rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser201402

Guest
chyba ze uwazasz ze podbicie 600 wiosek w godzine i wyslanie 100 karet w minute jest czyms naturalnym bo to repka xD
Serio wysyłał 100 karet w minute? Żadnen skrypt nie obejdzie 5 ataków na sekundę, więc jakim cudem by wysłał? Da się wysłać duża ilość karet w niedługim czasie ręcznie tylko trzeba opanować mapę i trochę techniki jak to się robi, ale może kiedyś to odkrycjecie Gwiazdeczka już widziała jak się ręcznie to robi :)
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
Kapi1122,
poczekaj, ale pewnie to on cię zjechał, albo któregoś twojego słabego kolegę jak plotkę, a Teraz płaczesz że na skrypcie leci? eh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser201402

Guest
Ręce mi opadają po prostu jak to FO czytam.
Powiem krótko:
-Szlachcic zbija poparcie: 100
-Atakowany miał 80 wsi
Żegnam.
Haha to tym bardziej miałeś szansę podbić 100 wiosek :) i zapewne nie w minute ale myślę że 2-3 minuty wysłałeś szlachtę na te 100 wiosek Kapi niema co płakać :)
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
Wyslal karety z noble traina i tyle, jak gwiazdeczka to sprawdzi to sprawa sie wyjasni i tyle xD
Ja mam podstawy zeby go oskarzac, Ty nie masz podstaw zeby go bronic i tyle xD
Wiec juz skoncz i sie zajmij czyms pozyteczniejszym xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser201402

Guest
Widzę loser jak i ty masz to samo jak wy podbijecie to się chwalicie na forum jak was zjada to już bociarze masakra. Mam podstawy żeby go bronić, w końcu też byłem oskarżany a wystarczyło filmik wysłać jak korzysta się z oferty plemion jakie oferują i bez skryptów da się zrobić :)
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
A Ty sie moze Sollorku zamiast ustalaniem w ile czasu ile karet wyslal Twoj przydupas zajmij ustalaniem tego meczu my vs reprezentacja ceitera bo widze ze jednak temat upadl z waszej strony, ciekawe czemu xd
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
A Ty sie moze Sollorku zamiast ustalaniem w ile czasu ile karet wyslal Twoj przydupas zajmij ustalaniem tego meczu my vs reprezentacja ceitera bo widze ze jednak temat upadl z waszej strony, ciekawe czemu xd
ciężko wam napisać do gwiazdeczki czy ustawi zamknięta runde na 3h XD?
czy to za trudne już?

jest weekend, większość woli robic coś z rodziną niż płakać na forum że ktoś na skrypcie leci więc wątpię że chce im się grać tymbardziej, a w tygodniu mamy mecze turniejowe, płaczku :)
 

Kapi1122

Miecznik
Wynik reakcji
149
No spodziewałem się, że do tego nie dojdzie
kto by chciał popełnić samobójstwo <rotfl>
jeszcze swiezo po kompromitacji z cyganami xD
 
Do góry