Różne style gry, co wybrać?

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Po dużych zmianach dyplomatycznych czas przyjrzeć się sposobowi gry poszczególnych tworów.
Oczywiście to moja ocena i moja wizja, a kto to potraktuje poważnie, kto nie, to już nie moja sprawa.

I tak oto można zauważyć dwie rzeczy.

Jedna, to że koalicja południowa już przestała się ukrywać i wiadomo oficjalnie, że powstała i kto z kim idzie pod rękę.
Widać też, że jest to potężna siła mająca w składzie bardzo dobrych graczy. I będzie to potężne wyzwanie dla północy, która musi być dobrze przygotowana.

A co mamy na północy?
SPEED to bez wątpienia wielka siła, która opanowała już pewien teren i jest znana z solidności.
Ale w pojedynkę nie mają żadnych szans z potęgą południa.
Co zatem dalej?
Tu przechodzimy płynnie do nazwy mojego tematu.
Jakie style gry? Na kogo postawić na północy, kto może być realną siłą?

Akcje, które się odbywają wiele nam mówią.
Witam nastawione na ofensywę a jednocześnie pięknie działające w defensywie.
Po drugiej stronie mamy aPK, które nie wstydzi się wejść na forum i pisać, że są zadowoleni, bo zjadają barby.
To jest taka kompromitacja, że nie przystoi nawet tego komentować. Jeśli ktoś jest zadowolony ze strat na froncie, bo przejmuje barby...ambicja jak u lakiernika. Nic więcej dodawać nie trzeba.

W dodatku układanie się z jakimś randomowym tworem Świetlika, który na każdym świecie kończy ośmieszony...
Jakby tego było mało, po dwóch małych akcjach ciągną też od nich deffa.
Aktualnie mamy proporcje wiosek 4:1 na korzyść aPK/Random a i tak nie dają rady!!!

Niewyobrażalne upokorzenie.

Co zatem powinno się wydarzyć na północy? Jeśli sPEED łatwo będzie szło z WYGAMI, to powinni dość szybko klepnąć układ z Witam i wyeliminować Randomów i aPK.
APK to beczka prochu, @Snuffy83 już wiadomo, że spotykał się na discordzie z Briką w ostatnim czasie.
A zatem zaczynają kombinować.
W najlepszym interesie wszystkich na północy powinno być w krótkim czasie zniszczenie aPK.
I wyznaczenie granicy np tak:

1000015877.png


Można się ze mną nie zgadzać, mam to w nosie. Nie reprezentuję żadnego plemienia, obserwuję jedynie mapę i dzielę się wnioskami
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.253
Po dużych zmianach dyplomatycznych czas przyjrzeć się sposobowi gry poszczególnych tworów.
Oczywiście to moja ocena i moja wizja, a kto to potraktuje poważnie, kto nie, to już nie moja sprawa.

I tak oto można zauważyć dwie rzeczy.

Jedna, to że koalicja południowa już przestała się ukrywać i wiadomo oficjalnie, że powstała i kto z kim idzie pod rękę.
Widać też, że jest to potężna siła mająca w składzie bardzo dobrych graczy. I będzie to potężne wyzwanie dla północy, która musi być dobrze przygotowana.

A co mamy na północy?
SPEED to bez wątpienia wielka siła, która opanowała już pewien teren i jest znana z solidności.
Ale w pojedynkę nie mają żadnych szans z potęgą południa.
Co zatem dalej?
Tu przechodzimy płynnie do nazwy mojego tematu.
Jakie style gry? Na kogo postawić na północy, kto może być realną siłą?

Akcje, które się odbywają wiele nam mówią.
Witam nastawione na ofensywę a jednocześnie pięknie działające w defensywie.
Po drugiej stronie mamy aPK, które nie wstydzi się wejść na forum i pisać, że są zadowoleni, bo zjadają barby.
To jest taka kompromitacja, że nie przystoi nawet tego komentować. Jeśli ktoś jest zadowolony ze strat na froncie, bo przejmuje barby...ambicja jak u lakiernika. Nic więcej dodawać nie trzeba.

W dodatku układanie się z jakimś randomowym tworem Świetlika, który na każdym świecie kończy ośmieszony...
Jakby tego było mało, po dwóch małych akcjach ciągną też od nich deffa.
Aktualnie mamy proporcje wiosek 4:1 na korzyść aPK/Random a i tak nie dają rady!!!

Niewyobrażalne upokorzenie.

Co zatem powinno się wydarzyć na północy? Jeśli sPEED łatwo będzie szło z WYGAMI, to powinni dość szybko klepnąć układ z Witam i wyeliminować Randomów i aPK.
APK to beczka prochu, @Snuffy83 już wiadomo, że spotykał się na discordzie z Briką w ostatnim czasie.
A zatem zaczynają kombinować.
W najlepszym interesie wszystkich na północy powinno być w krótkim czasie zniszczenie aPK.
I wyznaczenie granicy np tak:



Można się ze mną nie zgadzać, mam to w nosie. Nie reprezentuję żadnego plemienia, obserwuję jedynie mapę i dzielę się wnioskami
Zakmnij ryj bLAK

A notabene reprezentujesz witam
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Sytuacja jest dynamiczna.
Odbyło się kolejne spotkanie na discordzie Briki ze Snuffym.

Niestety nie mam pojęcia czego dotyczyło, wiem jedynie, że było dość długie.
Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że szyją garnitur SPEEDOM.
Wygląda na to, że jeśli Witam by zostało jakimś cudem przepchnięte dojdzie do sojka TI-aPK a jak wiadomo Brika-Snuffy duża przyjaźń.
A zatem co to oznacza dla dyplomacji świata?
SPEED nie może pozwolić i nie pozwoli, by Witam zostało przepchnięte. To się nie stanie. W ostateczności będą musieli zniszczyć aPK.

Zapowiadają się ciekawe tygodnie z bardzo odważnymi decyzjami.
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Jak tam snow? opowiadaj

SPEEDY bociarze????


tylko speedy? słucham Pana zawsze ma Pan tyle do powiedzenia

liczę na obiektywną odpowiedź tym razem odpowiedzi typu pomylił się to będzie dla niego nauczka nie biorę pod uwagę
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Jak tam snow? opowiadaj

SPEEDY bociarze????


tylko speedy? słucham Pana zawsze ma Pan tyle do powiedzenia

liczę na obiektywną odpowiedź tym razem odpowiedzi typu pomylił się to będzie dla niego nauczka nie biorę pod uwagę

Jutro będzie moje oficjalne stanowisko, pisałem już o tym. Nie wypowiem się w tak ważnej sprawie, pod wpływem emocji.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Tak się zastanawiam, czemu ludzie tutaj są tak podstępni i przebiegli. Czy naprawdę ta gra, nie może być wolna od takich negatywnych ludzkich cech?

Prostym przykładem jest tu aPK.
Jak byli w trudnej sytuacji i nie wiedzieli co będzie, grzeczni i potulni.
Jak tylko trochę banów poleciało dla SPEED i Witam, to już pycha, buta i arogancja. Obrażają wszystkich.
Masakra.
Zakłamanie poziom ekspert.

1000016135.jpg
 

Kosi

Chłop
Wynik reakcji
1
Ktoś może mi wyjaśnić dlaczego na s200 lepiej przejmować barby zamiast rozwinięte wioski sąsiadów?
 
Do góry