Rabuś dnia

Czy jestes za wprowadzeniem odznaczenia "Rabus dnia"

  • Tak

    Głosy: 81 66,9%
  • Nie

    Głosy: 9 7,4%
  • Mam to gdzieś

    Głosy: 31 25,6%

  • W sumie głosujących
    121

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
462
Pewnie takie pomysly juz byly, ale ja, niezbyt dobrze obeznany z opcja "szukaj" niczego nie zalazlem :D

A teraz do rzeczy. Skoro jest grabiezca dnia to czemu nie ma "Rabusia dnia"(nazwa dziecinna ale coz ;p) Oczywiscie chodzi o osobe, ktora zrabuje najwiecej surowcow jednego dnia :D A moze jest tylko ja jestem tepy i nie wiem pod jaka nazwa :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19566

Guest
Wedlug wiki grabiezca dnia to wlasnie taka osoba ktora zrabuje najwiecej surowcow danego dnia:>
 

DeletedUser

Guest
Grabieżca dnia to osoba, które zaatakowała największą ilość wiosek od północy do 23:59 :)

Grabieżca dnia: zrabowanie największej ilości surowców w danym dniu.

W wiki jest widać błąd, zamiast surowców powinno być wiosek..

Co do propozycji - nie wydaje mi się, że wprowadzenie takowego oznaczenia miało dużo znaczenie.. Dlatego daję trzecią możliwość ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak jak powiedział poprzednik występowanie Grabieżcy Dnia daje podstawy do wprowadzenia Rabusia Dnia.

Zmiana może i drobna ale wynikająca sama z siebie.

Jestem jak najbardziej na TAK!
 

DeletedUser145303

Guest
Głos na tak...
To zdecydowanie lepsza opcja niż ilość wiosek sfarmionych...
 

DeletedUser

Guest
przydałoby się to,

bardziej sensowne to niż "grabieżca dnia", którego żeby zdobyć, trzebaby noł-lajfić cały dzień wysyłając po jednym żołnierzyku na najbliższą barbarkę :)
 

DeletedUser149208

Guest
;//

Grabierzca dnia to właśnie to odznaczenie, więc niczym by się to nie różniło.
 

DeletedUser114646

Guest
Grabieżca dnia to na pewno najmniej cenione przeze mnie odznaczenie ze wszystkich za dzień.
Rabuś jest na pewno bardziej sensownym, ale nie za bardzo mi się spodoba jeśli będą występować oba na raz.
Teraz i tak zwykle w odznaczeniach prowadzą grabieżcy, a nie agresorzy, czy obrońcy.
 

DeletedUser

Guest
Przecież Rabuś dnia jak by był i Grabieżca dnia jak już jest to jest wielka różnica miedzy tymi dwoma, ponieważ. Jak wiemy wszyscy grabieżca liczy tylko sfarmione wsie a Rabuś tylko surki
wiec jak Grabieżca może sfarmić załóżmy 1000wsi na dzień to i tak może gorzej wyjść na tym co sfarmi 100 wsi i ma wiecej surowców niż ten co sfarmił 1000

Ja jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Nie widzę tego...
Dziennie jestem w stanie zrabować około 10 000 000surek. Ci z TOP20- 3x tyle...
I gdzie w tym sens ??
 

DeletedUser

Guest
Co za różnica??? dla prawie wszystkich graczy to wisi...ważne że jest i wiedzą o co w tym chodzi:)
 

DeletedUser157154

Guest
Z tego co ja wiem to rabuś dnia chyba jest był i będęzie. Bo np. sprawdzałem sobie wiele razy ile surek danego dnia zrabowałem, więc nie wiem po co w ogóle odbywa sie tu jakaś debata xD.
 
Do góry