Przywrócenie Placu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32817
  • Data rozpoczęcia

Chcesz przywrócenia "Wszystkie wojska", na stare miejsce?

  • TAK

    Głosy: 141 94,0%
  • NIE

    Głosy: 9 6,0%

  • W sumie głosujących
    150
Status
Zamknięty.

DeletedUser32817

Guest
Rozmawiałem z wieloma graczami odnośnie najnowszej aktualizacji plemion. Każda opinia była negatywna, co do zmiany położenia buttonu "Wszystkie Wojska" ,który znajduje się w placu.

Nie rozmawiałem z trzema, czy tam czterama graczami. Gram na wielu światach, gdzie mam dziesiątki znajomych. I ponownie podkreślam WSZYSCY, ale to WSZYSCY odebrali negatywnie tą zmianę.

InnoGames przy każdej aktualizacji coś modyfikuje, zmienia położenie danej rzeczy. Ale w ogóle nie chce znać opini graczy! Tą grę tworzymy MY,gracze!

Dlatego zakładam tą ankietę, aby ludzie zagłosowali, czy chcą przywrócenia buttonu "Wszystkie wojska" Na stare miejsce.

Prośba do moderatorów,aby przenieśli temat do innego działu, jeśli ten jest nieodpowiedni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sqaza

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
63
Osobiście wysyłałem dzisiaj wsparcia z ponad 100 wiosek, mogłem się przyzwyczaić ale te kilometry które pokonałem myszką mnie zmęczyły. Zdecydowanie chcemy powrotu tego buttonu na swoją dawną pozycję.

Co do szablonów wojsk na klik z prawej- pomysł dobry, ale wszystkie powinny wrócić.
 

DeletedUser147486

Guest
Jak zobaczyłem tą zmianę to myślałem, że kogoś zaszlachtuje :D

Po co oni to zmieniali skoro ludzie od dawien dawna byli przyzwyczajeni do starego układu? Nie wspominając już o tym jak upierdliwe jest to przy wysyłaniu większej ilosci ataków - o czym pisał Sqaza...
 

DeletedUser159480

Guest
Zupełnie nie rozumiem tej zmiany.. komu ten przycisk tam przeszkadzał? Głos oczywiście "za".
 

DeletedUser176634

Guest
Przeniesienie tego mało intuicyjne. jak już mieli zmieniać to mogli to wrzucić pod Rozkazem a nie tak trzeba latać tą myszką. Lipa teraz jest...
 

DeletedUser32817

Guest
Chciałbym aby Support zabrał głos w tej sprawie.
 

DeletedUser32817

Guest
Chciałbym znać ich zdanie na temat tej zmiany, czy podzielają nasze zdanie.

I czy w ogóle się tym zainteresowani i będą zgłaszać niezadowolenie do InnoGames
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.992
Chciałbym znać ich zdanie na temat tej zmiany, czy podzielają nasze zdanie.

Ja osobiście w tej chwili nie gram aktywnie nigdzie, więc mój stosunek do tej zmiany jest całkowicie neutralny.

I czy w ogóle się tym zainteresowani i będą zgłaszać niezadowolenie do InnoGames

Oczywiście. Przy każdej aktualizacji, wydarzeniach specjalnych itp opiekunowie danej wersji lokalnej sporządzają raport, w którym m.in. opisywane są problemy pojawiające się przy danej okazji, reakcje graczy (zarówno pozytywne jak i negatywne), zgłaszane przez nich pytania czy błędy, funkcje przez nich krytykowane jak i te chwalone. I raporty te trafiają następnie do wspólnej bazy i tam są wnikliwie analizowane przez ekipę menagementu gry.
I jednocześnie daje nam podgląd nastrojów w innych krajach. Ja czasami w dyskusji na forum używam zwrotów w stylu "we wszystkich innych krajach się to podobało" - to nie są puste słowa czy moja fantazja, ale właśnie efekt tego, że widzę feedback dotyczący danych spraw z innych krajów.

Innymi słowy: skoro sami otwieramy wątki do komentowania określonych spraw, to nie robimy tego "z przyzwyczajenia" ale właśnie dlatego, że CHCEMY poznać opinię graczy na dany temat. I jak najbardziej przekazujemy ją następnie do osób, które są odpowiedzialne za przyszłość gry.
 

DeletedUser32817

Guest
Szkoda że tworzycie te wątpi PO aktualizacji, a nie przed :) Wtedy na pewno button MAPA byłby na starym miejscu. :)

Piszesz że jesteś neutralny do tej zmiany, bo nie grasz aktualnie. Ale wiesz gdzie jest teraz ten klawisz, więc jakbyś chciał, zamknąłbyś oczy i sobie wyobraził jak trudno teraz jest graczom wysyłanie dużej ilości wojsk :)

Co do pojedynczych ataków to jestem tego zdania że można się przyzwyczaić. Ale mimo wszystko twierdzę że ta zmiana utrudniła, a nie ulepszyła grę. :)
 

DeletedUser23926

Guest
Swego czasu IG powiększało mapę bez premki ze względu na to, że ludzie mają już większe monitory i ogólnie ich rozdzielczość. A teraz nagle odwala takiego bubla. Tutaj jest screen dla ustawionej w grze rozdzielczości 1200:
gnlaizmzopzvoqfiokkbddcvxkvximolhqzyawuphbounuleiluwscpckqcydpqcaonyrhispvtcoihdzroxssseawnjtwlskmtzgmmbcbgxjmncjzzmbtjhvjxutyyt

A tutaj dla rozdzielczości 800:
dzhilasxnhflkwwoglppuoommtzcnpjwykxkhfsblnzocbnrmnoqmrjolvvrbpjyxjmaylhatndgpzjlghpabtkgajymkaavdbqtomtbgnxznczmlkluajxdyfapmvqs

Może zamiast zmieniać takie rzeczy, może warto by domyślnie ustawioną rozdzielczość? Wchodzę na dosyć sporo zastów i wiele ludzie ma ustawioną rozdzielczość cały czas na 800. Teraz już w zasadzie używa się większych monitorów, niż wtedy kiedy ta rozdzielczość była ustawiana :p
 

DeletedUser57052

Guest
Kolejny raz twórcy wprowadzają nie przemyślane zmiany ... miejsce tego przycisku jest teraz kompletnie w bezsensownym miejscu. Zamiast ulepszać tą grę, jedynie ją niszczą ...
 

Sqaza

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
63
Czemu skoro Polakom odpowiada położenie przycisku "wstaw wszystkie" w tym konkretnym miejscu, nie możemy mieć tego przycisku w tym miejscu, a skoro Niemcom podoba się w innym nie mogą mieć go w innym? Czy po stronie polskiej administracji naprawdę pracują tak lewe osoby potulne jak baranki Niemcom, niepotrafiące nic wywalczyć?

Kompletnie nie potraficie zadbać, zawalczyć o komfort gry swoich graczy, braci krwi- to sobie sporządzajcie te "raporty" którymi normalny szary gracz może sobie podetrzeć sami wiecie co. To jak apelowanie i sankcje na rosjii te wasze "raporciki", z których do tej pory ŻADNEJ poprawy nie mamy- dalej wysyła się wojo do kitu- a zmiana tej pozycji wymaga 2 minut pracy programisty strony...

Jak wam zagrają tak my tańczymy.
 

DeletedUser180884

Guest
Jestem za niech będzie po staremu to co fajne usuną a co nie potrzeba dodadzą
 

Vlad Morozov

Miecznik
Wynik reakcji
8
O ile wysłanie kilku ataków jest jeszcze znośne, o tyle wysłanie kilkuset (np. 500) ataków jest cholernie irytujące i trzeba jeździć tą myszką na boki...
Jestem zdecydowanie za przywróceniem opcji "Wszystkie wojska" w jej poprzednie miejsce.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.992
Czemu skoro Polakom odpowiada położenie przycisku "wstaw wszystkie" w tym konkretnym miejscu, nie możemy mieć tego przycisku w tym miejscu, a skoro Niemcom podoba się w innym nie mogą mieć go w innym?

Z prostego powodu: że wersja gry i jej kod jest wspólna dla wszystkich kilkudziesięciu krajów, w których się ona rozgrywa.

te wasze "raporciki", z których do tej pory ŻADNEJ poprawy nie mamy

Jaki jest sens pisać o rzeczach, o których nie ma się zielonego pojęcia? Tak się akurat składa, że Polska jest krajem, której zgłoszeń, propozycji czy sugestii uwzględniono NAJWIĘCEJ spośród wszystkich wersji gry.
I nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy: to że polscy gracze chcą zmiany CZEGOŚ ma szanse zostać uwzględnione tylko wówczas, gdy podobne opinie potwierdzą inne kraje gry. My nie jesteśmy centrum wszechświata, zaś programiści realizują konkretne zlecenia od menagera projektu, nie pracują na zasadzie koncertu życzeń "Gracz Sqaza z Polski chce COŚ, więc rzucamy wszystko i to robimy"...
 

DeletedUser68767

Guest
Zamiast stworzyć jeden serwer Beta ,gdzie testowane są aktualizacje potem ankiety na ich temat i dopiero wprowadzenie do gry to od razu na światy wkładają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry