Regulamin działu

Status
Zamknięty.

DeletedUser137384

Guest
  1. Dział przeznaczony do udzielania graczom oraz użytkownikom forum pomocy, rad a także informacji dotyczących gry i użytkowania forum.
  2. Zabrania się umieszczania wątków o tematyce odpowiadającej już istniejącym działom, np. "Propozycje dotyczące gry", "Szukam”.
  3. Tytuł tematu musi jasno wskazywać na zawartą w nim treść, a wypowiedzi muszą być przemyślane i zrozumiałe dla reszty społeczności. Wszelkie wątki nazwane „Pytanie”, „Pytanko”, „Problem”, „ O co chodzi” zostaną skasowane.
  4. Zabronione jest dublowanie tematów – przed założeniem nowego wątku należy sprawdzić, czy nie ma już podobnego albo czy odpowiedź nie znajduje się w:
  5. Jeśli odpowiedź na problem w danym wątku została już udzielona, niedozwolone jest dalsze komentowanie. Wyjątek stanowi sytuacja, gdy nie zgadzasz się z udzieloną odpowiedzią, chcesz ją podważyć bądź uzupełnić. Napisanie tej samej odpowiedzi innymi słowy bądź w innym nieznacznie stylu jest spamem.
  6. Tematy, w których brak nowych postów ponad 7 dni bądź w których w sposób wyczerpujący odpowiedziano na zadanie pytanie będą zamykane i przenoszone do Archiwum działu.
  7. Powyższy Regulamin ma charakter szczegółowy, oznacza to, że w kwestiach w nim nieuregulowanych mają zastosowanie przepisy Regulaminu Ogólnego Forum. Przypominamy zwłaszcza o zakazie nadmiernego spamowania, rozmów na temat banów, komentowania pracy administracji czy zakładania tematów odnośnie startów kolejnych światów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry