rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia
Wynik reakcji
6.794
No ale co Loser, bez sensu jesli atakujecie w 5 na 1 ;) Ale coz bywa i tak ;p Plemiona to Plemiona nie 1 na 1 ;p
 

DeletedUser169681

Guest
własnie ale jak by na Ciebie poszło kilak ataków od innych osób by zaraz bylo że nie Ty grałeś ,wyszedłeś,brat czy tam bacia grała,ostatnio udało mi się przejąć pierwsża wioche keymila dla mnie wielki sukces bo gracz the best ale nie żalił się że miałem farta czy coś i o to tu chodzi a nie atakowanie masowo mialem 260k 80% off i jak ja się miałem bronić +reguła?ehhh
 

DeletedUser159420

Guest
z nim soja nie miałem tylko przyłączył sie do ataków,nobhar i loser miałem z nimi soja ale jak były momenty że po 40x leciało to cięzko ogarnąć ,chciałem powalczyć z samym loserem jeszcze ale tamci zaczeli i nie było jak,nowi gracze nie chca grac bo traca sens jesli kilka osób atakuje i nic dziwnego że wygrał loser jak miał sasiadów ze soba a reszte mógl łatwo jechać,rano grałem tylko z jedny graczem nitro i dało się grac i dobrze się grało ale wiochy były od 2k a nie 7k(z pałacem około <cfaniak> i wszystko przyspieszone...

ej my rano też atakowaliśmy we 2 na tego jednego gracza :p tego noobka
 

DeletedUser169681

Guest
no ale wiesz to było rano ludzie mieli max 8 wioch oprócz nas i morae były niskie więc było wyrównanie zresztą on nas atakował a tutaj sami zaatakowali i miałem z nimi soja a rano tylko z Tobą
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
własnie ale jak by na Ciebie poszło kilak ataków od innych osób by zaraz bylo że nie Ty grałeś ,wyszedłeś,brat czy tam bacia grała,ostatnio udało mi się przejąć pierwsża wioche keymila dla mnie wielki sukces bo gracz the best ale nie żalił się że miałem farta czy coś i o to tu chodzi a nie atakowanie masowo mialem 260k 80% off i jak ja się miałem bronić +reguła?ehhh

TRZEBA BYLO KLINOWAC. ZAGRALES CHYBA RAZ OFFEM I ZOSTALES ZJECHANY DLATEGO ZE ATAKOWALES KMOJEGGO DOBREGO ZNAJOMEGO
 

DeletedUser169681

Guest
ale ja nie znam Twoich znajomych i nie gaaj na koniec została mi 1 wiocha zjechałem Ci jeden pełny i połówke offa + 2 przepadły bo przejołem twoje wiochy choć i tak je odbiliście
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
ale ja nie znam Twoich znajomych i nie gaaj na koniec została mi 1 wiocha zjechałem Ci jeden pełny i połówke offa + 2 przepadły bo przejołem twoje wiochy choć i tak je odbiliście

wiec o co chodzi?
woesz ze mialem sa,e offy? ze ze jesli bs stanowil zagrozenie to bym poslal na kazda twoja wies po 2k lk i bys nie mial szans co z tego ze ubiles jak i tak wygralem
 

Deleted User - 7388697

Guest
ehhh, glupie są te ograniczenia na SP.

Próboje skontrowac noobhara, ktory mnie przejmuje, a tu zonk:

W ciągu ostatnich 2 godzin Jabuszka..? wykonał akcję przeciwko temu samemu celowi. Następujące akcje pomiędzy graczem i zastępcą nie są dozwolone przed upływem 2 godzin po zakończeniu zastępstwa: Skoordynowane ataki, wsparcia i przesyłki surowców, jak i wszystkie akcje z tym samym kontem docelowym.
 

DeletedUser172015

Guest
ehhh, glupie są te ograniczenia na SP.

Próboje skontrowac noobhara, ktory mnie przejmuje, a tu zonk:

W ciągu ostatnich 2 godzin Jabuszka..? wykonał akcję przeciwko temu samemu celowi. Następujące akcje pomiędzy graczem i zastępcą nie są dozwolone przed upływem 2 godzin po zakończeniu zastępstwa: Skoordynowane ataki, wsparcia i przesyłki surowców, jak i wszystkie akcje z tym samym kontem docelowym.


oooo widzialem wlasnie , wisoke 5k twoja lyknal na ceiterze??
 

Deleted User - 7388697

Guest
nooo :D lipnie wyszło bo nie miałem szans, a tak noobhar byłby bez wojska :D chcialem napisac do nastepnej rundy ale w sumie nie wiem czy bede ;d trza przypalic cosik i swiatelka na dworze zakladac , po blanciku zawsze łądniej wyjdzie :D
 

DeletedUser157137

Guest
Widze tutaj swiateczna atmosfere juz czuc. Nawet zwierzeta przemowily ludzkim glosem :))
 
Wynik reakcji
6.794
Ja Dalem zasta Zumirowi bo juz ochoty nie mialem by dalej grac ;p A jabuszka zje...;x Wzielem od niego zasta ale pisal ze nikogo nie bedzie atakowal, ale coz jednak atakowal i lipa ;)
 
Do góry