rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser172015

Guest
ceiter, ze słabszymi od siebie nie gram, więc pojedynku z Tobą nie zagram. a Ty detox nigdy się nie pytałeś mnie o pojedynek. raz melon mi napisał, że detox chce ze mną pojedynku, a ja mu na to odpowiedziałem, niech do mnei napisze, i do tej pory nic nie dostałem od Ciebie. wiec pionie nasz, sklej mordeczke ;)

Pisalem wiele razy na rundzie i gadalem na ts. A wiec zapytam ponownie. Gramy o 200pp pojedynek? Szczegoly jak wroce z roboty omowimy czas cię wkoncu uciszyc maly napinaczku ,dobra wracam zarabiac na chlebek
 
Wynik reakcji
6.805
ceiter, ze słabszymi od siebie nie gram, więc pojedynku z Tobą nie zagram. a Ty detox nigdy się nie pytałeś mnie o pojedynek. raz melon mi napisał, że detox chce ze mną pojedynku, a ja mu na to odpowiedziałem, niech do mnei napisze, i do tej pory nic nie dostałem od Ciebie. wiec pionie nasz, sklej mordeczke ;)

Buhahaha, zabawny jestes, po czym sadzisz ze jestem slabszy ? I jesli bys wiedzial ze wygrasz napewno bys zagral, poniewaz kazdemy sie pp przydaje... I po prostu Twoje wymowki sa zenujaca, zreszta jak caly Ty... Zreszta, dzisiaj wbije na jakas runde i CI to udowodnie ze jestes slaby.. Chyba ze bedziesz deffowal i kolegow nasylal ;c
 

DeletedUser169458

Guest
detox, nie mam 200 pp. ale o honorowe 30 mogę zagrać :)


ceiter, wysyłaj na mnie po 300 lk co 15 sekund, tylko tak potrafisz grać :)
sądze po tym, że wysyłasz po 300 lk jak noob, a nigdy rund normlanie nie grasz, nic nigdy nie pokazałeś, więc po tym sądze, żę jesteś słaby. Wbij na rundę, zagraj normalnie, wtedy o pojedynku porozmawiamy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
No to ustal Disturbia limit fejków w pojedynku,a nie jakieś wymówki głupie wymyślasz...
 

DeletedUser169458

Guest
nie dogrywsz bo nie umiesz, proste. raz mialem skonczyc, i wtedy nie gralem 2 miesiace, od tamtej opry ani arzu nie mowilem, ze kocnze, wiec naprawdę jesteś śmieszny. teraz posty twoje ingoruje, bo jesteś po prostu śmieszny
 
Wynik reakcji
6.805
nie dogrywsz bo nie umiesz, proste. raz mialem skonczyc, i wtedy nie gralem 2 miesiace, od tamtej opry ani arzu nie mowilem, ze kocnze, wiec naprawdę jesteś śmieszny. teraz posty twoje ingoruje, bo jesteś po prostu śmieszny

Haha, ja smieszny ? Pare rundek wygralem, nie mowie ze jestem jakis tam prosem, bo nim nie jestem... ALE Ty tez nim nie jestes... A piszesz tak jak bys mnie rozwalil bez problemu, moze deffem majac 3k pkt i 5 koszary ? hmmmm? To jest smieszne...
 

DeletedUser172015

Guest
detox, nie mam 200 pp. ale o honorowe 30 mogę zagrać :)


ceiter, wysyłaj na mnie po 300 lk co 15 sekund, tylko tak potrafisz grać :)
sądze po tym, że wysyłasz po 300 lk jak noob, a nigdy rund normlanie nie grasz, nic nigdy nie pokazałeś, więc po tym sądze, żę jesteś słaby. Wbij na rundę, zagraj normalnie, wtedy o pojedynku porozmawiamy :)


za tyle to mi sie nie oplaca czasu marnowac.. 100 pp nizjej nie zejde, niech mam cos z tego. proponuje runda 26/26/66 max grubych 3 palac paczki. limit atakow 8 (w tym 3 grubych) defiarze to wiadomo inwencja wlasna moga byc moga nie byc. zaczynamy atakowac od 16 k wojska.


Dzięki Comie za rundkę, pomocny, ogarnięty gracz :) Pozdro

tylko w grupie mocny. sam nie potrafi nic


ceiter moim zdaniem mimo ze nie poakzuje tego TWtotal to jest pare klas wyzej od comy.. ten potrafi tylko sie napinac. mlody jest dajmy mu sie wyszalec. ty tez nie masz twtotala wiec o co chodzi? wygrales chociaz ze 20 rundek?? oj szkoda. zobacz ceiter ma bodajze 15 lat u umei sie zachowac a ty jaki poziom prezentujesz?


Deetox dzisiejsze SP :d

hehe myslalem ze to runda bash i polecialem w agro niestety nie bylo defiarzy w okolicy i sami offocy co ich skontrowalem to sie odradzali, o 7:20 poszedlem odpalac samochod i juz nei wiedzialem co bylo ale bardzo ladne agro gratuluje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
Większy od Ciebie. Detox, błagam, nie pisz już nic do mnie, bo z szkoda mi słow i na Ciebie , i na ceitera. Detox, nie mam tyle pp :)
Również dzięki produś za rundę :)
ps. Widziałeś , żebym pierwszy kiedyś spiął do ceitera, albo Ciebie? To Wy zawsze zaczynacie gadać, a mi się op prost tego nie chce czytać. Sprawię Wam to satyskafcję, i powiem, że boje się grać i ceiterem, i detoxem, bo jesteście o wiele poziomów wyżej ode mnie, pod każdym względem. Pasuje? teraz ani do jednego, ani do drugiego nie odpowiem, bo od rozmów z takimi "pionami" się gorszę .
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.805
Większy od Ciebie. Detox, błagam, nie pisz już nic do mnie, bo z szkoda mi słow i na Ciebie , i na ceitera. Detox, nie mam tyle pp :)
Również dzięki produś za rundę :)
ps. Widziałeś , żebym pierwszy kiedyś spiął do ceitera, albo Ciebie? To Wy zawsze zaczynacie gadać, a mi się op prost tego nie chce czytać. Sprawię Wam to satyskafcję, i powiem, że boje się grać i ceiterem, i detoxem, bo jesteście o wiele poziomów wyżej ode mnie, pod każdym względem. Pasuje? teraz ani do jednego, ani do drugiego nie odpowiem, bo od rozmów z takimi "pionami" się gorszę .
pozdrawiam

Irytuje mnie w Tobie to ze cwaniaczysz na FO bo ile Ty rund wygrales... A ile sam bez pomocy kolegow/plemienia ? Wiem ze to jest gra zespolowa ale... Sam nic nie zrobisz... Wiec jesli bedziesz zainteresowany pojedynkiem pisz na pw... Koniec tematu. ;]
 

DeletedUser153359

Guest
za tyle to mi sie nie oplaca czasu marnowac.. 100 pp nizjej nie zejde, niech mam cos z tego. proponuje runda 26/26/66 max grubych 3 palac paczki. limit atakow 8 (w tym 3 grubych) defiarze to wiadomo inwencja wlasna moga byc moga nie byc. zaczynamy atakowac od 16 k wojska.

Aby wbic tak o czas masz ale jak zagrac pojedynek to czasu szkoda? Poczytaj kiedys siebie...

tylko w grupie mocny. sam nie potrafi nic

Ta gra nazywa sie "Plemiona" nie "Plemnik" jak sama nazwa wskazuje to gra zespolowa -_-
 

DeletedUser162819

Guest
Zaraz runda i tam pokażcie siłę,a nie tutaj :p
Ja na 2 godzinki wbije ,więc nie będę o topke grał,ale się pobawię.
 

DeletedUser172015

Guest
Aby wbic tak o czas masz ale jak zagrac pojedynek to czasu szkoda? Poczytaj kiedys siebie...



Ta gra nazywa sie "Plemiona" nie "Plemnik" jak sama nazwa wskazuje to gra zespolowa -_-

plemnik to ty jestes jeden wielki:p


sluchaj byczos nei twoja sparwa nei wcinaj sie.. coma zaoferowal mala cene wiec moze sobei garc z toba za takie zalosne pp. granei pojedynku to nei granie zwyklej rundki dla zabawy...


ale jezeli dalej bedzie szczekal jak maly piesek zagram z nim chocby za darmoche

a co do COMY to prosze nie podbierac mi tekstów. dziekuje
 
Do góry