Przywrócenie Placu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32817
  • Data rozpoczęcia

Chcesz przywrócenia "Wszystkie wojska", na stare miejsce?

  • TAK

    Głosy: 141 94,0%
  • NIE

    Głosy: 9 6,0%

  • W sumie głosujących
    150
Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Zamiast stworzyć jeden serwer Beta ,gdzie testowane są aktualizacje potem ankiety na ich temat i dopiero wprowadzenie do gry to od razu na światy wkładają.

Przecież serwer Beta istnieje od wielu lat! Więcej: wielokrotnie zapraszaliśmy do uczestnictwa w nim. Zaczynając od jego dość ograniczonych początków ponad 4 lata temu (http://forum.plemiona.pl/showthread.php?75892-Tribal-Wars-Public-Beta), po najnowszą wiadomość sprzed paru miesięcy (http://forum.plemiona.pl/showthread.php?110137-Restart-serwera-Beta-zapraszamy!).

I niejedna funkcja, która początkowo była planowana w nowej wersji, została z niej wycofana właśnie na skutek negatywnych reakcji społeczności Beta.
 

DeletedUser32817

Guest
Wybacz kmic, ale na serwerze beta nie było tej zmiany :)

W InnoGames pracują zapewne jakieś studenciaki, którzy dowiedzieli się na studiach że innowacyjność to podstawa. Tylko że ta innowacyjność psuje cały urok gry. Psuje to, co wcześniej nas przyciągnęło do niej.Prostota i funkcjonalność.

Teraz po durnych aktualizacjach nie będzie tego. Zapewne jeszcze 1-2 aktualizacje. I nie będzie w ustawieniach gry wyboru starego wyglądu mapy,wyłączenia nocnej grafiki, obrazków w raportach. Czyli reasumując, będziemy się cofać o parę lat, do wieku 11 lat, bo ta gra aktualnie jest tworzona dla dzieci.

Wątpię że ta ankieta w ogóle wpłynie na zmianę decyzji IG. Byśmy musieli chyba zapowiedzieć kasacje swoich kont, aby w końcu zrozumieli że to my tworzymy tą grę, a nie oni. I nam utrudniają ją, a nie pomagają w niej. I zapewne tak się stanie, że w końcu się wszyscy zbierzemy, stali wyjadacze i pokasujemy konta, jeśli nasze żądania nie będą spełnione.

Polak ma to do siebie, że jak mu coś nie pasuje, to mówi to głośno. I my to właśnie robimy. A to że inni już siedzą cicho, to nie nasza sprawa.
 

DeletedUser184656

Guest
Ja walczę aby przywrócić sobie starego CSS. Co to nowe zmiany to mi plemiona wolniej chodzą. Jedno zadanie musi się ob kręcić 20 razy abym mógł je zaakceptować. Jak dodaje CSS do swojego konta to mi tamten nie zamienia starego CSS tak jakby nowa funkcja dawała tylko możliwość dodania stylów do strony a nie zamiany starego arkusza stylów.
 

DeletedUser167039

Guest
Co prawda to prawda, wiele razy Polacy przyczynili się do aktualizacji gry, więc przesadzacie już trochę z tymi raportami...

Ale co racja to racja, przycisk jest w złym miejscu. IG powinno przywrócić "przycisk" na stare miejsce. Jest to niewygodne, rozumiem że ta poprawka jeśli zostanie wzięta pod uwagę to wprowadzą ją jednocześnie z kolejną aktualizacją.

Te ulepszenia są teraz mało komu potrzebne i dla wielu uciążliwe. Powinniście zanim zapowiecie kiedy będzie aktualizacja najpierw udostępnić całą listę która miała by się pojawić, gracze mogli by bez problemu na serwerze beta to przetestować i wszystko było by gites.

Nie chce mi się pisać dziś już i tak się napisałem, jednym zdaniem - Przywróćcie przycisk albo stracicie wielu graczy.
Bartest222
 

DeletedUser

Guest
całość bardzo dobra, nie trzeba z listy wybierać schematu wojska, a można kliknąć obok, ale ODDAWAĆ MI K%%%%% WSZYSTKIE WOJSKA !!!
 

TOMAS26

Łucznik
Wynik reakcji
88
Popieram wszystkich narzekajacych na te aktualizacje przycisk wszystkie wojska powinien wroci na swoje miejsce!!!!!!!
Tak samo z wygladem mapy mam nadzieje ze nie zniknie klasyczny .!!!
 

DeletedUser167015

Guest
Wysłałem 400ataków i już krew mnie zalewa,jak wyobrażam sobie wysłanie jeszcze tysiąca...
Nie wiem kto wpadł na tak genialny pomysł-powiedzcie mi proszę,co miała wnieść zmiana tego przycisku?


Oczywiście,jestem za przywróceniem do poprzedniej wersji...
 

DeletedUser32817

Guest
Drogi supporcie.
Jak się sprawy mają? Chcielibyśmy się czegoś dowiedzieć od was. Czy coś się może ruszyło w tym kierunku.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
O co w sumie dokładnie chodzi ? ;p może by po prostu zrobić skrypt który by przywrocił stary wygląd ? niech ktoś zrobi screeny jak było kiedys a jak jest teraz to coś się pomyśli
 

DeletedUser167856

Guest
Nowy plac jest FATALNY. Serio, jak ktoś gra od dawna to nie idzie się przyzwyczaić to jest utrudnienie a nie udogodnienie. Głos jak najbardziej na tak.
 

DeletedUser160591

Guest
Niesamowite, daliście radę przesunąć ten przycisk o kilka centymetrów, brawo!!!
W takim tempie to może do grudnia przycisk wróci na dawne miejsce:)
 

kors4r

Łucznik
Wynik reakcji
0
Zdecydowanie na tak.

ALE! Tylko dlatego, że tak jest po prostu wygodniej, a nie dlatego, że zmiany w grze są złe co do zasady, bo "najlepsze to były stare dobre plemiona".

Ja też wolałbym, żeby w plemsach się nic nie zmieniało, ale przestałem narzekać na wprowadzanie zmian, jak ktoś z supportu zapodał na forum, że światy w "starym stylu" są znacznie mniej popularne, niż światy z nowościami. Niby na forum aż huczy od narzekania, że Inno wprowadza zmiany, ale na światach bez zmian gra coraz mniej graczy (-> coraz mniej kont premium -> coraz mniej wpływów dla Inno -> coraz mniej zysku dla Inno i coraz mniej pieniędzy na programistów, serwery itd).
Reasumując - nie narzekajmy, że jakieś zmiany w ogóle są, bo najwyraźniej rynek tego oczekuje i Inno - jeśli chce, żeby gra przetrwała, musi zmiany wprowadzać. Naszymi sentymentami do starych plemion Inno kosztów serwerów nie opłaci i kieszeni sobie nie napełni (bo gdyby ktoś nie wiedział - InnoGames gmbh, to spółka, przedsiębiorca - istnieje dla osiągania zysków, nie dla realizacji sentymentalnych oczekiwań grupki zapaleńców).
 

DeletedUser167856

Guest
No cóż Panowie jak to się mówi "ściepa narodowa" - odkupujemy stary silnik plemion i robimy własną gre bez durnych unowocześnień :) Mają plemiona 2 niech sobie tam majstrują.
 

DeletedUser159480

Guest
No cóż Panowie jak to się mówi "ściepa narodowa" - odkupujemy stary silnik plemion i robimy własną gre bez durnych unowocześnień :) Mają plemiona 2 niech sobie tam majstrują.

Szczerze.. życzę powodzenia :) Już próbowałem grać na takim serwerze, tego się nie dało grą nazwać. Lagi ogromne, brak Supportu, a gracze naciągali zasady aż oczy szczypały.
 

DeletedUser32817

Guest
Przyszła kolejna aktualizacja, z kolejnymi "bzdurnymi dodatkami" a ten temat najwidoczniej InnoGames i nasz kochany support olał.

Teraz widać, gdzie IG i Supporcik ma tych, za których żyje. Czyli graczy ;))))
 
Status
Zamknięty.
Do góry