Ranking

  • Rozpoczynający wątek Sir. Kuba
  • Data rozpoczęcia

Jaka propzycja?


  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym dziś zaproponować dodatkowy "Pasek"(inaczej nie umiem ująć) do rankingu

[Kliknij aby powiększyć]


Który by pokazywał ilość członków w danym plemieniu w rankingu.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym to w inny sposób zrobił a mianowicie taki:
w pod zakładce "Plemiona" dał takie coś jak:" sortuj według: "punktów"," ilości członków", " pozycji w najlepszych agresorach"!! to by się przydało!!
 

DeletedUser

Guest
Tutaj cie poprę ;) dobry pomysł ale ja się 30 min nad obrazkiem męczyłem ;)
 

DeletedUser84408

Guest
Pomysł jest dość dobry.Byłby lepszy gdybys dopisał to co Napisał Amador czyli to sortuj wdg itp itd.
 

DeletedUser

Guest
Niepotrzebne według mnie.
O ile zakładki ranking plemienia, ranking na K mają w zamyśle ukazywać ukazywać siłę danego plemienia ogólnie/na kontynencie, o tyle ona o niczym ważnym dla gry nie poinformuje.
Poza tym przyuważ, że każda z zakładek ma swój odpowiednik dla gracza jak i dla plemienia: Plemiona-Gracz, Gracze na K-Plemiona na K, Pokonani przecwinicy-Pokonani przeciwnicy plemiona-mysle iz taki był zamysł twórców... Jaki odpowiednik "członkowie" stworzysz dla pojedynczych graczy? :D
 

DeletedUser

Guest
przykro mi ale jestem na nie bo co komu patrzeć w rankingu, i szukać plemienia z największą ilościa członków?? :confused:
no chyba, że inni tylko na to patrzą a nie na siłe plemienia

bo według mnie plemię może mieć dużo członków a być słabsze niż plemię które ma mniej członków a jest zgraną paczką

jak dla mnie to jest to niepotrzebne
 

DeletedUser

Guest
Według mnie pomysł jest zbędny i tak w rankingu jest dużo zakładek, jak dla mnie wystarczająco:)
 

DeletedUser37348

Guest
A po co to? Wątpię, żeby komuś chciało się szukać największej masówki na danym świecie...
 

DeletedUser

Guest
Ja tutaj myślałem o graczach bez plemienia, żeby wiedzieli gdzie się NIE
przyłączyć.
 

DeletedUser

Guest
hmm... ciekawe mogło by być to zrealizowane ja jestem za !! :)
 

DeletedUser

Guest
troszeczkę nie rozumiem pomysłu??

Gracz podejmujący decyzję o zmianie plemienia ma dość dużo informacji do przeglądania i ze spokojną głową może wybrać odpowiednią dla niego ekipę. Jeśli chcemy wiedzieć ile członków posiada dane plemię to po prostu klikamy na nie i patrzymy ;)

niestety, pomysł z dodatkową zakładką uważam za zbędny.

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Ma dla was obrazek(ten sam ale w powiększeniu)
testdx8.png
 

DeletedUser

Guest
Szczerze mówiąc nie rozumiem zbytnio tego pomysłu. Ilość członków nie świadczą o niczym, a szukanie największej masówki na serwerze w niczym nam chyba nie pomorze.
 

DeletedUser14772

Guest
moim zdaniem może być ale za bardzo to by to nic nie zmieniło
 

DeletedUser84633

Guest
jak chcesz zakładke gdzie bedzie pokazana największa masówka i chcesz do niej dołączyć to z ciebie noob a nawet wielki noob ;p
niee
 

DeletedUser

Guest
POwiec sir.Kuba jak to zrobiłeś bo mi sie to nie udaje .:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry