Rozbudowana pierwsza wioska w swiecie bez farmienia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser160901
  • Data rozpoczęcia

Poziom wydobycia w poczatkowej wiosce


  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser160901

Guest
Spodobal mi sie swiat bez farmienia, gra zajmuje zancznie mniej czasu niz przy standardowym (dziesiatki czy setki farmiacych klikniniec dziennie), ale ten swiat ma jedna wade to znaczy nic sie nie dzieje przez pierwszy miesiac, bo wszyscy zajmuja sie tylko rozbudowa surki na jak najwyzszy poziom.
Dlatego mozna by wprowadzic taka zmiana ze wioska w ktorej zaczynamy ma juz solidnie rozbudowane wydobycie, moze nie koniecznie na poz 30, ale tak ze 20 - 25 to by moglo byc. Tylko wydobycie i odpowiednia do tego zagrode, wszystkie inne budynki na 0.

Zaznaczm, dotyczy tylko swiatow bez farmienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser181932

Guest
Takie ustawienie to jedynie na specki i szybkie a nie normalne światy.
 

DeletedUser160901

Guest
no tak ale na szybkich i tak budujesz w kilka minut, wiec nie mialoby to wiekszego znaczenia, chodzi wlasnie o ta zwykla rozgrywke, zeby pominac ten poczatkowy okres budowania i czekania na surke.
 

DeletedUser180001

Guest
harcerzyk8888 napisał:
Dlatego mozna by wprowadzic taka zmiana ze wioska w ktorej zaczynamy ma juz solidnie rozbudowane wydobycie, moze nie koniecznie na poz 30, ale tak ze 20 - 25 to by moglo byc. Tylko wydobycie i odpowiednia do tego zagrode, wszystkie inne budynki na 0.

niezwykłe. ma racje , tylko specjal , szybkie i świat 100 może być , bo na 50 było bodajże eko na 15 levelu.
To by było trochę dziwne jak na każdym świecie taka wioska ma 26 pkt i to się nie zmieni.

Po prostu trzeba przeczekać ten etap itd.
Albo niech Ci ktoś zagra miesiąc i odda konto z eko rozbudowanym xd
 

DeletedUser181932

Guest
To by było normalnie piękne;D
Zbieram kilku znajomych i oni tylko się logują obok mnie a ja w pałac i mam kilka darm rozbudowanych.
Boska gra i wygrywa ten kto ma więcej znajomych;D
 

DeletedUser180001

Guest
Na początku może się tak wydawać do 100 wiosek , ale kto nie umie walczyć w późniejszym etapie nie przetrwa xd

Więc eko na 20-25 jest normalne , chyba , że masz darmówki i wsie 1.5-2kk obok siebie już i jest przesył surowców wolny to szybciej się budujesz do pałacu xd

harcerzyk8888 - Można robić eko tylko i zagrodę o ile nie masz dobrych graczy z pałacem w okolicy bo tak tylko rozwijasz im darmę ;D
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
a moim zdaniem pomysł dobry

a jeśli pomysł padnie, to może warto rozważyć zmiany prędkości świata zależnie od wieku?

znaczy - przez pierwsze x tygodni: prędkość x5, kolejne x tygodni: prędkość x3, potem x2 i dopiero po iluś tam tygodniach na świecie zostanie włączona prędkość docelowa (np. 1)
 

DeletedUser185204

Guest
a moim zdaniem pomysł dobry

a jeśli pomysł padnie, to może warto rozważyć zmiany prędkości świata zależnie od wieku?

znaczy - przez pierwsze x tygodni: prędkość x5, kolejne x tygodni: prędkość x3, potem x2 i dopiero po iluś tam tygodniach na świecie zostanie włączona prędkość docelowa (np. 1)

Taa tylko na sw bez farmy z tego co się nie mylę to jest średnio prędkość 2.
Dobre na specki. (mi się tak wydaje-nie mi oceniać)

Co do pomysłu to taa, ale jak będzie jakichś świat z okazji jakiegoś wydarzenia np. urodzin lub taki sw jak setny .
I na 15 poziomie surki.
 

DeletedUser165803

Guest
Jestem na nie :)

Raj dla darmówek/deffówek i dla graczy którzy nie potrafią nic ugrać od zera :) Ja osobiście lubię sobie eko budować bo to na lajcie idzie + w dodatku można sobie więcej pospamować z ludźmi na fo niż od razu ostra rzeźnie zaczynać :) Wolne światy mają swoje prawa i nie zmieniajmy ich po to żeby sobie pograć szybko do 10 wiosek :)
 

DeletedUser

Guest
Mylisz się harcerzyk. Nudno aż tak nie ma w pierwszym miesiącu gry, bo zawsze trafią się jakieś asy co będą utrudniali gre katasami, lub widzą na mapie prosów i w 3-5 lecą na niego offami lub katasami, w centrum zazwyczaj na takich światach jest największa nawalanka i sielanka dobrych graczy.Nastepny fakt, że z twoim pomysłem to byłby raj dla daremek i deffówek, łatwo bedzie można się wybić każdemu, a to nie na tym gra polega.
 
Status
Zamknięty.
Do góry