rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser180001

Guest
Ha ha ha, nupki mnie pojechały bo nie grałem.

Widzimy się o 15.00 ^^
 

DeletedUser180001

Guest
A co mam napisać pro gracze i przelać im 40 pp jak się w 2 rzucili ?Zrobiłem kontrę ale padła mi lk.
Ale przy robieniu testów miałem tylko 150 lk po 30 min więc maleńko, prawie nie farmiłem.
 

DeletedUser180001

Guest
Dograna runda Keymilu, tylko nie wiem czy wieś 9k na koniec doszła do statów co przejmowałem.
Było może 5 ataków na ciebie, a wsie czyste.
 

DeletedUser180001

Guest
Keymil1990 napisał:
dzieki ramajad jeszcze mogles RO nabić ale nic

Jak by ktoś atakował Keymilu to spoko, ale nie było fali, a jak coś to fejki po 30 lk i gruby i tak 3x ktoś wysłał.
Zresztą priorytet to było utrzymać top 1.

Ta runda muli, że masakra, jeszcze poxop obok mnie.
 

DeletedUser182378

Guest
W odznaczeniach widzicie, które odznaczenia działają. Odznaczenia dzienne automatycznie zostaną włączone 2 dni po starcie rundy.
Przewiduję również mini konkursy w trakcie rundy, jeśli macie pomysł na jakiś, to śmiało.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
W odznaczeniach widzicie, które odznaczenia działają. Odznaczenia dzienne automatycznie zostaną włączone 2 dni po starcie rundy.
Przewiduję również mini konkursy w trakcie rundy, jeśli macie pomysł na jakiś, to śmiało.

ale konkursy zwiazane z runda ?
np. ktos kto zdobyl agro/obronce dnia dostanie 30pp ?:D
 

DeletedUser182378

Guest
Zadań nie wolno włączać na szybkich, za bardzo wpływają na rozgrywkę :)
Poxop - związane i nie. Coś bardziej w stylu "najciekawszy opis osobisty" albo w tym kierunku. Za agresora, grabieżce itp są odznaczenia :p
 

DeletedUser179721

Guest
Gra z rabusiem od początku jest ciekawsza, po co 2 dni po starcie, wtedy przy dużej ilości wsi juz farmic nie trzeba. Chciałbym żeby na normalnych rundach były same odznaki dzienne tak jak to jest na Francji
 
Do góry