rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Chiałem tylko napisać abyś nie spinał sptepchild bo ty jak zwykle robisz bałagan na forum. JEdna rzecz chiałem nadmienić, stepchild zawsze gardził graczami co graja deff+lk ale jak zobaczył mistrza(czyt. mnie) odrazu poszeł w deffa:( no smiutne kto by nie ubił offa jesli si ema 5s do niego:(? ja juz nie bede wklejał raportow z tego typa bo nei chce go osmieszac. Ale jak zwykle step nasłął jakies osoby trzecie ktore sa noname i mnei podbił na jednego grubas bo step ciagle mnei czyscił... no trudno pocwicz step moze bedziesz kiedys taki jak ja...
 

DeletedUser146505

Guest
oj stpechild nawet nie umiesz raportów wstawić:)
a co do mojego offa to miałem laga minutowego wiec masz farta:)
 

DeletedUser162819

Guest
Widzisz Pedro trzeba myśleć.Nie będę robił na samym początku czystego offa,skoro mogę popatrzec jak przydupaski Losera grający deff+lk wtapiają na mnie lekką. A ty najwięcej.
 

DeletedUser158592

Guest
To ja dodam cos od siebie :) Od jakiegoś czasu zauważyłem ze rundy tocza sie w nastepujacy sposób :

- kilku starych wyjadaczy grających po 10-20 rund w tygodniu pierwsze co robi to rozsyła po sobie priwa "Soj?" Do mnie żadko juz docieraja takie bo zawsze jest odp NIE :)
-Klepanie lk bo przecież jestem bezpieczny i mam z wszystkimi soja a nooba zawsze sie ubije konterka
- Potem zaczynaja sie wjazdy na tych nielubianych , czyli ja , Step , Loser , Detox
-Nastepnie wybijanie i przejmowanie noobkow grajacych rekreacyjnie
- i najczesciej runda kończąca sie zwyciestwem Keymila :D
Rundy wygrywa dla mnie nie najlepszy ale najbardziej lubiany ...Mimo ze Keymil należy do najlepszych

Dlatego mimo mojej sympati dla tego gracza ilekroć sie pojawie będę burzył te schematy ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
To ja dodam cos od siebie :) Od jakiegoś czasu zauważyłem ze rundy tocza sie w nastepujacy sposób :

- kilku starych wyjadaczy grających po 10-20 rund w tygodniu pierwsze co robi to rozsyła po sobie priwa "Soj?" Do mnie żadko juz docieraja takie bo zawsze jest odp NIE :)
-Klepanie lk bo przecież jestem bezpieczny i mam z wszystkimi soja a nooba zawsze sie ubije konterka
- Potem zaczynaja sie wjazdy na tych nielubianych , czyli ja , Step , Loser , Detox
-Nastepnie wybijanie i przejmowanie noobkow grajacych rekreacyjnie
- i najczesciej runda kończąca sie zwyciestwem Keymila :D
Rundy wygrywa dla mnie nie najlepszy ale najbardziej lubiany ...Mimo ze Keymil należy do najlepszych

Dlatego mimo mojej sympati dla tego gracza ilekroć sie pojawie będę burzył te schematy ...



hahaahah na wesolo :p


Btw to chyba ja zawsze bylem Twoim celem nr 1 :)) a co do Losera i Detoxa - ich RO na rundzie wynosi 300-500 jednostek gdy ja i step mamy okolo 20-30 k
 

DeletedUser158592

Guest
hahaahah na wesolo :p


Btw to chyba ja zawsze bylem Twoim celem nr 1 :)) a co do Losera i Detoxa - ich RO na rundzie wynosi 300-500 jednostek gdy ja i step mamy okolo 20-30 k

No i bylo ciekawie :) A teraz "mafia" siedzi na TS po 10siu i idzie komenda ... Lejemy tego , tego i tego
 

DeletedUser157137

Guest
doprecyzowalbym


Eddino lata po kanalach TS - lejemy repke
Loser wysyla wiadomosc z raportami i pw "on ma samego offa ! lej go "
Do tego jak atakuja to sla 50 atakow z czego jeden to lekka
 

DeletedUser158592

Guest
Coś w ten deseń ... Bo tez tak ostatnio miałem , pozamiatałem dwoma z topki to nagle poleciało 70 ataków :) Od smiercia i jego wiernych przydupasów z TS :) Tylko ze mi tam zawsze wisiały punkty i statsy a ktoś o bardziej miekkiej psychice mógłby to wziąć do siebie i sie obrazić :p
 

DeletedUser159420

Guest
doprecyzowalbym


Eddino lata po kanalach TS - lejemy repke
Loser wysyla wiadomosc z raportami i pw "on ma samego offa ! lej go "
Do tego jak atakuja to sla 50 atakow z czego jeden to lekka
38mln na jednym koncie ma loser a ty bodajże 8mln więc nie przesadzajcie że tylko was atakują bo losera nonstop ktoś atakuje
 

DeletedUser157137

Guest
38mln na jednym koncie ma loser a ty bodajże 8mln więc nie przesadzajcie że tylko was atakują bo losera nonstop ktoś atakuje

nie porownuj RA i RO bo inne jest RA i RO na rundzie od 26/36/66 bo jest inne niz na rundach 7-12 k ktore loser preferuje
 

DeletedUser146505

Guest
doprecyzowalbym


Eddino lata po kanalach TS - lejemy repke
Loser wysyla wiadomosc z raportami i pw "on ma samego offa ! lej go "
Do tego jak atakuja to sla 50 atakow z czego jeden to lekka

dobra dobra
wmawiaj sobie
jak nie wiesz co się dzieje na ts to zamilcz jak masz oczerniać
1. Loser nikogo na was nie nasyła to chłopaki sami jak was zobaczą chcą jechać.
2. Eddina nikt nie słucha.
3. Jeśli masz kłopoty to nie graj i tyle.
 

DeletedUser

Guest
dobra dobra
wmawiaj sobie
jak nie wiesz co się dzieje na ts to zamilcz jak masz oczerniać
1. Loser nikogo na was nie nasyła to chłopaki sami jak was zobaczą chcą jechać.
2. Eddina nikt nie słucha.
3. Jeśli masz kłopoty to nie graj i tyle.

Śmieszny jesteś, ile razy to jak grałem z Loserem dostawałem pw " masz rapka, gash czysty trzech wali w niego katasami farm go żeby się nie odbudował". Idź lepiej nad taktyką myśl żeby uniknąć klęski w piątek.
 

DeletedUser172015

Guest
hahaahah na wesolo :p


Btw to chyba ja zawsze bylem Twoim celem nr 1 :)) a co do Losera i Detoxa - ich RO na rundzie wynosi 300-500 jednostek gdy ja i step mamy okolo 20-30 k

a wiesz czemmu? bo ja nigdy defa nie mam nawet nie mam co wstawic do obrony to tak jest:) a jak trafia mi offa to juz top1 Ro zawsze wpada:p nie oplaca sie bronic pikami lekkiej nawet sam cos wiesz o tym


a co do kmicicca to ma racje, neich lamei te schematy bo na parwde trzeba niektórych cwaniaczkó podreperowac

nie porownuj RA i RO bo inne jest RA i RO na rundzie od 26/36/66 bo jest inne niz na rundach 7-12 k ktore loser preferuje

ja sie staram unikac RO nie wiem jak ty:p niewazne jaka runda... dzieki temu mam tylko albo az 6 mln bo moglbym meic 5 max bo kiedys smiercowi nabijalem agro moimi deffami...:( i 1milion wpadlo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
Rundka dla tych,którzy mówili,że nie widać repki :)
Więcej gry,mniej gadania


Pozdro
 

DeletedUser157137

Guest
Byla rownowaga na serwie 3-4 vs 3-4 a nie 20 vs 3 i juz bylo widac jakim jest niekompetentnym graczem :)
 

DeletedUser159420

Guest
Tak jak powiedziałem w plemionach nie ma czegoś takiego jak nie pokonany. Zawsze raz wygra raz przegra, owszem można często wygrywac ale gdy przychodzi do gry na równym poziomie to jest to los
 
Do góry