[przyjęte] Grupowa zmiana praw i tytułów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18525
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł?

  • Tak, bardzo się przyda!

    Głosy: 94 69,6%
  • Nie, po co to komu?

    Głosy: 25 18,5%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 7 5,2%
  • Tak, ale z poprawkami

    Głosy: 9 6,7%

  • W sumie głosujących
    135
Status
Zamknięty.

DeletedUser18525

Guest
Co wy na to, aby ustawić opcję grupowej zmiany praw i tytułów? Można by zmieć tytuły grupom graczy co by pomogło np. rangistom:) Co wy na to?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

ehhh. Niewiem po co by to było przydatne? I brak sondy.
 

DeletedUser18525

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Sonda już jest :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

I pomyliłeś chyba działy bo tu sa propozycje dotyczące gry a nie forum...:confused:
 

DeletedUser18525

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Tu chodzi o grę, że można kilku graczom w plemieniu zmienić rangę.:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

grupy nie, ale pola wielokrotnego wyboru TAAAK
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Jestem za, bardzo dobry pomysł. Zaraz postaram się zrobić coś takiego w paincie.
 

DeletedUser18525

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

O to chodzi, że zaznaczam np. 10 osób i zmieniam im prawa tytuł ,albo wyrzucam z plemienia :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

tak świetny pomysł ...ułatwi zarządzanie plemieniem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Modyfikacja bardzo prosta a zarazem bardzo wiele wnoszaca dobrego - zarowno graczom jak i serwerom.
Niestety life is brutal - osobiscie, za moich czasow w teamie, ciagnalem taki pomysl (pojawil sie juz niejednokrotnie na forum) i.... zero odzewu zarowno po polskiej stronie, jak i po niemieckiej (tak tam rowniez napisalem).

W zasadzie to powinno sie zglosic propozycje zlikwidowania dzialu propozycje, gdyz delikatnie mowiac jest on hmmm czysto wirtualny - czyli jest a jakoby go nie bylo...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Pomysł spoko ale duzo lepsze były by pola wielokrotnego wyboru tak jak ktos powiedział
 

DeletedUser18525

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Modyfikacja bardzo prosta a zarazem bardzo wiele wnoszaca dobrego - zarowno graczom jak i serwerom.
Niestety life is brutal - osobiscie, za moich czasow w teamie, ciagnalem taki pomysl (pojawil sie juz niejednokrotnie na forum) i.... zero odzewu zarowno po polskiej stronie, jak i po niemieckiej (tak tam rowniez napisalem).

W zasadzie to powinno sie zglosic propozycje zlikwidowania dzialu propozycje, gdyz delikatnie mowiac jest on hmmm czysto wirtualny - czyli jest a jakoby go nie bylo...

Ja byłem rangistą w plemieniu i musiałem z kolegą zmieniać rangi kilkunastu osobom, bo miały nieaktualne... Nie raz 60 osobom musiałem rangi zmieniać, a i tak otrzymywałem wiadomości w stylu:"rób te rangi, bo ja nie mam inni też". Plemię miało 150 członków i co wtedy miałem zrobić ?
 

DeletedUser16211

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Jakiekolwiek usprawnienie pod tym względem było by co najmniej wskazane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Jakiekolwiek usprawnienie pod tym względem było by co najmniej wskazane.

Zgadzam się z tym panem :D
Zawsze wkurza mnie jak muszę coś pozmieniać w członach na większą skalę :|
A tak to raz, dwa i gotowe ......
 

DeletedUser18699

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

świetny pomysł jestem za
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Modyfikacja bardzo prosta a zarazem bardzo wiele wnoszaca dobrego - zarowno graczom jak i serwerom.
Niestety life is brutal - osobiscie, za moich czasow w teamie, ciagnalem taki pomysl (pojawil sie juz niejednokrotnie na forum) i.... zero odzewu zarowno po polskiej stronie, jak i po niemieckiej (tak tam rowniez napisalem).

W zasadzie to powinno sie zglosic propozycje zlikwidowania dzialu propozycje, gdyz delikatnie mowiac jest on hmmm czysto wirtualny - czyli jest a jakoby go nie bylo...

Zgadzam się z tobą w 100%, bo od miesiąca lub dłużej żadna propozycja nie weszła w życie, pomimo że były naprawdę dobre. W związku z tym ja nie widze sensu zakładać tematów z propozycjami, ponieważ żaden z adminów nawet nie raczy wejść na stronę, przeczytać i ocenić. Bo co z tego że 100% głosów jest za, skoro admini i tak nawet nie zauważyli tego pomysłu.
 

DeletedUser22475

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Mądry pomysł. Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

Bardzo dobry pomysł który usprawniłby prace rangistom
TAK
 

DeletedUser20233

Guest
Odp: Grupowa zmiana praw i tytułów

tak, tylko jeszcze trzeba to pokazac przez paint(graficznie) zeby polacy to mogli przyjac
 
Status
Zamknięty.
Do góry