rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser146505

Guest
ja wiem
też raz chciałem ale Pedro Costa fajniejszy nick i chyba tak będę się na prawdę nazywał
ale jeszzce nie wiem

Wioska nie jest najsilniejszy
On ma ekipę
Jeśli się zbierze ekipę to można z nimi walczyć ale innego wyjścia nie ma.
 

DeletedUser

Guest
Tu troszkę się mylisz powiedz mi jak gracz ma się cieszyć z gry gdy go cały czas ktoś jedzie i nie jeden z was dostał wiadomość "proszę nie atakuj mnie chce sobie pograć" większość z was wyzywa ich od nobów daje bloka itd a większość z was kiedyś tak wyglądała może nie pisaliście pw ale fakt faktem też kiedyś zaczynaliście:p
Gdybyście ujawnili skrypty do ucieczek zapewne do kontr to mieli byście z kim walczyć a tak to po 1h gry mniej więcej wiadomo kto będzie w czołówce:)
Na Niemcach też byś się z tym zetknął:) dziecinada i chamstwo zawsze ktoś się znajdzie nawet i tam:)

wskoczę na basha an chwilkę:D

Polak ? Który kupił KP i go zjechali. I ma wielki żal o to :)

ja nie wysilam się na początku gry
daję sojusze z każdym i gram sobie spokojnie
jeśli widzę że ktoś nie gra za dobrze to zjeżdżam go i tak po kolei i okolica zjechana robię jak większość z was.
Ale ja nie walczę za wszelką cenę o top1 tak jak wy
gram dla zabawy nie mam co robić w wakacje.
A takie nooby grające non-stop psują grę. Oni wygrywają bo taki Gazda z nim się dogadał.
A ty Wioska barbarzyńska taki boss na polskich a na czeskich błagałeś o pomoc i raz na polskich a jak ja chcę od Ciebie pomocy to nic udajesz że mnie nie znasz.
Takie dzieci grają na szybkich polskich.
I wy chcecie mieć dobrych graczy?
To jest nie realne przez takich jak Wioska, Vialle i wielu innych

Chociaż wioski i gazdy nie znam , ale tobie to nawet nie wypada oceniać osób które przewyżają twoją grę i nie tylko (posty) inteligencją..

Ratusz,eko,off,deff,atak,Zdrada,zwycięstwo,ucieczka z nicku .... Podstawa teraźniejszych SP ( oczywiscie nie u każdego)


Albo najgorzej wkurzające jest takie coś że proszą ludzie mnie o pożyczenie punktów premium.
I co ja miałem niby bank obrabować że mam dla każdego punkty?
Czy to jest normalne?

Jeżeli kogoś znasz ? i jest twoim kolegą z gry. To Pożyczasz .
Jeżeli kogoś znasz ? i jest twoim kolegą z gry. AAAA ty jesteś fają z gry , i mówisz spokojnie że nie masz a później chodzisz i się żalisz jaki ty to biedny... To skończ grać :)



PS. sam nie jestem święty.
 

DeletedUser144973

Guest
Drogi przyjacielu
Ja czasami wbijam na różne rundy po świecie. Czasami są to czechy i nie przypominam sobie żeby Wioska barbarzyńska tam wbijał-pamiętaj że Meff jest jeden a plagiatów jego nicków było więcej niż ty rund zaliczyłeś.:)
Wszelkiego rodzaju Meff z gwiazdka kropką i przecinkiem to ludzie którzy nie potrafią sobie wyrobić marki na plemionach/na FO.
Tak samo sprawa ma się z nickiem wioska barbarzyńska widziałem już z kropką po środku i z gwiazdka.:cool:

Jeszcze jedno nie wydaje mi się żeby Meff prosił kogokolwiek o pomoc jeśli nie jest to ktoś z elity SP.:D

Pozdrawiam czesio9999


Ps.Makap ty grasz na 44s?
Bo widziałem na screen'ie że czytasz forum:)

Tak,gram z gazdą i MeFFem:),a co;D
 

DeletedUser

Guest
To może ja tutaj wystąpię w roli nauczyciela.
Jest to sposób ogólnie znany, którego mnie uczył Puszek - znajomy z SP.

Tak więc po pierwsze - do wykonania manewru ucieczki jest nam potrzebne KP.
Jeśli je mamy to należy "przeczytać" czy też otworzyć pierwszy lepszy raport [najlepiej na wioskę opuszczoną]. Pod treścią właściwą raportu znajdują się opcje takie jak:
» Wprowadź wojska do symulatora
» Wprowadź do symulatora wojska, które przeżyły
» Ponowny napad tymi samymi wojskami
» Ponowny napad wszystkimi wojskami

prawym przyciskiem myszy klikamy ostatnią z opcji i [w przypadku mozilli] klikamy "kopiuj adres odnośnika", w mozilli jest to opcja o podobnej, ale nie zupełnie tej samej nazwie. Nie chce mi się jej uruchamiać aby sprawdzić. [tam bodajże otwiera nam się nowe, małe okno w którym "link" jest podany, należy go skopiować[]
No i co? Mamy skopiowany adres odnośnika.
Następnie kierujemy się do Ustawienia -> Opracuj panel skrótów -> dodaj nowy wpis.
Wpisujemy:
- Nazwa wpisu: nazwa jaką chcemy aby była wyświetlana. Gdzie? O tym później.
- URL obrazu: pusto.
- URL celu: tutaj jest miejsce na skopiowanie linku z raportu.
Odklikamy ok i na pasku skrótów z prawej strony [tuż za rynkiem] pojawia nam się "napis" który wpisaliśmy w "Nazwa wpisu". Jeśli klikniemy w ten oto napis serwer przekierowuje nas od razu do momentu w którym wystarczy kliknąć "OK" aby wysłać atak.
Podczas tego procesu zniknie nam całe wojsko które znajduje się w wiosce.
Zapewniam, że cały proces jest legalny. Jest to po prostu funkcja KP zamiast w raporcie umieszczona na pasku skrótów. Przecież w odpowiednim momencie klikniemy ta opcję w raporcie: "» Ponowny napad wszystkimi wojskami" i strona przekierowuje nas dokładnie w ten sam moment.
Niektórzy stosują metodę taką, że nie klikają na nazwę na pasku skrótów tylko link kopiują do pasku adresu, w odpowiednim momencie klikają enter i wówczas wystarczy nam potwierdzić rozkaz. Być może zajmuje to mniej czasu. Ja stosuję to tylko wtedy gdy na SP nie ma ochronki, a ataki zaczynają się od początku - aż tak, że nie jestem w stanie zrobić "ucieczki" - bo tak się na to pospolicie mówi. A zajmuje mi to obecnie nie dłużej niż 10 sekund.
Cały proces wygląda bardzo skomplikowanie , ale zapewniam, że tak nie jest.

Mam nadzieję, że komuś pomogłem.
Pozdrawiam.



Ot wszystkie skrypty jakie stosują gracze na SP. Może jeszcze na 'OK', ale obecnie chyba nawet nie mam. Być może ktoś coś jeszcze wymyślił, ja to znam dobre 2 lata i tak naprawdę wielkiej różnicy nie ma.
Rozumiem, ze w tym momencie poziom na SP wzrośnie co najmniej o 40-50%, tak?

Pedro nie wiem po co wklejasz te screeny, chwaląc się top2 chyba nikt nie weźmie Cię za poważnego człowieka. Z tgo co wiedzę to grałem na 1 rundzie. Jeśli mnie przejałeś to prawo, chociaż ja sobie tego nie przypominam. A Ty na pewno sobie przypominasz jak to dzięki Twoim wioskom i surowcom wygrywaem rundę za rundą :rolleyes:
I już proszę nie pisz tych postów bo nic do dyskusji nie wniosą. Profil Tówj już każdy zna :)

Pozdrawiam.
 

czesio9999

Łucznik
Wynik reakcji
1
Gra w Najemnikach razem ze mną i Gazdą. :)

No tak mi nie było dane załapać się do takiej Ekipy:(
Ciebie widziałem już dawno i muszę przyznać że masz potencjał na to żeby podgonić trochę SHAQ'a w rankingu.
A co do Makapa to po chwili poszukiwań jego także znalazłem.
Jesteście gdzieś na froncie walczycie??
Co prawda mam tam plemię ale na 2 końcu świata i jakoś nie miałem okazji zaglądać w wasze rejony:)
 

DeletedUser

Guest
Ot wszystkie skrypty jakie stosują gracze na SP. Może jeszcze na 'OK', ale obecnie chyba nawet nie mam. Być może ktoś coś jeszcze wymyślił, ja to znam dobre 2 lata i tak naprawdę wielkiej różnicy nie ma.
Rozumiem, ze w tym momencie poziom na SP wzrośnie co najmniej o 40-50%, tak?

Pedro nie wiem po co wklejasz te screeny, chwaląc się top2 chyba nikt nie weźmie Cię za poważnego człowieka. Z tgo co wiedzę to grałem na 1 rundzie. Jeśli mnie przejałeś to prawo, chociaż ja sobie tego nie przypominam. A Ty na pewno sobie przypominasz jak to dzięki Twoim wioskom i surowcom wygrywaem rundę za rundą :rolleyes:
I już proszę nie pisz tych postów bo nic do dyskusji nie wniosą. Profil Tówj już każdy zna :)

Pozdrawiam.

na s 26 używałem podobnego skryptu do farmienia:)
z czasem wzrośnie poziom... oby:D
 

DeletedUser140323

Guest
ee, tez ten skrypt znam. Myslalem, ze pro elo boski gazda pokaze cos... ciekawszego? ;d
No coz, mylilem sie. Ale rowniez i tym ucieka sie wolno, najlepsza jest karta :) I tyle
 

Wioska barbarzyńska

Mistrz SDS wakacji 2010
Wynik reakcji
0
javascript:document.forms[0].attack.click();document.forms[0].submit.click() - a oto i skrypt, który za nas klika 'okej'. Wystarczy dać go w pasek skrótów, tak jak w przypadku skryptu podanego przez gazde. No, to macie wszystkie skrypty. :)







No tak mi nie było dane załapać się do takiej Ekipy:(
Ciebie widziałem już dawno i muszę przyznać że masz potencjał na to żeby podgonić trochę SHAQ'a w rankingu.
A co do Makapa to po chwili poszukiwań jego także znalazłem.
Jesteście gdzieś na froncie walczycie??
Co prawda mam tam plemię ale na 2 końcu świata i jakoś nie miałem okazji zaglądać w wasze rejony:)


Odezwij się na pw. :)


@edit Prawiczek: Karta nie jest skryptem, a o nich była rozmowa. Ale fakt, karta jest najlepsza.
 

DeletedUser146505

Guest
ja nie używam skryptów:)
może otworzyć atak na tą samą wioskę w 2 stronach ale mniej wybieramy go trochę nam zginie ale przeważnie ludzie robią uniki

z jednej strony wysyłamy a z drugiej czekamy na powrót wojska
no i można łatwo zrobić unik bez KP
 

DeletedUser

Guest
Kartą oczywiście jest szybciej, ale to nie skrypt, a i wymaga troszkę sprytu, któego brak własnie Pedro pokazał :eek:
 

DeletedUser140323

Guest
Meff, skrypt na okej rowniez mam ;d mam nawet taki, ktory sam klika napad a potem okej, ale jest niedozwolone :) Tak, ze wpisujesz jednostki i gdy wraca i masz jedna sekunde mniej wiecej, to klikasz i 200-300 ms ucieczka :)
 

DeletedUser145796

Guest
forum.plemiona.pl --> skrypty --> i szukacie skryptu który was interesuje ;d
 

DeletedUser

Guest
Hej nupy i inni ;)

Modek mi może :)

Jak uznasz to za spam założe nowe konto i nowe i znowu nowe i nic z tego enie brdziesz miał pozdrwiam;)
Ban mi nic nie zrobi ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser140323

Guest
Hej selenko, edytuj szybko swój post, bo modek uzna go za spam :)

;***

Vialle pewna wygrana na sp ;d
 

DeletedUser146505

Guest
ja tak zawsze robię Gazda i raz mi na razie trafili

a Vialle dzisiaj wygrał przez moją słabą pamięć
wyleciało mi z głowy że dzisiaj miał być zjechany
 

DeletedUser

Guest
ja tak zawsze robię Gazda i raz mi na razie trafili

a Vialle dzisiaj wygrał przez moją słabą pamięć
wyleciało mi z głowy że dzisiaj miał być zjechany

Juz sie bardziej nie poniżaj ;)
I tak jesteś dnem;)

Jesteś pro to go teraz zjedz jeszcze nie koniec rundy:)
 

DeletedUser

Guest
Hej nupy i inni ;)

Modek mi może :)

Jak uznasz to za spam założe nowe konto i nowe i znowu nowe i nic z tego enie brdziesz miał pozdrwiam;)
Ban mi nic nie zrobi ;)

dostaniesz globa i wtedy będzie problem:D
wtedy będziesz musiała zmienić komp i net:)
Chodź czasem przesadzaja fakt;/ Za byle co warny i bany kilkudniowe;/
 

DeletedUser146505

Guest
Race Night to nie ja:)
raz czy 2 razy na jego koncie grałem:)
jeszcze wtedy w plemiona nie potrafiłem grać:)
 
Do góry