pytanie na rozruszenie ;d

Status
Zamknięty.

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
czy jak zbiore 10 graczy, troche z nimi potrenuje, to repka bedzie chetna na sparing :)?
wakacje sa, to chyba czas macie :)
 

DeletedUser175543

Guest
Zaraz napiszą , że miały być sparingi a My nie chcieliśmy itp . ale jak wypali to why not?
 

DeletedUser159420

Guest
Zaraz napiszą , że miały być sparingi a My nie chcieliśmy itp . ale jak wypali to why not?

Nie dość, że nam łaske robią itd. to my nie chcieliśmy... A jakoś ostatni sparing pod moim dowodzeniem przegrali :d
 

DeletedUser162819

Guest
czy jak zbiore 10 graczy, troche z nimi potrenuje, to repka bedzie chetna na sparing :)?
wakacje sa, to chyba czas macie :)

Nie wiem dlaczego w wakacje mamy mieć czasu więcej ;p Ja w piątek wyjeżdżam i będę potem może 2 tygodnie w ciągu wakacji.
Chętnie zagram.
 

DeletedUser

Guest
Nadaję sie na taki meczyk poxiu?:p jeśłi tak to chętnie pooffuję.;>
 

DeletedUser157137

Guest
poxop oczywiscie. Gramy na serwerze TWM wy chcecie grac wynajmujecie serwer.


P.S. chcemy rozegrac trening na tamtym serwerze na ustawieniach na jakich bedzie pozniej sparing + po to aby gracze sie przyzwyczaili do obcej wersji jezykwoej.
 

DeletedUser153359

Guest
poxop oczywiscie. Gramy na serwerze TWM wy chcecie grac wynajmujecie serwer.


P.S. chcemy rozegrac trening na tamtym serwerze na ustawieniach na jakich bedzie pozniej sparing + po to aby gracze sie przyzwyczaili do obcej wersji jezykwoej.
za premke na kp i af`a tez bym sie nie obrazil :p
 

DeletedUser

Guest
poxop oczywiscie. Gramy na serwerze TWM wy chcecie grac wynajmujecie serwer.


P.S. chcemy rozegrac trening na tamtym serwerze na ustawieniach na jakich bedzie pozniej sparing + po to aby gracze sie przyzwyczaili do obcej wersji jezykwoej.

wymówka ?? bo każdy wie że owych warunków nikt nie spełni ; ))
Drubens po ostatnim springu pisał że w następnym miesiącu kolejny, lecz Ty przekombinowałeś i zamiast kolejnego meczyku nie ma nic i nie bedzie zapewne .
 

DeletedUser157137

Guest
zadna druzyna sie nie zglosila. Pomysl ten byl z mysla dla was po to by wieksza ilosc osob mogla zagrac z nami a nie tylko jacys wybrani "znajomi" badz no life ktorzy maja pkt tw total.


Po tych 6 mini sparingach z dwoch najlepszych wylonionych druzyn mial byc jeden duzy mecz 16 vs 16 jak dotad. Ale wam nie pasowalo wiec ja sie starac dla was o cos nie bede.
 

DeletedUser

Guest
Bo może odpowiadają ludziom mecze takie jak były? bez zbędnego kombinowania, jednak myślę że problem tkwił w tym że mecze wyglądałyby tak jak ostatni, czyli brak 15 ludzi ze strony repki. Czyli lepszym rozwiązaniem dla repki było 8vs8 ; )
 

DeletedUser169458

Guest
Po co ten mecz ma być? I tak repka z forum już nikogo nie weźmie, a po za tym na chwilę obecną forum ma lepszy skład niż reprezetnacja, więc mecz jest zbędny :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Po co ten mecz ma być? I tak repka z forum już nikogo nie weźmie, a po za tym na chwilę obecną forum ma lepszy skład niż reprezetnacja, więc mecz jest zbędny :)

a to nie ma na celu wylosowania kogos do skladu repki, tylko zeby pograc ;)

polak - a na naszym serwerze nie mozna grac? jeden wieczor mozna poswiecic na gre sparingowa :)
 

DeletedUser153359

Guest
Po co ten mecz ma być? I tak repka z forum już nikogo nie weźmie, a po za tym na chwilę obecną forum ma lepszy skład niż reprezetnacja, więc mecz jest zbędny :)

ty akurat na tam tym meczu wtopiles offa jak nie powiem kto -_- Po czym zamiast go zrobic to wciagu nastepnej godziny wyklepales jeno 500 zwiadu -_- w skaldzie forum brakuje 2 osob bo melon ma problem ze nikt do niego nie chce napisac aby mu prawa na forum z konta M3lon przeniesli na My TiMe *? x3. W tym momecie bez prouda i mnie brakuje wam 2 offowcow gdzie watpie byscie znalezli dorownujace zastepstwo :) Wiec nie powinienes pisac ze mecz jest zbedny bo w tym wypadku mozna wszem i wobec watpic w zwyciestwo forum :) Inna sprawa ze byla mozliwosc waszej gry z nami i to nawet 7 meczu w niedlugim okresie czas :O Ale wy nie zawsze jakies problemy jesli proponuje to ktos z reprezentacji ( odniose sie do wypowiedzi melona ) mogliscie sie miedzy soba spokojnie dogadac robiac 2 sklady ktore bylyby najlepsze i walczylyby z nami w meczu 16v16 to nie byl zaden problem :) Ale nie, skoro to reprezentacja dala taka mozliwosc poprowadzenia tych meczow...
 

DeletedUser175543

Guest
ty akurat na tam tym meczu wtopiles offa jak nie powiem kto -_- Po czym zamiast go zrobic to wciagu nastepnej godziny wyklepales jeno 500 zwiadu -_- w skaldzie forum brakuje 2 osob bo melon ma problem ze nikt do niego nie chce napisac aby mu prawa na forum z konta M3lon przeniesli na My TiMe *? x3. W tym momecie bez prouda i mnie brakuje wam 2 offowcow gdzie watpie byscie znalezli dorownujace zastepstwo :) Wiec nie powinienes pisac ze mecz jest zbedny bo w tym wypadku mozna wszem i wobec watpic w zwyciestwo forum :) Inna sprawa ze byla mozliwosc waszej gry z nami i to nawet 7 meczu w niedlugim okresie czas :O Ale wy nie zawsze jakies problemy jesli proponuje to ktos z reprezentacji ( odniose sie do wypowiedzi melona ) mogliscie sie miedzy soba spokojnie dogadac robiac 2 sklady ktore bylyby najlepsze i walczylyby z nami w meczu 16v16 to nie byl zaden problem :) Ale nie, skoro to reprezentacja dala taka mozliwosc poprowadzenia tych meczow...

Jeżeli dobrze pamiętam to ten twój "off" też nam za dużo nie pomógł bo był poprostu mały/mizerny nie wiem jak to ująć :)
 

DeletedUser153359

Guest
jak mam ci przypomniec to moj off comy i nitra mial sluzyc od poczatku do rozbijania deffow reprezentacji aby nie zrobili wieszych, i ta taktyka sie sprawdzila, przy czym to ja na poczatku rozbilem najwiecej deffa i to ja z naszej 3 wciaz dorabialem wiekszego i postawilem palac -_- Widze aby cos napisac juz nawet nie chcesz pomyslec
 

DeletedUser153746

Guest
jak mam ci przypomniec to moj off comy i nitra mial sluzyc od poczatku do rozbijania deffow reprezentacji aby nie zrobili wieszych, i ta taktyka sie sprawdzila, przy czym to ja na poczatku rozbilem najwiecej deffa i to ja z naszej 3 wciaz dorabialem wiekszego i postawilem palac -_- Widze aby cos napisac juz nawet nie chcesz pomyslec

i tu masz racje lałes od poczatku te skromne deffy ale z jakim zalem ze offa nie masz no ale.... a skoro nie chcecie spara to nie... nikt nie bedzie płacił 30zł czy moze teraz troche mniej na to co mozemy/powinnismy dostać za darmo... widać ze po prostu albo nie chcecie zagrac albo szukacie problemów do spiny... cóż skoro nie to nie... sa rundy mozna sie pobawić...
 

DeletedUser153359

Guest
Tak bylem wkurzony bo tylko ja atakowalem i mialem wieksze straty niz gdyby coma i nitro tez raczyli zaatakowac -_-
 
Status
Zamknięty.
Do góry