rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser155263

Guest
Ciekawe czy meff w tym roku startuje :)

ja obstawiam że belfernia lub nitro ten sezon wygrająznaczy sie zostanągraczami wakacji ;) tak jak meff rok temu...
nie temu żesą dobźi ale będągrali każda runde :)
 

DeletedUser161761

Guest
Nie wiem, czy to was w jakimkolwiek stopniu pocieszy, lepiej nawet by było, jeśli już niezadowolenie po przegranej z reprezentacją Czech opadło. Na pocieszenie wybrałem się na czeskie rundy szybkie i ową rundkę wygrałem(taka zemsta za euro, choć nick zakładany na szybko, więc proszę mnie nie cisnąć:D).Co prawda niby miejsce miałem drugie, ale jest to zwycięstwo, ponieważ konto top1 to był tzw zamek stworzony przez administrację, który należało rozebrać. Niestety Czesi sobie zbytnio z tym nie poradzili, przez co zamek stracił tylko 3 wioski(były dość solidnie zaddefowane), z czego dwie zostały przejęte przeze mnie. Szczególne podziękowania dla Nathila . I tak jestem lamą. Dobranoc

http://www.divokekmeny.cz/sds_ranking.php?type=player&round_id=2176
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.042
pierwszy raz widze taka sytuacje:d akurat do 11 mialem czas zeby zagrac ta rundke mam nadizeje ze teraz do 11:30 albo jeszcze pozniej nie przesuniecie:p
 

DeletedUser

Guest
Masz szczęście :D



omg. 15min bez neta i wszystkie wioski znikły :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 7388697

Guest
startuje o 11:30 :pP Po dłuuugiej przerwie. Ktoś ze mną zagra? Jakiś ts i te sprawy ?
 

DeletedUser150331

Guest
Ciekawe czy meff w tym roku startuje :)

ja obstawiam że belfernia lub nitro ten sezon wygrająznaczy sie zostanągraczami wakacji ;) tak jak meff rok temu...
nie temu żesą dobźi ale będągrali każda runde :)

nie chce nic ujmowac Belferni,Roniemu,Nitrowi itp ale wgm oni dlatego tak koksza w tych rankingach bo są pełnioletni i mają kope czasu na gre na SP bo patrzcie Stepchild/Loser/Remiś/Vialle/Son gotem/itp nie są wcale gorsi ale ich przedział wiekowy to 15-17 musza chodzic do szkoly i tylko po szkole lub we weekendy znajduja czas na gre Remiś to tylko we wakacje nawet :p no bo popatrzcie jak już są rundki we weekendy to ciężko ich zobaczyc na SP a w tygodniu to każda rundka od 6-24 i tak co dzień sam jak czasem bylem chory to rano to wgl poziomu nie ma.. max 3-4 graczy zagra co ogarniają kiedyś nawet od 9-14 ja z N O O Bharem gralem i mielismy przewage 3k nad top3 do 1 wioski.. a we wakacje to sie zmieni zobaczysz wtedy prawdziwy poziom na SP!!
 

DeletedUser153359

Guest
nie chce nic ujmowac Belferni,Roniemu,Nitrowi itp ale wgm oni dlatego tak koksza w tych rankingach bo są pełnioletni i mają kope czasu na gre na SP bo patrzcie Stepchild/Loser/Remiś/Vialle/Son gotem/itp nie są wcale gorsi ale ich przedział wiekowy to 15-17 musza chodzic do szkoly i tylko po szkole lub we weekendy znajduja czas na gre Remiś to tylko we wakacje nawet :p no bo popatrzcie jak już są rundki we weekendy to ciężko ich zobaczyc na SP a w tygodniu to każda rundka od 6-24 i tak co dzień sam jak czasem bylem chory to rano to wgl poziomu nie ma.. max 3-4 graczy zagra co ogarniają kiedyś nawet od 9-14 ja z N O O Bharem gralem i mielismy przewage 3k nad top3 do 1 wioski.. a we wakacje to sie zmieni zobaczysz wtedy prawdziwy poziom na SP!!

to sa malolaty ale wagaruja w szkole dla plemion czasami jak loserek :rolleyes:
 
Do góry