rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser207957

Guest
Ładnie piszecie widzę , ale zamiast wejść lać się to piszecie farmazony .. Ami nasyłacz ale przynajmniej gra pokazuje , że trochę ma jaja małe ale pokazuje .. a a ty Marcelku i Krzysiu zamiast pisać tu głupoty byście wbili na rundkę i zagrali coś a nie tylko tu szczekacie ps.. gratuluję smerf zjechałeś amiego bez problemu :) byłem świadkiem.

Po ochronie odrazu baty zebrał Ami* oczywiście po kmiocie nie można innego się było spodziewać zaraz naslał swoich tam koleszków z katasami ani jednej kontry Ami*


Gram sporo rundek ostatnio ale Marcelka nie wiedziałem ani razu a tu ciągle szczeka ten rospustny typ

Napisałem moim przyjaciołom z Rumunii żeby co rundkę burzyli smerfowego :p dopóki nie przeprosi oficjalnie Amiego nie damy mu pograć.
Tylko tyle potrafisz bo na rundach baty ciągle zbierasz to są właśnie gity nie umią grać w pojedynkę..
i kto tu jest frajerem?
Ami* bierze przykład właśnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Ładnie piszecie widzę , ale zamiast wejść lać się to piszecie farmazony .. Ami nasyłacz ale przynajmniej gra pokazuje , że trochę ma jaja małe ale pokazuje .. a a ty Marcelku i Krzysiu zamiast pisać tu głupoty byście wbili na rundkę i zagrali coś a nie tylko tu szczekacie ps.. gratuluję smerf zjechałeś amiego bez problemu :) byłem świadkiem.

Po ochronie odrazu baty zebrał Ami* oczywiście po kmiocie nie można innego się było spodziewać zaraz naslał swoich tam koleszków z katasami ani jednej kontry Ami*


Gram sporo rundek ostatnio ale Marcelka nie wiedziałem ani razu a tu ciągle szczeka ten rospustny typ
chłopie rozbiłeś sie na mnie a ze wyzywasz kazdego wokół jak tylko cie zaatakuje to sie nie dziw ze cie pizgają xd w odróznieniu od ciebie cos gram ty sie nadajesz do zbierania kwaśnych jabłek xd
 

DeletedUser207957

Guest
Jaka kontre co ty gadasz xd zacząłeś od nowa xd beka z ciebie zawszony dzieciaczku
Jak mnie zaczęło od was z jednego ataku zrobiło się 5 to co to za gra pomyśl troszkę


Przynajmniej masz coś tam tych jajeczek malutkich i wbijasz na rundki nie to co inni

chłopie rozbiłeś sie na mnie a ze wyzywasz kazdego wokół jak tylko cie zaatakuje to sie nie dziw ze cie pizgają xd w odróznieniu od ciebie cos gram ty sie nadajesz do zbierania kwaśnych jabłek xd
Wczoraj już nudziło mi się burzyć Cię po takich burzonkach dalej grałeś pięknie
 
Do góry