rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
byłeś 8s lk ode mnie- bylo by to samobójstwo :)

Taka laska co ci pisałem, ze ma sporo lk- potem prosiła o PoNa i ... wiadomo


Lama z resztą też wykiwano- przyznam.
rozbil offa na ... mniejszym offie
 

DeletedUser153359

Guest
^^ i cię przejęła bo wodzę ma twoją wiochę ehhh

co to za gracz top1 bo nie kojarze?^^

ciastek aka lamka rozbijał się rundke przed na moim offie^^ ma dziwny sposób gry
 

DeletedUser

Guest
A brakło kilka s i bym ubil offa :) pech to pech :/ Następnym razem się uda
 

DeletedUser153359

Guest
teraz jak jest tyle barbarek na szybkich brakuje tylko odznaczeń i odrazu by się aż chciało i grać i farmić by nabrać jak najwięcej zrabowanej^^
 

DeletedUser156905

Guest
Jak są odznaczenia, to jedynie wyraf się ze mną równa w łapaniu :D Co prawda oszukuje, no nie? :D
 

DeletedUser157129

Guest
Nie wywyższaj się...
Spadłeś noobku na 4 miejsce a niby jesteś lepszy od 50 % graczy w reprezentacji...
 

DeletedUser156905

Guest
Nie wywyższaj się...
Spadłeś noobku na 4 miejsce a niby jesteś lepszy od 50 % graczy w reprezentacji...

18.04.11 18:28 77.254.74.250
18.04.11 18:19 77.254.74.250
18.04.11 18:19 77.254.74.250
18.04.11 18:12 77.254.74.250
18.04.11 16:38 81.219.85.204

2 godziny offline- brak deffa we wsi, full off stoi. czekałem aż ktoś sensownie wioskę rozwinie w okolicy, przeczekałem się.
 

DeletedUser153359

Guest
franki szczerze mówiąc falx ma już tylko 2 zagrożenia na tym sp nitro i sztiwena a za jakieś 2/3h zacznie się branie barbarek bo nic innego nie pozostaje ehhh ;/ szkoda że nie miałem jak wbić :(
 

DeletedUser

Guest
Prędkość 150
Prędkość jednostek: 0.2
Wioska startowa : Wioska startowa 36 punktów

Ja od razu odpadam :) Takich rund nie trawie ...
 

DeletedUser153359

Guest
Prędkość 150
Prędkość jednostek: 0.2
Wioska startowa : Wioska startowa 36 punktów

Ja od razu odpadam :) Takich rund nie trawie ...

ja byłem na hiszpańskich ale tamtych to strawić się nie da same deffówki a ta rundka całkiem fajna co jest u nas
 

DeletedUser157129

Guest
ale tylko dla no-life dlatego nawet się tam nie logowałem ;]
3 dni siedzieć na plemionach prawie cały czas to koszmar ;D

jak bedzie ochota budowac barby i latac grubasem w te i we wte na lacznie 1h ;] jestem lepszy od 90% a nawet wiecej reprezentacji ;]

Bez przesady...To dlaczego nigdy nie utrzymałeś długo TOP1 ?
Wygrałeś kilka rund szybkich i myslisz że jestes pro heh;]
 

DeletedUser153359

Guest
ale tylko dla no-life dlatego nawet się tam nie logowałem ;]
3 dni siedzieć na plemionach prawie cały czas to koszmar ;D

Tryb śpiący: Tak
Zastępstwo: Tak


wcale nie cały czas po za tym posiedziałbyś od dziś do 1 w nocy potem ustawił tryb śpiący około 8 wstał pocisną troszku dał komuś zasta jakbyś kogoś takiego miał i po sprawie
 

DeletedUser156905

Guest
runda dla nou lajfow, siedzacych non stop- mniej wiecej twoje slowa. otoz ja nie mam czasu siedziec non stop, a nawet jak mam, to brak mi checi. Co innego, gdyby na rundzie byl puszek, czy reszta repki- wtedy zawsze sie znajda checi...
Mnie nie jara siedzenie 5-6h przez kompem non stop tylko po to by nołnejm miał podniete, ze top1 utrzymałem. jak bedziesz mial runde 4-5h, a ja czas by grac, to od poczatku do konca bedzie top1. tylko mi taka runde znajdz
 

DeletedUser

Guest
runda dla nou lajfow, siedzacych non stop- mniej wiecej twoje slowa. otoz ja nie mam czasu siedziec non stop, a nawet jak mam, to brak mi checi. Co innego, gdyby na rundzie byl puszek, czy reszta repki- wtedy zawsze sie znajda checi...
Mnie nie jara siedzenie 5-6h przez kompem non stop tylko po to by nołnejm miał podniete, ze top1 utrzymałem. jak bedziesz mial runde 4-5h, a ja czas by grac, to od poczatku do konca bedzie top1. tylko mi taka runde znajdz

nie bo ja wbije !
 

DeletedUser153359

Guest
zumir pasowałaby jakaś jutro zagraniczna?^^ bym chętnie zobaczył jak od początku do końca utrzymasz topke :D
 
Do góry