rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
są to rozmowy o szybki więc powiem tyle że mam wrażenie że jak zacznę teraz rozwijać wioskę która ma 26p ? to do jutra będę w top 3 :) taki poziom tam widzę chłopaki grają że to aż smutne :) ogarnijcie sobie na gościu ... od godziny 9 rano top 1 ma 15 wiosek ? żal

od 9 do teraz jest ponad 14 godzin :D

http://www.plemiona.pl/sds_ranking.php?type=player&round_id=1410

od 17:30 do 1 jest ponad 8 godzin

wiec tyle wiosek co ma top 2, powinni miec w granicach godziny 17 dzisiaj :D
 

ewenem3nt

Zwiadowca
Wynik reakcji
79
hahaha dobre poxop xD dzięki za podsumowanie poziomu gry na aktualnym sp :)

od razu widać że nikomu się nie chce grać :)

zostali pewnie tylko ci co się zajarali że są wysoko w ranku i się dowartościowują :)
 

DeletedUser159921

Guest
Dużo dobrych graczy odeszło na rozpoczęcie szkoły ;d

_____

Zagram sobie na tej rundzie* zobaczymy ile ra nabije i kto ciekawy zagra ^.=
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
he zal paczylem na statystyki o 10 i były takie 5k pika 6 miecza 3500 topor 1500lk i 60 taranów zal
z czego moje 500 pik 500 miecz 2400 top 980 lk 50 taran zal fakt ze slabo tez miałem bo zaczełem 20 minut pózniej
 

DeletedUser157008

Guest
CO w tym dziwnego?;d Jedyny poziom bedzie w wekendy jak ktos kasy nie ma ;>
 

DeletedUser

Guest
Jeśli na .net runda trwa od 19 do 22 to naszego czasu w jakich godzinach to bd?
 

DeletedUser153746

Guest
El Maquinista i jego ekipa noobek chcial przejac swoich i wygrac ale mu sie nie udało:)
 
Wynik reakcji
1.062
Nie Nuupek hehe ... 2 miechy na szybkich nie grałem a dzisiaj wbiłem godizne po starcie swiata ...

Gdy oczyszczona została wioska 5 k ... chciałem ją podbić ale mnie wyprzedził gracz z teamu i nie chciał oddać wioski wiec walczyliśmy sobie hehe ja straciłem praktycznie wszystko ale ubiłem zdrajce :p

przykładem może być RO "anusia050817" :)

Hmmm a drugi gracz mi sam zaproponował wioski ... a ja nie mając woja zgodziłem się na ten czarny układ w ciemno :)

No czo chciałem numerek Ci wykręcić :D
 

DeletedUser153746

Guest
mialem słabiutkiego offa ale i tak agro niezłe;d deffa nic na szczescie nikt nie atakował:) no ale i tak wam sie nie udało.. ale bym sie wkurzył:) moze bede jutro na 3 dniowej jak bedzie lało ale sie nie zapowiada więc raczej nie:) bo wieczorem to pewnie nic do wygrania nie bedze:p ale jak cos to pisac mozemy powalczyc:)
 

DeletedUser153746

Guest
jak bedziesz mial offa z 4k top i 2klk i palac to moge. ale nie obiecuje ze wygram..
i jak jest zast;d

haha 3 dni i bez nagrody pozdro nie mam czasu nawet wbijac<beczy> moze w nocy posiedze:)
pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153746

Guest
ja moze bede od 20 dopiero... jak jest wybór kierunku to swietnie na tel tylko aby uczestnictwo dac:)
 

DeletedUser146505

Guest
ej ja miałem grać Ci od 16:30 a Ciebie nie było:)
a bym sobie wreszcie pograł a tak kolejne tygodnie bez gry na sp:)
 
Do góry