rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser147486

Guest
Hej czarny, już wróciłem i pomału trzeźwieje, o której Ci się tryb nocny kończy? Zobaczymy co potrafisz jak walczysz z aktywnym graczem :D
 

DeletedUser

Guest
SZUKAM NA SZYBKO KOGOŚ .

WAŻNE , pisać na priv tutaj albo na GG

52935283
1ZLnrP.png
kViQYP.png

No gram przeciez :D

A w sumie to nie bo lenie we wioskach spia:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser147486

Guest
Cały dzień mnie nie było, jedna nocka i nadrobione, heh... żeby tylko czarny i jego kolega nie uciekali na śpiocha... :p
 

DeletedUser182378

Guest
witam,
jest w stanie mi ktoś powiedzieć(kapitan repki, czy ktokolwiek inny rozgarnięty) z kim mogę się skontaktować oprócz opiekuna szybkich w sprawie szybkich?

Tylko z opiekunem szybkich ;)
W przypadku światów nieparzystych masz Operatora Gry i nad nim Opiekuna Projektu (zależnie od świata, mnie albo jarq, bądź w Arkadii kmica), w przypadku Szybkich jestem tylko ja. Żaden Operator nie ma dostępu do szybkich a żaden Opiekun nie ma z tym doświadczenia ani czasu na zajmowanie sie nie swoimi działkami (w końcu po co niepotrzebny chaos?)
 

DeletedUser180001

Guest
-4 jeździec apokalipsy- pewnie nie da się tak łatwo a czarna nie odpuści.
Zapowiada się ostra walka pomiędzy tymi panami ;)
 

DeletedUser177480

Guest
-4 jeździec apokalipsy- pewnie nie da się tak łatwo a czarna nie odpuści.
Zapowiada się ostra walka pomiędzy tymi panami ;)

dzieki za gre skonczyłem na 1milion 500 tysiecy nie chce mi się już grac tak bym moze coś ugrał jeszcze ale wolne światy są ważniejsze do roboty co dzienie chodze nie wyspany po ra z tym skończyć
 

DeletedUser

Guest
walczę o sprawiedliwość, Kamilu, sprawiedliwość. :)

A kolega Main mi tylko pomaga w tym, aby do repki nie wrócić. nie dogadałbym się po prostu z tym człowiekiem, bo problemu z zaległymi pp u Drubensa nie było - jak kilku graczy wspomniało, pomimo rankingu poza 50'tką pp zostały przyznawane.

2 Fast 4 U, możesz potwierdzić, że to ja założyłem plemię 'tugeda'(sam przecież jestem twórcą tej nazwy...) na rundzie #7667 Szybkie :)?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
walczę o sprawiedliwość, Kamilu, sprawiedliwość. :)

A kolega Main mi tylko pomaga w tym, aby do repki nie wrócić. nie dogadałbym się po prostu z tym człowiekiem, bo problemu z zaległymi pp u Drubensa nie było - jak kilku graczy wspomniało, pomimo rankingu poza 50'tką pp zostały przyznawane.

2 Fast 4 U, możesz potwierdzić, że to ja założyłem plemię 'tugeda'(sam przecież jestem twórcą tej nazwy...) na rundzie #7667 Szybkie :)?

Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie jest tak trudne. MainSin to kobieta! :p
 

DeletedUser182378

Guest
A kolega Main mi tylko pomaga w tym, aby do repki nie wrócić. nie dogadałbym się po prostu z tym człowiekiem, bo problemu z zaległymi pp u Drubensa nie było - jak kilku graczy wspomniało, pomimo rankingu poza 50'tką pp zostały przyznawane.
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że sam Drubens temu zaprzecza ;) A ja nie widzę powodu by wierzyć Ci na słowo. No bo jakim prawem?
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
mi sie nalezało 30 pp ale olalem:)
czarny trzymam za słowo ze juz nie wrócisz wrescie zawsze bede mogl grac offem na rundach bez wyjątków bo ty na niej jesteś:)
 

DeletedUser185192

Guest
walczę o sprawiedliwość, Kamilu, sprawiedliwość. :)

A kolega Main mi tylko pomaga w tym, aby do repki nie wrócić. nie dogadałbym się po prostu z tym człowiekiem, bo problemu z zaległymi pp u Drubensa nie było - jak kilku graczy wspomniało, pomimo rankingu poza 50'tką pp zostały przyznawane.

2 Fast 4 U, możesz potwierdzić, że to ja założyłem plemię 'tugeda'(sam przecież jestem twórcą tej nazwy...) na rundzie #7667 Szybkie :)?

Potwierdzam, to Ty założyłeś, wbiłeś na chwilę a ja ogarnąłem tą rundkę i wpadła Ci premka ;)
 

DeletedUser180001

Guest
czarna.szlachta napisał:
dzieki za gre skonczyłem na 1milion 500 tysiecy nie chce mi się już grac tak bym moze coś ugrał jeszcze ale wolne światy są ważniejsze do roboty co dzienie chodze nie wyspany po ra z tym skończyć

Będzie spokój na rundach, wreszcie będę mógł szaleć i grać deffem to Keymil mnie nie pojedzie ;)
Za długa runda Cię wybiła z rytmu i tyle xd
Krótkie lepsze są w życiu realnym a takie kilku dniowe po prostu zajmują za dużo czasu ;)
Kiedy będą zaplanowane kolejne rundy od niedzieli 16.00 ?
Bo można by się przygotować ze składami ^^
 

DeletedUser177480

Guest
a aby pisałem o tygodniowej że kończe ;) tak to gram musi ktoś wam pokazać jak się gra :) a propo top 1 10 ludzi do mnie piszę że gra na bota wysłac 10 ofów w tym feje i karety w 20 s ? nie możliwe bez przesady .
 
Do góry