rozmowy o szybciutkich rundach ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser140323
  • Data rozpoczęcia

hyzio12

Zastępca Witacza
Wynik reakcji
749
odnośnie streamów ,można było by go zrobić z komentarzem ale był by on puszczany po skończonym spotkaniu przed publikacją wyników i wszystko było by jawne jeżeli np któraś reprezentacja bała by się ,że to zdradzi ich taktyke to chociaż z finału by mógł być jak się zakończy a my nie będziemy znali wyników.
pozdrawiam,miłej niedzieli
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Wbiłem raz na trening zobaczyć jak to wszystko wygląda i akurat spotkałem Ciebie, nie dziwię się że Cię nie wzięli bo Ty nic nie ogarniasz. Więc to chyba normalne.

Jedna porażka chyba nic nie zmienia jeśli trafili na kogoś bardziej zgranego to się zdarza. Ceiter moim zdaniem dobrze prowadzi, ale jeżeli jest lepsze zgranie w drużynie przeciwnej to i najlepszy kapitan nie da rady, więc pretensji co do jego osoby w ogóle nie rozumiem.

Pozdrawiam!


@-one loser, Widzę Cię dość często w tematach związanych z repką, i masz trochę żal dupy że nie grasz, ale przecież Ty używasz bota, wiem nawet którego więc po co chcesz ośmieszać resztę chłopaków? :O
ajc... wszyscy przeciwko mnie a jak przychodzi co do czego to pierwsi o sojusze pisza xd
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Przy 300 pkt dostałem wjazd offem od 13, i dostawałem go co parę sekund dopiero deffa zebraliśmy, i potem znów po odesłaniu dostałem offa chyba 3 razy więc ciężko się było zebrać i grałem deffa do końca pod chłopaków :)
 

CoTyTutajRobisz*

Łucznik
Wynik reakcji
384
Wybacz krystek ale to Ty byles na samym dole tabeli przez cala runde;p

Wiesz ze to jest gra zespołowa nie znaczy że jak on dostał wjazd był najgorszy... Grając mecze często 2/3osoby odstają nieraz bo dostaną wjazd ale tego nikt w stanie nie jest przewidzieć. Fakt jest taki że uciekasz wojskiem i czasami w sumie często powrót wojsk zgrywa się z czasem powrotu...
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Lub po prostu zamulasz bo masz odpaloną inną kartę a *13 żeby nie skłamać miał do mnie 3 sekundy, po prostu nie zdążyłem.

Ale w sumie nie ma co się tłumaczyć ;P
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Jak zywkle na forum jest tak : wszytscy na mnie i na moch kumpli zenua:d zero obiektywizmu ze jestem najlepszy. Sanujcie mnei ja bede szanowal was proste. ale od niepamietam kiedy tylko lizecie mi wiadomo co na rundach a na fotum wileki kozaki
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Ja z Tobą nawet grałem parę rund, ale chłop który z Tobą grał przysłał mi SS ścierwa którego używasz np: do dogrywania ataków.

To jest słabe, i nie wiem po co pchasz się do repki jak z takim czymś po prostu narobisz kłopotu reszcie chłopaków jak Cię z tym nakryją, to chyba normalne..
 

Sollor

Miecznik
Wynik reakcji
47
Jak zywkle na forum jest tak : wszytscy na mnie i na moch kumpli zenua:d zero obiektywizmu ze jestem najlepszy. Sanujcie mnei ja bede szanowal was proste. ale od niepamietam kiedy tylko lizecie mi wiadomo co na rundach a na fotum wileki kozaki
chłopak wbilbym na runde i 1 na 1 byś był daleko
 

Ezryljusz

Chłop
Wynik reakcji
1
niezle gosciu poszedł ... ale okolice dostal tez chyba najlepsza mozliwa praktycznie jedyny na cala cwiartke mapy
 

DeletedUser201538

Guest
Chciałbym powiedzieć, że ma pan najwięcej graczy, którzy mają poziom i miał pan z czego wybierać team dla reprezentacji i w zależności od wyniku, jaki ma pan przeciwko Republice Czeskiej wygląda to z panem bardzo źle.

Na polskim serwerze gram ponad rok, pewnie każdy mnie zna. Masz najlepsze ustawienia w grze w większości speed rund i dziwię się, że zestawiłeś tak słabą drużynę. Myślałem, że wygrasz.Pan

No nie przeszkadza, to wstyd dla Was nie dla mnie.

Gdybyście ukształtowali ten skład, to pierwsze miejsce jest twoje.



Ramajad
-one loser
Ceiter
CoTyTutajRobisz*
Rolnik szuka żony.
TheSzumix
SPEED1
Tottal Score
KEINN1
.TwójPechowyDzień.
sh0cked.?
Czysciciel dusz


Nie umiem po polsku, jestem Czechem. Chciałem tylko powiedzieć, że kibicowałem wam i wierzyłem, ale zespół, który założyliście, jest bardzo zły.

Zapewne ci dobrzy zawodnicy nie mieli czasu lub nie chcieli wziąć udziału. Nie martw się, do dobrych zawodników Erwin nie należy.

Miałem za rok zaszczyt grać przeciwko wszystkim możliwym zawodnikom z Polski, gram wszędzie może po świecie speed rundy od ponad 12 lat i uważam, że w Polsce ten poziom jest najlepszy.
 
Do góry