Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14875
  • Data rozpoczęcia

I co?

  • Tak??

    Głosy: 11 34,4%
  • Nie??

    Głosy: 21 65,6%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser14875

Guest
Mam mały pomysł dotyczący rang i tego by było one również umieszczone w stronie w której zmieniamy prawa i tytuly. Oto screen:



PS. Troszkę nie wyszedł;/

Zalety
-Nie trzeba zaglądać na "PROFIL" lub "PRZEGLĄD"
więcej chyba nie ma

Wady
-Ten pomysł jest nie dla tych co potrafią rangi na pamięć lub w ogóle ich nie mają.
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

1. sonda
2.mi sie niepodoba mi sie. poco to ??
i co by robil rangista?? pozatym niema co wypelniac!!
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

Po to by nietrzeba bylo wchodzic w profil lub przeglad by wiedziec jakie sa rangi!
No chyba ze znasz je na pamięć?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

PRZECIW
zawsze sobie mozna drugie okienko z boku otworzyc. Ktos, kto sie zajmuje rangami zna je na pamiec chcac nie chcac. Ktos, kogo te rangi bezposrednio dotycza, sam sie zglosi, jak bedzie mu przeszkadzalo, ze ma nizsza.
Nie komplikujmy. Nie wszedzie sa rangi, to jest w sumie glupota. U mnie, zeby daleko nie szukac, kazdy ma inna, taka jaka sobie chce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

Wogóle pomysł z rangami to żenada :cool: Po co to komu :confused:
 

DeletedUser15278

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

Czy ja wiem. Jak dla mnie może być, zresztą i tak by to durzo nie zmieniło.

Więc niech będzie. Głosuje na tak.

:rolleyes::cool:;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

Jest jeszcze opcja spisania sobie rang długopisem na kartce papieru albo na ścianie jak ktoś niema :p
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

Jest jeszcze opcja spisania sobie rang długopisem na kartce papieru albo na ścianie jak ktoś niema :p

Wiem ale to bylo by ułatwienie dla rangistów któży niesą w stanie zapamiętać rang np. od 200.000 pkt.. bo moze jest tylko jedej taki gracz w plemieniu i co wtedy robi musi otwierac nowe okto lub sie cofać, a tak, to ustawia sobie ranki w oknie(na tym screenie u gory widać)rangi i wie wszystko:)
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

a niema word'a w kompie o ile pamietam nawet win95 ma!!<nom notatnik> ale wynik ten sam!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

Jest jeszcze opcja spisania sobie rang długopisem na kartce papieru albo na ścianie jak ktoś niema :p

i to jest pomysl, kartka jest bardziej intuicyjna, prostsza, nie wymaga pracy od programistów, a jak jest samoprzylepna o można sobie nawet ja przykleic w tym samym miejscu na monitorze, co na screenie w tej propozycji. chyba zaloze taki temat: TYM, KTORZY BY CHCIELI TAKIE RZECZY NA SILE ULATWIAC TEAM PLEMION PROPONUJE KARTE I OLOWEK, wady propozycji: wycinianie lasow. KTO JEST ZA???

@down: Jak wlaczysz w komputerza worda to procesor ma jedno zadanie wiecej do obsluzenia. W zwiazku z tym pobor pradu wzrasta. Wiekszosc pradu w polsce produkowana jest z wegla. Spalajac wegiel emituje sie do atmosfery dwutlenek wegla, ktory jest gazem cieplarnianym. Poza tym to paliwo kopalne a wiec nieodnawialne. Koniec koncow: word bardziej szkodzi planecie niz papier.
Zeby do konca usatysfakcjonowac ekologow proponuje uzywanie wylacznie papieru z makulatury.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20795

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

TYM, KTORZY BY CHCIELI TAKIE RZECZY NA SILE ULATWIAC TEAM PLEMION PROPONUJE KARTE I OLOWEK, wady propozycji: wycinianie lasow. KTO JEST ZA???

jestem na nie lepiej uzyc worda i masz go na pasku zadan lub paint'a ze screenem i tyle

ratujmy lasy niemarnujmy rzeczy niejestem ekologiem ale im nieprzeszkadzam:) to niejest trudne:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rangi i zmienianie praw w plemieniu.

Ja jestem na nie. Według mnie robienie rang typu
100-200 pokemon
201-300 superpokemon... itd
to zupełna bzdura i obarczenie syzyfową pracą rangistów. Kto w ogóle wymyślił takie rangi!? TO chyba jakiś niemiec wpadł na to i ktoś do naszych też to zastosował, i wszyscy na huuurrrrra też takie zrobili żeby być na topie.
Ranga powinna odzwierciedlać funkcję w plemieniu, lub kontynent, na jakim gracz się znajduje.
Też lOtOs22 ma rację. Moze mieć ewentualnie, jak ktoś nie ma funkcji, to taką, jaką chce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry