• Rundy Szybkich zostaly na czas nieokreślony odwołane, więcej szczegolow pod tym linkiem!

Regulamin działu

Status
Zamknięty.

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.260
Regulamin działu ”Dyskusje”:
  1. Niniejszy dział przeznaczony do dyskusji na tematy związane z bieżącymi sprawami tylko i wyłącznie danego świata.
  2. W Dyskusjach zabrania się umieszczania wątków o tematyce odpowiadającej już istniejącym działom, np. "Propozycje dotyczące gry", "Szukam”.
  3. Tytuł tematu musi jasno wskazywać na zawartą w nim treść. Wszelkie wątki nazwane "Zobacz!", "Pomocy!" zostaną skasowane.
  4. Zabronione jest dublowanie tematów – przed założeniem nowego wątku należy sprawdzić, czy nie ma już podobnego. Jeżeli jest taki temat, ale został zamknięty z powodu nieaktywności, należy skontaktować się z moderatorem działu, który zdecyduje o jego ponownym otwarciu.
  5. Tematy, w których brak odpowiedzi ponad miesiąc, będą zamykane.
  6. Powyższy Regulamin ma charakter szczegółowy, oznacza to, że w kwestiach w nim nieuregulowanych mają zastosowanie przepisy Regulaminu Ogólnego Forum. Przypominamy zwłaszcza o zakazie nadmiernego spamowania, obrażania innych graczy, rozmawiania na temat banów czy też komentowania pracy administracji.
  7. Obowiązuje zakaz publikowania pozyskanych w jakikolwiek sposób obrazków zawierających wypowiedzi Graczy w wiadomościach w grze, czacie, systemie konwersacji na forum gry i w innych związanych miejscach, w szczególności zawierających dane osobowe. Wiadomości takie mogą być usuwane bez powiadomienia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry