[przyjęte] Ankieta na forum plemiennym

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser89700
  • Data rozpoczęcia

Czy jestes za moim pomyslem ?

  • Tak

    Głosy: 133 93,7%
  • Nie(czemu)

    Głosy: 2 1,4%
  • Nie bo nie!!!(jestem noobem)

    Głosy: 5 3,5%
  • Wymaga poprawek :/

    Głosy: 2 1,4%

  • W sumie głosujących
    142
Status
Zamknięty.

DeletedUser89700

Guest
Proponuje na forum w plemieniu udostepnic ankiete. Zawsze gdy chcemy zdecydowac o czyms robimy temat i w pierwszym poscie jest: "...Jestes za czy przeciw ?". Pozniej oczywiscie robi sie wielka dyskusja na 10 stron a i tak nic z tego nie ma :/:/:/

czekam na wasze opinie
 

DeletedUser

Guest
to daj
edit.gif
 

DeletedUser

Guest
Nie tyle niezbędne co czasem przydatne.
Jeżeli miało by być to raczej z poziomu moderatora.

W : OPRACUJ FORUM
Utwórz nowe forum z ankietą
 

DeletedUser

Guest
Yeah

Jeden z dobrych pomysłów. Jestem na tak, bo szczególnie gdy plemie nie jest zgrane to pojawia się dyskusja, potem juz coraz lepiej,ale najlepiej miec ankietę.
Brawooo !!!!:D
 

DeletedUser

Guest
pomysł jest sensowny - często traci się czas na zliczanie kto jak zagłosował - to by ułatwiło "biurokrację" plemienną
 

DeletedUser63121

Guest
jak najbardziej jestem za.
sam jestem założycielem plemienia i ciężko liczyć na pięciu stronach wyniki wyborów np. na dyplomatę, a tak, to by było czytelne
 

DeletedUser

Guest
jak najbardziej na TAK, doby pomysł, ale np. można by zrobić tak żeby tylko moderator miał prawa do ankiety....
 

DeletedUser

Guest
Jestem ZA. Pomysł jest dobry bo sam wiem jak to jest;/ Chociaż ostatnio w swoim plemieniu wziąłem się na sposób i na samym początku jak nas było 90 w plemieniu napisałem ze jak ktoś napisze coś innego niż za lub sprzeciw zostanie wydalony z plemienia a post skasowany, zostało nas 60:p I jesteśmy zgranym zespołem:D
Ale takie coś się bardzo przyda
 

DeletedUser

Guest
Super.

Pomysłodawca ma rację. To powinno zostać a wręcz nusi zostac wprowadzone
 

DeletedUser3200

Guest
Na nie. Znacznie większe możliwości dają ankiety wewnętrzne to raz, dwa-forum plemienne ma być jak najprostsze.
 

DeletedUser95952

Guest
A ja jestem na tak. Chyba wszystkie słowa opisujące tą potrzebe już padły w tym temacie w związku z tym nie będe sie rozpisywał :p
 

DeletedUser92754

Guest
Jestem na tak.mam z tym doświadczenia i wiem jak to jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry