rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
matixnst odradzam z tym o to człeniem brać jakikolwiek sojusz, złamał po raz 3 xD Chciałem być po prostu dobry i dawałem mu szanse, ale z przykrością stwierdzam, że o to człowiek sie nie zmieni i będzie łamał sojusze :)
WhoAmI* co tam ? 3 vs 1 i jeszcze Cie przejąłem hahahahaha zero poziomu :)
 

erwin3532

Miecznik
Wynik reakcji
38
Ooo piesek szczeka, hahhaha, miej za grosz honoru i chociaż się przyznaj, złamales 3 razy sojusz. Każdy zna losera i wie dobrze, że łamie sojusze, a Ty jesteś jego przydupasem, więc nie muszę kończyć, masz brać z kogo przykład, powodzenia, nie pozdrawiam.
Ps. Oczerniania też Cię nauczył? Brawo za poziom...
 

DeletedUser201402

Guest
A dajta spokój na to patrzeć co tu się dzieje a chcą grać razem w repce :)
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
679
Panowie ja do repki nie chciałem mam dużo czasu spowodowanego tymczasowym zamknieciem mojego miejsca pracy wiec chciałem potrenowac ;D
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Kazdego wszystkiego nauczylem keymila ceitera nawet nie wiem czy polp nie mial kiedys pytan do mnie. Kazdy z mojej gry cos wyniosl niektorzy nawet mnie przerosli umiejetnosciami(ceiter moj ulubiony uczen) ale przerosl mnie tylko dlatego ze wybral ta zla strone mocy(boty i wspomagacze) przykro mi ale ja mu mowilem by na tym nie gral ale nie sluchal bo chciwl zawladnqc swiatem. Szybkim swiatem... I zawladnal jest teraz Kapitan m Reprezentacji Polski w plemiona i gra na bocie. To tak jak Lance A. Ktory byl najlepszym kolarzem alw na dopale i mu zabrali wszystkie zwyciestwa. OPANUJ SIE CEITER mozesz jeszcze sie nawrocic
 

POL533

Chłop
Wynik reakcji
2
matixnst odradzam z tym o to człeniem brać jakikolwiek sojusz, złamał po raz 3 xD Chciałem być po prostu dobry i dawałem mu szanse, ale z przykrością stwierdzam, że o to człowiek sie nie zmieni i będzie łamał sojusze :)
WhoAmI* co tam ? 3 vs 1 i jeszcze Cie przejąłem hahahahaha zero poziomu :)
Erwin matix ma do Cb uraze od longa wiesz ocb. Wyjaśnij to z nim normalnie.

No właśnie loser sam powiedziałeś grasz ze swoją ekipa to i oni mają prawo do swoich ekip. Jeżeli grają na botach udowodnij to a nie pustym gadaniem. Powiedz jaki typ botow używają do czego i dlaczego. Skoro na każdej rundzie jakiś admin wyłapie ze ktoś gra na botach.
Żeby udowodnić używanie bota należałoby by albo przejrzeć logi i zrobić analizę statystyczną z redukcją szumów wynikających z stabilności łącza, sprawdzić cykliczność wysyłanych rozkazów itd. Lub po stronie plemion dodać skypt monitorujący wykonywanie wszystkich skryptów na stonie np przez Greasemonkey. zbierając informacje w którym miejscu kliknął użytkownik Itd itd. Obecnie przeglądając na szybko kod plemion po stronie frontend'u takich mechanizmów tam nie ma. Więc obecnie skuteczne wykrywanie botów jest nie możliwe. A Co za tym idzie bez pomocy adminów nikt takich dowodów nie dostarczy. Po za tym to i tak będzie zabawa w kotka i myszkę. Może lepiej opublikować skrypty do automatycznego farmienia itd i po prostu wyrównać w ten sposób szanse - jeżeli ktoś jest urażony że nie ma dostępu do bota.
 

DeletedUser201538

Guest
Masz ze wszystkich państw najwięcej zawodników, z których możesz wybierać. Tak mam nadzieję, że umieścisz się przynajmniej w TOP 3 inaczej jesteś wstydliwy. <oczy>
 
Do góry