rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Keymil nie mów, że nie będziesz grał porannych (kogo będę deffować ?) - mam grać offem i wygrywać ? ^^
Masz rację co do s100, trzeba się tam skupić, ale czasem pewnie wbijesz nocne sp (3h Cię nie zbawią ^^)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180001

Guest
Sollor chyba przesadzasz, w weekendy max 1/2 rundki a nie 3/4, czasem pykam z kom ale nie dużo to daje, lecz top 4/8 można mieć, wbijając 20 min przed końcem rundki.
Gram bo szybkie mi się bardziej podobają niż wolne, zagram sobie 3 rundki pod rząd a potem wieczorem mogę film obejrzeć, do tego premium się wygrywa.
Gdzie mówiłem, że nie mam czasu ?

To do juterka ludzie, zmykam do sql zaraz.
 

DeletedUser178225

Guest
najlepiej burzyło sie edinia wczoraj:D katami po pałacach i dwie wioski jedna z 5,5k na 2,5k i druga z 7,8k na 3,3k
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
Lol na tej rundzie były całkiem inne ustawienia niż te wypisane na stronie SP...
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
172
No, cos nie pyklo. Poza tym leciala na mnie kareta ktora wchodzila grubo po czasie zakonczenia rundy, bodajze minute po, dlaczego zostalo to uwzglednione w koncowym rankingu? Skoro runda jest do 17:30 to do tego czasu powinno sie liczyc. Moglem to spokojnie wybronic ale olalem, bo po czasie
 

DeletedUser190128

Guest
fajne te szybkie były :)

fajna bitewka co nie detox-112

1 vs 1 było 8:2 w przejętych wioskach naucz się grać a potem rób z siebie prosa


pozdrawiam

twój mistrz :*
 

DeletedUser182378

Guest
Postawiłabym na Sollora, bo to niby repka moja kochana :)P), ale nie ma szans :( Gepard, zakładamy się?
 

DeletedUser182378

Guest
Nie no stary próbuj do końca, może skończysz 26 + p, to i tak będzie sukces!
 

DeletedUser178225

Guest
hahahaha. ramajad grał zemna w plemieniu a tu nagle kareta i go niema w plemieniu ale nie podbił juz masz pogrze:"P

--------------------------------------------------------------

fkdoid.jpg

ewqte7.jpg

lg9rvo.jpg
 

DeletedUser178225

Guest
on jest pro:D mogłem go dobic ale mówie nie, a on na mnie karete:D sollor wygrasz to na lajcie:D
 
Do góry