rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
na mnie koleś wczoraj synchronizował ataki tylko cos mu nie wyszło bo szlachta z offem weszła jako czwarta - lol?
 

DeletedUser156905

Guest
poker- nie ukrywajmy. nie ma dobrej metody na skontrowanie atak po 300 lk wchodzących co 5 sekund na przykład. Ale tak tylko atakują osoby, które na rundzie nic nie chcą ugrac. Nazywac lamusem gracza, który jest najlepszy na polskich sp to jest chamstwo. bez względu na jego charakter i zachowanie. oczywiście mozna walic toporami, prowokac itp, ale jest to męczarnia :) A Ty tylko w ten sposób umiesz atakowac, taka prawda. W walce prawdziwej 1 on 1 nie miałbyś szans podejrzewam nawet z takim aciabaciaelunia, przy np 5/6 wioskach
 

DeletedUser

Guest
sube4.png
[/IMG]
sube3.png
sube2.png
sube1.png
sube.png
Tutaj mozemy zobaczyc cała rodzine subiego ktora wkroczyła na sp troszke mu pomoc
 

DeletedUser

Guest
sube55.png
sube6.png


Nie mogł sobie poradzić sam to sobie rodzine sprowadził
sube0.png
a tu potwierdzenie:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bocie zobacz sobie na czas miedzy mna a toba...
po pierwsze juz tam nie grałem wiec było mi to obojetne prosku
Po drugie jak bym ciebie sklinował w ostatnim atku a nie na czwarty to byś miał to offku.
 

DeletedUser157129

Guest
Sam się spinasz na każdym forum...
Widać umiesz tylko obrażać innych i czuć przy tym RESPEKT.
To tyle no-life ;]
 

DeletedUser148447

Guest
Ja od godziny nie gralem nitrocee zburzyl mi zagrode z 30 lvl na 14, spichelrz i ratusz

mialem full offa i 3 grube, chcialem to walnac w Ciebie i isc, bo byly pogloski ze to Ty nam nie dawales grac i burzyles z proxy, koniec tematu ;x
 

DeletedUser

Guest
Koniec tematu:) Ja bym powiedzial poczatek:) Wy gracie razem:) a jak wam cos nie wychodzi to z morda wychodzicie;) mieliscie okazje pokazac na co was stac 4 vs 1 i dostaliscie po tylku:) to tyle z mojej strone:)
 

DeletedUser

Guest
hahahaha nobie nie spinaj sie podobnie jak ten drugi nołnejm, frank, dobrze mowie? nie grałem by byc top1 od momentu chory, czyli od 3 tygodni. OD 3 tygodni samemu nie wbiłem na sp, tylko czasami komuś na konto. A wcześniej nie grałem od świąt bożego narodzenia. Takie głupoty mówicie, tak żałośni jesteście. Najmniej o mnie wiecie. OMG, Wy za pisem będziecie

widzę, że musimy kiedyś wyskoczyć na 1 v 1...
 

DeletedUser156905

Guest
HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA żebyś moje tyły oglądał? Możemy kiedykolwiek i gdziekolwiek ;] I zakład przy tym o 1000pp. Ty ustalasz zasady ;]
 

DeletedUser

Guest
Teraz krotkie podsumowanie:)

Ranking:
http://www.plemiona.pl/sds_ranking.php?type=player&round_id=1082

1 -Süße* #KE? 66.050 9
2 SpalonyStejk 4Fun 58.395 10
3 ZawszeTamGdzieTy Cycki 57.766 10
4 szplukasz NULL 57.022 9
5 Lorth Hart 1111 NULL 49.557 8
6 creative139 ?Z? 48.426 9
7 Cinek Paco Fun 45.207 8
8 zbychu72 LEGEND 45.198 8
9 PoXoP MCR 39.920 8
10 *SasQacz* -SP- 38.415 6




Jak widac wygralem:) Mimo, ze rzuciliscie sie w 4:) fakt faktem stracilem pare offow:) , ale co?
pod koniec rundki juz sie nie odwazyliscie zaatakowac:)? wiem wiem:) zaraz beda walki, ze nie graliscie juz:)
Wasz poziom jest taki, ze tylko w grupie umiecie atakowac:) a jak ktos sobie wezmie pomoc to wyzywacie :)
Juz wiem, ze nie warto oszczedzac osoby:) ktore byly zaufane, ale sie jednak rzucily;)
i to, ze wygralem ta rundke bedzie was dlugo bolec;)
 

DeletedUser

Guest
ooo jeszcze ja jestem :I
szkoda, ze wolalem ogladac mast bi de mjusik :DD

graty SuBe :***
 

DeletedUser156905

Guest
ciepa przez pół roku nie miał neta, znowu piszesz bez zastanowienia. Żałosne to już się staje...

Dla wszystkich osób, które tak się spinały, że ja taki be i fe. Ustawiłem się z spectarem, że on zacznie rundę i pogra półtorej godziny- grał do około 2.5k. Potem ja wbiłem. Grałem cały czas z przerwą 1h, kiedy sqad bot wszedł i pilnował konta i przejmował słabsze wioski, bo tak mu kazałem. Ja z pieskiem byłem, mycie itp..
Obecnie:

Rank Name Tribe Points Villages Average points per village
1 Spect@r Qpa!? 193.421 23 8410
2 PalmHD Dstroy 39.287 11 3572
3 -oldStyle 35.979 5 7196

No i mam śpiocha :)

Więc pozdro napinacze. Ciepa udowodnił wygrywają, ja udowodnię wygrywając angielską. Ciekawe pawelf, czy ty byś dograł do 2 wioski na angielskich :)


EDIT.
Żeby nie było, że darmówki łykałem:
Agro
Rank Name Defeated
1 Spect@r [Qpa!?] 476.220
2 Cynth 249.868
3 Kuanta [Dstroy] 157.908

Obro:
Rank Name Defeated
1 punisher775 [D.A.] 248.083
2 Spect@r [Qpa!?] 209.416
3 -oldStyle 190.909

w tym top5 obro oprócz mnie to gracze zjechani przeze mnie ;]


A teraz każdy po kolei piszę jak to się mylił w ocenie mojej i przyznaje rację że jestem najlepszy :)


PS. Najlepsze jest to, że na angielskich online było w nocy jakieś 25-30 osób przy 5-10 na pl :D
 

DeletedUser145909

Guest
Teraz krotkie podsumowanie:)

Ranking:
http://www.plemiona.pl/sds_ranking.php?type=player&round_id=1082

1 -Süße* #KE? 66.050 9
2 SpalonyStejk 4Fun 58.395 10
3 ZawszeTamGdzieTy Cycki 57.766 10
4 szplukasz NULL 57.022 9
5 Lorth Hart 1111 NULL 49.557 8
6 creative139 ?Z? 48.426 9
7 Cinek Paco Fun 45.207 8
8 zbychu72 LEGEND 45.198 8
9 PoXoP MCR 39.920 8
10 *SasQacz* -SP- 38.415 6




Jak widac wygralem:) Mimo, ze rzuciliscie sie w 4:) fakt faktem stracilem pare offow:) , ale co?
pod koniec rundki juz sie nie odwazyliscie zaatakowac:)? wiem wiem:) zaraz beda walki, ze nie graliscie juz:)
Wasz poziom jest taki, ze tylko w grupie umiecie atakowac:) a jak ktos sobie wezmie pomoc to wyzywacie :)
Juz wiem, ze nie warto oszczedzac osoby:) ktore byly zaufane, ale sie jednak rzucily;)
i to, ze wygralem ta rundke bedzie was dlugo bolec;)


Szczerze, gdybym nie miał do Cb 7 minut, to z Vitem byśmy cie stuknęli;) Tak to potem brakowało czasu, bo gdy było 30 min do końca, Vit ci wioske razem ze mną sprzątnął, poxop offy rozwalił, to miałem za daleko by cie brać mając 8 szlacht. Więć posprzątałem obok mnie;)
A, że mi typek minute przed końcem wioske wziął, to tylko moja nie uwaga, bo szlachty słałem na okrągło:D a deffa było 20k pik i miecz. + full off
 

DeletedUser

Guest
Szczerze, gdybym nie miał do Cb 7 minut, to z Vitem byśmy cie stuknęli;) Tak to potem brakowało czasu, bo gdy było 30 min do końca, Vit ci wioske razem ze mną sprzątnął, poxop offy rozwalił, to miałem za daleko by cie brać mając 8 szlacht. Więć posprzątałem obok mnie;)
A, że mi typek minute przed końcem wioske wziął, to tylko moja nie uwaga, bo szlachty słałem na okrągło:D a deffa było 20k pik i miecz. + full off

nic mi nie mow :/ od poczatku tej rundy ciagle ktos sie na mnie rzucal x]
tragediaaa ;)


a Wam tez sie czasem pojawia jakas awaria ? takie biale tlo i cos tam pisze ?? bo prze to wlasnie stracilem offa w obronie :| kilka razy na specku i na sp mi sie to juz zdarzylo
 
Do góry