rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
a lama mi nawet nie podziekowała :(
loserku loserku to ja przez ciebie nie poszedłem do laski a ty mi nawet na gg nie napiszesz dzięki :)

Właśnie pisałem ale mi sie strona odswiezyła:)
Dzięki Kropek za dokończenie rundy o 17:)
CO do posu wyzej.
He... Troche prawdy jest. ale czym masz wieskzego offa to straty az tak nie bola.
Dajmy na to nie masz co przejać a masz wies po 2 k deffa masz 2k topa 2k lk straty są nie?
Inna stytuacja podbijasz wies oddalaną 4minuty bo jest pusta a ktos blizej Ci ja zwinie z full deffem.
Lepiej mieć full offa i nic sie bic.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser159420

Guest
Yeah! Jak szaleć to szaleć:p
Dzisiaj nawet zjechałem Nitro Cee. Nie przyszedł sie pochwalić na fo:p

yy sory możesz powtórzyć?


Zjechaniem nazywasz nie ucieknięcie przed kontra 1,5s bo przed taką nie uciekłeś, atakowanie wraz ze stepchildem, który nawet nie potrafi walnać kontry? Od stepchilda co 10 sekund wchodziło 1k lk, 3 szlachty ci padły a to, że nie chciało już mi się grać i na 300 topa i 300 lekkiej pusciłem kontre całą offem to sobie sam odpowiedz czy zrobiłbym tak.
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
yy sory możesz powtórzyć?


Zjechaniem nazywasz nie ucieknięcie przed kontra 1,5s bo przed taką nie uciekłeś, atakowanie wraz ze stepchildem, który nawet nie potrafi walnać kontry? Od stepchilda co 10 sekund wchodziło 1k lk, 3 szlachty ci padły a to, że nie chciało już mi się grać i na 300 topa i 300 lekkiej pusciłem kontre całą offem to sobie sam odpowiedz czy zrobiłbym tak.

Tłumaczenie jest dla słabiaków:)
Zjechałem Ci i już. Ucieczki nie umiem i mi nie potrzebna bo uciekanie mi jest nie potrzebne.:)
 

DeletedUser162819

Guest
Nitro kolejna runda wszystkich zjechałeś. Po jechaniu po mnie słownie zaatakował
i nie wiem jakim cudem ten mistrz stracił lekką ? 0.0
 

DeletedUser159420

Guest
stepchild człowieku od czasu gdy miałem bodajże 901 pkt i zaczałem cie atakować już nie grałem bo mi michi ubił całą lekka przez nie dopatrzenie

"Tylko winny się tłumaczy" coś mnie dzisiaj natchnęło :D

a jak ktoś jest nie winny (niewinny) to co ma zrobić?
 

DeletedUser162819

Guest
stepchild człowieku od czasu gdy miałem bodajże 901 pkt i zaczałem cie atakować już nie grałem bo mi michi ubił całą lekka przez nie dopatrzenie



a jak ktoś jest nie winny (niewinny) to co ma zrobić?

Konto widmo mnie zaatakowało ,skoro ty już nie grałeś. Zaatakowałeś i przegrałeś(znowu)
 

DeletedUser162819

Guest
Bo nie zamierzałem grać do końca ;)

Zacząłeś mnie atakować i od razu straciłeś całą lekką,widzę jakąś przerwę między zacząłem atakować,a robiłem zwiad
 

DeletedUser159420

Guest
ja zamierzałem tylko zagrać początek bo taktyke nową zagrałem.
stepchild pokaż mi rapek jak mnie przejałes błagam, na tej rundce zagrałem początek później nie wycofałem woja i michi mi ubił lekką troche odrobiłem i wysłałem na ciebie czekałem na kontre ale jej nie było więc ataki ponawiałem. pokaż jakies rapki jak mnie pojechałeś, bo ja cie z 5 razy przejałem
 

DeletedUser162819

Guest
Przejmujesz mnie z kolegami,powiedziałem,że zagramy 1 na 1 ,to tylko wymówki słyszę.

Ogarnij się trochę
 

DeletedUser153746

Guest
człowieku 901 pkt i zaczałem cie atakować potem robiłem tylko zwiad i mi go ubijałeś, fajnie fajnie ale szkoda, że nie jestes top1

bo gdybym nie oszukiwał to pewnie by był;d wiec trzeba bedzie troche zwolnic:)

13 akcji na sekundę yeah nie wiem jak to możliwe no ale niech wam będzie:)

A w nocy fajna runda polubiłem regułę zagrody a 10 tym bardziej:)
 

DeletedUser153359

Guest
hmmm

#2444 Szybkie
Początek: wtorek, 19.06.2012 09:30
Koniec: wtorek, 19.06.2012 17:30
Opis: Ochrona trwa: 3010 minut.
Wioska startowa: 26 punktów.
Chłopi: Nie.
Rycerz: Tak.
Kościół: Nie.
Ilość Graczy w plemieniu: 2 osoby.
Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
Technologia: Prosta.
Zwiadowcy: Widzą wszystko.
Maksymalny zasięg szlachcica: 1000.
Szlachcic zbija poparcie: 20-35.
Reguła zagrody: Brak.
Przesyłanie surowców i wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa: Dla najlepszego plemienia 30pp.
Prędkość 400
Prędkość jednostek: 0.6
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Tak
Morale: Nie
Kolejka budowy: Tak

nie prościej było napisać że ochrona jest przez całą runde? :D
 

DeletedUser159420

Guest
bład wgrał się przez to, że było 10min ustawione admin zmieniał ustawienia rundy i nie zmazał 10 dopisał 30 i wyszło 3010
 
Do góry