Regulamin działu

Status
Zamknięty.

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.278
Regulamin działu ”Dyskusje”:
  1. Niniejszy dział przeznaczony do dyskusji na tematy związane z bieżącymi sprawami tylko i wyłącznie danego świata.
  2. W Dyskusjach zabrania się umieszczania wątków o tematyce odpowiadającej już istniejącym działom, np. "Propozycje dotyczące gry", "Szukam”.
  3. Tytuł tematu musi jasno wskazywać na zawartą w nim treść. Wszelkie wątki nazwane "Zobacz!", "Pomocy!" zostaną skasowane.
  4. Zabronione jest dublowanie tematów – przed założeniem nowego wątku należy sprawdzić, czy nie ma już podobnego. Jeżeli jest taki temat, ale został zamknięty z powodu nieaktywności, należy skontaktować się z moderatorem działu, który zdecyduje o jego ponownym otwarciu.
  5. Tematy, w których brak odpowiedzi ponad miesiąc, będą zamykane.
  6. Powyższy Regulamin ma charakter szczegółowy, oznacza to, że w kwestiach w nim nieuregulowanych mają zastosowanie przepisy Regulaminu Ogólnego Forum. Przypominamy zwłaszcza o zakazie nadmiernego spamowania, obrażania innych graczy, rozmawiania na temat banów czy też komentowania pracy administracji.
  7. Obowiązuje zakaz publikowania pozyskanych w jakikolwiek sposób obrazków zawierających wypowiedzi Graczy w wiadomościach w grze, czacie, systemie konwersacji na forum gry i w innych związanych miejscach, w szczególności zawierających dane osobowe. Wiadomości takie mogą być usuwane bez powiadomienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry