Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

  • Rozpoczynający wątek The Glorian
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz mój pomysł?

  • 10

    Głosy: 223 74,8%
  • 9

    Głosy: 27 9,1%
  • 8

    Głosy: 21 7,0%
  • 7

    Głosy: 5 1,7%
  • 6

    Głosy: 5 1,7%
  • 5

    Głosy: 3 1,0%
  • 4

    Głosy: 1 0,3%
  • 3

    Głosy: 0 0,0%
  • 2

    Głosy: 1 0,3%
  • 1

    Głosy: 12 4,0%

  • W sumie głosujących
    298
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

sądząc po pozytywnych komentarzach userów myśle że niedługo zostanie to wprowadzone...

daje 1
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

swietny pomysl dalem 10 bo mnie tez to denerwuje..:D:D
 

DeletedUser83225

Guest
Po co kontynenty? Pomysł dobry, chciałem zaproponować coś podobnego, lecz, nie dorabiać jakiś kontynentów, za dużo zabawy.
Wystarczyłoby dodać na dole obok aktualnej opcji "» Zarządzaj prawami" (tzw. szybkie zmienianie praw) opcję "» Zmień rangi", wtedy obok nicku każdego gracza pokazywałby się "kwadracik" (opcja wielokrotnego wyboru), tak jak przy zarządzaniu prawami. Zaznaczyłoby się graczy którym chce się zmienić rangi, ponownie by się kliknęło "» Zmień Rangi". Wyskoczyłoby teraz pole gdzie można wpisać rangę. Wpisujesz rangę, dajesz "OK" i wszyscy zaznaczeni gracze mieliby zmienioną rangę. Takie rozwiązanie ma same + i nie ma tego minusa:
- Jeśli jest jakiś dowcipniś w plemieniu i będzie chciał powyrzucać wszystkich to może to zrobić niespodziewanie za jednym razem poprostu zaznaczając, a jeśli pojedyńczo by wyrzucał, co zajęło by mu trochę czasu, ktoś z adminów mógłby się zorientować że coś się źle dzieje i w czas wywalić osobnika.

;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Po co kontynenty? Pomysł dobry, chciałem zaproponować coś podobnego, lecz, nie dorabiać jakiś kontynentów, za dużo zabawy.
Wystarczyłoby dodać na dole obok aktualnej opcji "» Zarządzaj prawami" (tzw. szybkie zmienianie praw) opcję "» Zmień rangi", wtedy obok nicku każdego gracza pokazywałby się "kwadracik" (opcja wielokrotnego wyboru), tak jak przy zarządzaniu prawami. Zaznaczyłoby się graczy którym chce się zmienić rangi, ponownie by się kliknęło "» Zmień Rangi". Wyskoczyłoby teraz pole gdzie można wpisać rangę. Wpisujesz rangę, dajesz "OK" i wszyscy zaznaczeni gracze mieliby zmienioną rangę. Takie rozwiązanie ma same + i nie ma tego minusa:


;)

Ekstra pomysł. Daję 10

To już jest wprowadzone panowie ;) Nie trzeba odkopywać starych i nieważnych tematów ;) Ale w sumie pomysł miała dobry, skoro go wprowadzili, też dam 10 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser102734

Guest
Pomysł jest świetny, sama mam problemy w plemieniu z rangami itd. Daje 10/10:)
 

DeletedUser

Guest
Przecież ten pomysł już jest w grze, to po co dalej głosować?
 
Status
Zamknięty.
Do góry