Rap

DeletedUser

Guest
Nie zwraaj na niego uwagi :D

Dalej trzymam się swego i jaram się płytą Buki doszedł do tego gość K2 ^

Skor też trzyma fason, co do LUCa to wpadne do domu to poslucham tutaj nie ma jak ;/

osobiscie czekam na WSRH - Szkoła Wyrzutków
Ry23 - Magiczne Pióro
RR Brygada

Choc boje się rozczarowania ^^

Ja Buki nie trawię, za to K2, o kolego K2 to ja się jaram już dawno. Tych Twoich poznaniaków też średnio lubię. ;) A propos na Gurala nie czekasz ? Zapowiedziana płyta jest chyba, znów będzie o niczym pewnie. Ta ostatnia do tej pory mnie straszy. ;)
Sprawdzaj Pe na dubstepach, na razie jest tylko mikstejp na kradzionych bitach, a 22 listopada dojdzie do tego normalne LP, ja się nie mogę doczekać. :D
 

DeletedUser21778

Guest
Hmm co do Gurala to nawet TTL nie sciągałem tylko przesłuchałem z tega mixtejpa 2 tracki już usłyszałem i wgl nie moje klimaty tak jak pisałeś o niczym..
Gural się skończył po El Polaco.

Co do dubstepów to nie trawie tego ^
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie jedyny znośny album to DMR przez resztę nie mogłem przebrnąć więcej niż 1 raz. :D

A dubstepy niszczą, nie znasz się. Naślę na Ciebie Kwasa to się nauczysz. :)
 

DeletedUser

Guest
Nie zrozumiale jest to jak najezdzaja ludziska na Tede tylko dlatego ze wie gdzie sie pojawic by zarobic wiecej i przestac zalosnie rapowac o tym jakie zycie jest zle a w zamian jakie jest dobre .....))

Idiotyczne teksty typu ''Jakby mogl to by wlasna matke sprzedal'' oO No wlasnie nie sprzedalby poniewaz wystarczajaco zarabia i raczej o takiej opcji nie mysli.
 

DeletedUser21778

Guest
Nie zrozumiale jest to jak najezdzaja ludziska na Tede tylko dlatego ze wie gdzie sie pojawic by zarobic wiecej i przestac zalosnie rapowac o tym jakie zycie jest zle a w zamian jakie jest dobre .....))

Idiotyczne teksty typu ''Jakby mogl to by wlasna matke sprzedal'' oO No wlasnie nie sprzedalby poniewaz wystarczajaco zarabia i raczej o takiej opcji nie mysli.

Oo ogar.

http://www.youtube.com/watch?v=Q7b_4YrBvwc
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Ostatnio wyszlo kilka ciekawych projektów, nie będę ich dokładnie przytaczał. Medium dla mnie dośc pozytywnym zaskoczeniem, ale http://youtu.be/i2qXUzScrVY + reszta utworów smiało moze konkurowac do płyty roku.
 

DeletedUser158838

Guest
Jeden z lepszych "zespołów" była PAKTOFONIKA--> zapraszam do przesłuchania ;-)
 

DeletedUser22258

Guest
O.S.T.R., który w wielu kawałkach odnosi się do Boga i swojej wiary, to satanistyczny rap? ciekawe...
 

DeletedUser22258

Guest
wczoraj minęło 11 lat od śmierci Magika ;] to tak tylko gwoli przypomnienia o pamięci dla niego.
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Jedkan 'Alternatywne źródło energii' pozostawiało wiele do zyczenia, szczególnie pod względem merytorycznym. :p
 
Do góry