Regulamin działu

Status
Zamknięty.

DeletedUser137384

Guest
  1. W niniejszym dziale należy zamieszczać (wyłącznie przemyślane) propozycje związane z GRĄ.
  2. Zabrania się umieszczania wątków o tematyce odpowiadającej już istniejącym działom, np. "Pytania", "Szukam”.
  3. Tytuł tematu musi jasno wskazywać na zawartą w nim treść, a wypowiedzi przemyślane i zrozumiałe dla reszty społeczności. Wszelkie wątki nazwane „Propozycja” itp. zostaną skasowane.
  4. Każdy temat obowiązkowo musi zawierać ankietę, która powinna składać się z pytania i odpowiedzi pozwalających stwierdzić czy pomysł ma poparcie wśród graczy. Propozycje bez ankiety bądź z ankietą zrobioną w sposób niepoważny będą kasowane.
  5. Dyskusja w dziale ma być merytoryczna, rzeczowa i konstruktywna. Zabrania sie umieszczania postów typu: „Dobry pomysł", „Zgadzam się", „Jestem na nie” itp. – wyrażeniu samego poparcia bądź odrzuceniu pomysłu służy głos w ankiecie.
  6. Zabronione jest dublowanie tematów – przed założeniem nowego wątku należy sprawdzić, czy nie ma już podobnej propozycji.
  7. Tematy, w których brak nowych postów ponad 3 miesiące, a także z propozycjami zaakceptowanymi bądź odrzuconymi będą zamykane i przenoszone do odpowiedniego działu.
  8. Powyższy Regulamin ma charakter szczegółowy, oznacza to, że w kwestiach w nim nieuregulowanych mają zastosowanie przepisy Regulaminu Ogólnego Forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry