rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No toż chcę grać szybkie, skończyć świat w 4-7 dni, a nie w dwa lata.
Macie krótkich w kij, jak raz na ruski rok dostaniemy długą to się spinacie jakby Wam kij w pupę ładowali :)
Adminie: Proponuję daj ze 2-3 miesiące samych długich. Zobaczysz jak zaczną doceniać te swoje kilkugodzinówki.
 

DeletedUser187391

Guest
Od kiedy to on mnie pojechał?;d

haha ;d

Ja cały czas jestem, to on offami sie rozbijał za każdy, raze, ^^

pozdroo600
 

DeletedUser179721

Guest
Trafia mnie jak Was czytam :) Elita SP, spójrzcie na to:
http://screenshot.sh/oBZyUyGUTqZ0I

po pierwsze.. na Francji nie ma praktycznie w ogóle długich rund, są jeszcze bardziej schematyczne krótkie rundy niż u nas.. po drugie nie każdy chce siedzieć 24/7 by ogarnąć taką runde na takiej prędkości.. po trzecie ustawienia są takie, że tworzy się 1 max 2 plemiona sojusznicze i po kilku dniach już nic nie robią.. po czwarte to mają być szybkie, a nie rundy z prędkością 30, gdzie to ani szybkie ani wolne..

długie rundy powinny być max 1 na miesiąc i to jeszcze z dobrymi ustawieniami, do tego w sumie również krótkie rundy nie są dobrze dostosowane..

ostatnimi czasy była masa długich rund, praktycznie co weekend nie mogliśmy zagrać i do tego czasem jeszcze w tygodniu, a oni piszą, że nie ma długich rund??? nawet się sp nie interesują, wbili po rozgłoszeniu tego na wszystkie światy i piszą, że by chcieli grać no kurde.. niech decydują o tym gracze aktywni, a nie.


Przed sylwestrem zamiast zrobić krótkie to nie, lepiej dać długą kiedy ludzie i tak nie będą grać w 2 dni z niej, no chyba, że ktoś lubi w sylwestra grać ;)

aa no i miłej zabawy na prędkości 35 z 14 wsiami bez farmy :D też lubie takie rundy :D
 

DeletedUser153746

Guest
No toż chcę grać szybkie, skończyć świat w 4-7 dni, a nie w dwa lata.
Macie krótkich w kij, jak raz na ruski rok dostaniemy długą to się spinacie jakby Wam kij w pupę ładowali :)
Adminie: Proponuję daj ze 2-3 miesiące samych długich. Zobaczysz jak zaczną doceniać te swoje kilkugodzinówki.

Ja np lubie długie ale predkosć 30 to na specialu powinna być a nie na serwerze SP!
Kiedyś pamietam jak Wioska Barbarzyńska coś takiego proponował to nie było zgody... teraz nagle nie można ustawić rundy bo świeta ...
Ehh była jedna runda świateczna nie przyjeła się może wystarczy ?

chcecie takie predkości to speciala..
 

DeletedUser

Guest
Zobacz ile wbiło na rundę (chociażby z ciekawości), a ile wbija na kilkugodzinówkę.
Sollor, serio? Chwalisz się obroną na moralach 20,30? :D Kto Cię wziął do repki :D
 

DeletedUser187391

Guest
Zobacz ile wbiło na rundę (chociażby z ciekawości), a ile wbija na kilkugodzinówkę.
Sollor, serio? Chwalisz się obroną na moralach 20,30? :D Kto Cię wziął do repki :D

yy...

Ananasek miał na mnie zawsze minimum 96 % morali i zawsze sie rozbijał.

Może pochwal sie nickiem?:)
 

DeletedUser

Guest
No toż chcę grać szybkie, skończyć świat w 4-7 dni, a nie w dwa lata.
Macie krótkich w kij, jak raz na ruski rok dostaniemy długą to się spinacie jakby Wam kij w pupę ładowali :)
Adminie: Proponuję daj ze 2-3 miesiące samych długich. Zobaczysz jak zaczną doceniać te swoje kilkugodzinówki.

Albo docenią albo przestaną grać i tyle co z tego będzie, wielce ciśniecie na nich że spinają na FO a to właśnie dzięki nim sp coś żyje i jest jakiś poziom, zresztą co potwierdza samo to co osiągnęła nasza reprezentacja w tym roku :) dla większości w tym i dla mnie takie rundy nie mają sensu ponieważ jest to sp zrozum w końcu :) chcecie coś co będzie powiedzmy krótsze niż gra 2 lata na serwie to proscie adminów aby robili wam specki i wszyscy będą zadowoleni :)
 

DeletedUser153746

Guest
Zobacz ile wbiło na rundę (chociażby z ciekawości), a ile wbija na kilkugodzinówkę.
Sollor, serio? Chwalisz się obroną na moralach 20,30? :D Kto Cię wziął do repki :D

A ile ją grało ? 100 osób.. tak naprawdę ?
to i limit zwiekszcie do 500... znów z funkcjami premium ? parodia się tu dzieję...
 

DeletedUser

Guest
Moja ostatnia gra na SP - ok 140 graczy na rundzie, może 5-6 stawiło minimalny opór. To niby lepsze ? :) Bez jaj.
 
Wynik reakcji
6.810
Zobacz ile wbiło na rundę (chociażby z ciekawości), a ile wbija na kilkugodzinówkę.
Sollor, serio? Chwalisz się obroną na moralach 20,30? :D Kto Cię wziął do repki :D

Te osoby wbili od razu po starcie ? Mialy na to hmm ile ? 2 tygodnie ? Mysl czlowieku,mysl... Tak jak murus napisal,bylo rozgloszone zaczynaja wbijac i chca dlugie rundy,checie to grajcie sobie dalej na wolnych.. Bo podkreslam,to sa szybkie... -.- A ostatnio dlugich rund bylo bardzo duzo.


Chcesz opor ? To jak bedziesz wbijal na normalna runde wyslij mi pw.
 

DeletedUser

Guest
Raczej nie każdy kto otrzyma PW kliknie o bo tak, lubię klikać. Kliknie jak go coś zaciekawi...

Ktoś pisał o specjalu - specjale średnio z tego co na szybko teraz patrzę trwają po miesiąc dwa. A ja chcę grać szybkie, maks 10 dni i zgarnać premkę i tyle.
A pykanie 4h i wyścigi w prędkości neta (prędkość 400 i jednostek 1, czyli maksimum... żenada i lag na lagu) albo walka z barbami (poziom kilkugodzinówek, taaaa) mnie nie rajcują, sorry.
 

DeletedUser179721

Guest
walke z barbami to macie właśnie na takiej rundzie ;) myślisz? XD kogo tutaj podbijasz? :D coty bierze wszystkich do plem i pozniej nie ma kto grać przeciwko..

predkość może być zmniejszona, tak jak pisałem, że również krótkie rundy mają błędy w ustawieniach, ale to już wiemy od jakiegoś czasu.. ;)

--------------------------------------------------------------

Moja ostatnia gra na SP - ok 140 graczy na rundzie, może 5-6 stawiło minimalny opór. To niby lepsze ? :) Bez jaj.

na nocnej byłeś? :D czy jakiejś bez sensownej? :)
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
haha kolejna świąteczna runda ^^, w dalszym ciągu nie przestajesz mnie mainsin zaskakiwać ^^

heh z 14 wiochami na start xD zwariowali ...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser177479

Guest
A mi się tam podoba :) Runda świąteczna? = coś nieszablonowego ;) i właśnie takie coś mamy :)
Wygraliśmy pierwszą rundę świąteczną? wygraliśmy
Chcieliśmy jej skrócenia? MainSain się zgodziła
Daliśmy jej nasza wspólną propozycję kolejnej rundy, która została przyjęta przez plemię (przy pomocy ankiety)? tak i będziemy mieli swoją rundę :)

Ja się nie chcę spinać ;) Ale repka cały czas ustala jakie rundy mają być ;) Pora abyśmy chociaż raz w roku to my doszli do głosu w sprawie rund szybkich :)
Wgl, gdzie jest napisane że runda szybka ma trwać parę godzin?! nie jest...

Oto definicja którą każdy z was powinien znać na pamięć:

Rundy Szybkich
SP (Szybkie Plemiona), to modyfikacja oryginalnej wersji gry, która przebiega z podwyższoną prędkością (np. 120 razy) i w której jedna runda trwa od kilku godzin do kilku tygodni.


Ile w tym roku mieliśmy rund kilkutygodniowych?? 1? razem ze świąteczną to chyba 2
 
Do góry