Raporty: Wsparcie zostało zaatakowane, należy poprawić

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14836
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł połączenia raportów wsparcie zostało zaatakowane w jeden?

  • tak

    Głosy: 105 84,7%
  • raczej tak

    Głosy: 14 11,3%
  • raczej nie

    Głosy: 3 2,4%
  • nie

    Głosy: 2 1,6%

  • W sumie głosujących
    124
Status
Zamknięty.

DeletedUser14836

Guest
Witam,

Zanim przedstawię propozycję udoskonalenia gry chciałbym pokazać na przykładzie bardzo irytującą mnie (i chyba nie tylko mnie) rzecz.

Załóżmy, że w wioskach o współrzędnych:
wioska 1 (1|1)
wioska 2 (1|2)
wioska 3 (1|3)


mam wojsko obronne które wysłałem do przyjaciela wioski o współrzędnych:
wioska przyjaciela (0|0)

Co się stanie jak ktoś wyśle jeden atak na wioskę wioska przyjaciela (0|0)?

Na pewno każdy zna odpowiedź na moje pytanie:

Ja który pomogłem otrzymam w nagrodę 3 raporty:

Kod:
Temat  	Otrzymane
Wsparcie z [B]wioska 1 (1|1)[/B] w [B]wioska przyjaciela[/B] zostało zaatakowane zmień nazwę 	06.02.10 12:29
Wsparcie z [B]wioska 1 (1|2)[/B] w [B]wioska przyjaciela[/B] zostało zaatakowane zmień nazwę 	06.02.10 12:29
Wsparcie z [B]wioska 1 (1|3)[/B] w [B]wioska przyjaciela[/B] zostało zaatakowane zmień nazwę 	06.02.10 12:29

Jeżeli wyśle do tej wioski 600 zagród defa otrzymam 600 raportów, mało tego raporty widziane są przez system jako obronne, więc jeśli ktoś atakował by mnie to prawdopodobnie umknie mi to...


MOJA PROPOZYCJA
Redukcja ww raportów do jednego o tytule
Kod:
Wsparcie w [B]wioska przyjaciela (0|0)[/B] u nick zostało zaatakowane 06.02.10 12:29

w którym zobaczyli byśmy coś takiego:
raport_gr.png


Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Gdzieś jest podobny pomysł, aby raporty ze wsparć były w innej grupie;) Ten jednak też jest niezły;) Na tak.
 

DeletedUser135553

Guest
POmysł oraz utworzony schemat jest dobrze opracowany jestem na Tak
 

DeletedUser125784

Guest
Tak, pomysł dobry.

Tylko do tego jednego raportu można by dodać z boku ilość wsparcia zaatakowanego

"Wsparcie z wioska 1 (1|1) w wioska przyjaciela zostało zaatakowane zmień nazwę 06.02.10 12:29 (39)"
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł który znaczaco uprzyjemniłby rozgrywkę:)
 

DeletedUser109506

Guest
sądze, że ułatwiłoby to oriętacje dobrze że ktoś w końcu o tym pomyślał oczywiście że na tak ;)
 

DeletedUser136030

Guest
pomysl super. nie trzeba bedzie kasowac kilku stron tych raportow od gracza ktorego wspieramy defem
 

DeletedUser

Guest
i tak też jest źle dlatego, że jak masz wsparć 100 w 100 wioskach a ataków jest 100 na wioske nic to nie da, pomysł dla początkujacych, pozatym juz było więc naucz się szukać zanim zadasz propozycje

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=67309

oczywiście głos na nie bo jest lepsza propozycja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser121859

Guest
raczej tak ale 600 zagród nie wysyłam co najwyżej z 20 max reszta dla mnie do obrony ale pomysł przydatny
 

DeletedUser

Guest
i tak też jest źle dlatego, że jak masz wsparć 100 w 100 wioskach a ataków jest 100 na wioske nic to nie da, pomysł dla początkujacych, pozatym juz było więc naucz się szukać zanim zadasz propozycje

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=67309

oczywiście głos na nie bo jest lepsza propozycja

Zapewne ze względu na swoją wrodzoną skromność zapomniałeś dodać że pomysł który tu przytoczyłeś jest twojego autorstwa.
A skoro to ty jesteś jego autorem to nie tobie oceniać czy jest to pomysł lepszy czy gorszy, jeśli już to ewentualna ocenę pozostaw dla siebie bo ciężko w twoim przypadku mówić o obiektywizmie.

Ten pomysł jest dobry i moim zdaniem zasługuje na oddanie głosu na tak, ale skoro ty wolisz aby ewentualnie twój pomysł wszedł w życie i głosujesz tu na nie to licz się z tym ze być może żaden z pomysłów przez to nie zostanie wprowadzony bo zabrakło tego jednego głosu:) widocznie nie zależy ci na faktycznym usprawnieniu otrzymywania raportów ze wsparcia a bardziej na tym aby to twój pomysł przeszedł
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
tak tak tak i jeszcze raz tak

opelr- przecież masz wątek o czymś innym :p

adams25 chce tylko posklejać pewne relacje
obecnie mamy jeden-do-jednego = 1 raport w przypadku ataku na dowolne wsparcie
więc niegłupio byłoby pospinać wszystkie ataki na jedną wioskę
(jeśli w wiosce x stacjonuje wsparcie ze 100 wiosek, a ataków było 100, to mamy automatyznie 10 kafli raportów [zakladajac ze w miedzyczasie nie wszystkie pionki padly]; pewnie że za dużo)

wstępna selekcja raportów nie koliduje przecież z tym tematem, ja bym wręcz powiedział że obie propozycje są komplementarne
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Świetny pomysł :p jestem na tak :)
opelr nie spinaj sie bo to do niczego nie prowadzi najwyżej dostaniesz warna i na tym sie skończy.Ten pomysł jest o wiele lepiej przedstawiony od Twojego.
 

DeletedUser140861

Guest
jak najbardziej tak
Mi to tak bardzo nie przeszkadza bo nieoglądam zazwyczaj tego typu raportów ale wielu to ułatwi grę:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry