i szukać). W każdym razie jakby to nie było gracz ten próbuje się tylko dowartościować a ze mną nic wspólnego nie ma. Ja na SP nie gram bodajże od końca kwietnia i na chwile obecną nie zapowiada się żeby wrócił.
 

DeletedUser

Guest
foqvoimlayx5.png



Dla takich chwil się żyje... teraz juz nie grajcie
 

DeletedUser169406

Guest
No i co czarna:p mimo podbitych wiosek wygrałem w ochronie to nooby potrafia atakowac ty też i co nasłałes kolegów?:D i tak rady nie dali żenada:p na każdej rundzie bedziesz padał:D budź braci i grajcie;p
 

DeletedUser162819

Guest
Aż się boję na sp grać jak widzę,że jakaś bojówka powstała ;p
 

DeletedUser

Guest
Sorki chłopaki ze nie wchodziłem na gg, ale byłem w podróży, wkrótce zaczniemy działalność, jeszcze potrzebuje tylko 1 defiiarza
Repke będziemy walić, ale bardziej czarna, eddino i bajusa

Do chłopaków z "bojuwki"
Moje gg 48032685
Nie chce mi sie każdemu z osobna pisać, piszcie i sie przedstawcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser167001

Guest
Dla mnie to śmieszne jest.

Jak będę miał czas, to wbije na jakąś rundkę (ostatnio grałem z 2 rundki, ale bardziej dla RA, pomęczyć kogoś), to będę karał kogoś z 'bojuwki' jak dam radę :)

'bojuwka' ^^
 
Do góry