Przerwij "Powrót z wioska ..."

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19795
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się mój pomysł?

  • Tak

    Głosy: 8 14,3%
  • Nie

    Głosy: 45 80,4%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 5,4%

  • W sumie głosujących
    56
Status
Zamknięty.

DeletedUser19795

Guest
Mam taki pomysł, jeśli wojska wracają po ataku,a Ty chcesz atakować tą wioske jeszcze raz poprostu można by kliknąć "przerwij" i wojska ponownie atakują tą wioske.To jest po to by nie czekać aż te wojska wrócą i znowu je wysyłać itd... np.:
pomysfb9.png


Wysyłając wojska będziesz wysyłał też kupców,którzy będą brać surki
Nie można by robić tak ze szlachcicami ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

eeeeee hmmmm no tak...

Powiedzmy wysylasz 1 offa pozniej kilka razy po 100 katapult..
I kiedy katapulty uderz koszac np zagrode z 30 na 28 po 5 sekundach ty dajesz przerwij... i wychodziloby ze co 10 sekund wpadasz i niszczysz...
Biorac pod uwage to, ze masz takich oddzialow kilka kasujesz wioche w kilka minut..
[A co z farmieniem? Surki kto ci dowiezie;) Wogole nie przemyslany pomysl.
NIE!] Odpada po poprawce...


Ale popatrz... TO nie ma najmniejszego sensu, zmienia to gre w tak drastyczny sposob, ze nie beda to juz plemiona...

Przedstawie za jakis czas moja wersje twojego pomyslu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

Na nie. I tak bys surki nie dostał więcej, bo jedna jednostka ma granice uniesienia surowców. Ogólnie NIE
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

straszliwa glupota nad glupoty. wjezdzasz grubasem, po sekundzie dajesz na "przerwij" i tak cztery razy i wiocha twoja. no bez jajec
 

DeletedUser19795

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

zajmuje To Mniej Czasu Nie Trzeba Dawać Przerwij !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

zajmuje To Mniej Czasu Nie Trzeba Dawać Przerwij !

pewnie, ja tez bym chcial przejmowac kazda wioche jednym szlachcicem w dziesiec sekund. w niebie bym byl.
wiesz co by sie stalo jakby to wprowadzili? sprobuj sobie wyobrazic, przyklad z katapultami powyzej powinien wystarczyc...

@EDIT:
(nie licząc tych z samolotami i przejściem do XXI wieku)
naprawde ktos wymyslil zeby zrobic samoloty?? no nie wierze az przeszukam forum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19643

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

Jeden z głupszych pomysłów (nie licząc tych z samolotami i przejściem do XXI wieku). Zupełnie nieprzemyślany, przykłady zostały dane powyżej. Gra by straciła kompletnie sens, Ty lepiej zastanów się najpierw zanim dasz kolejny pomysł na forum...
 

DeletedUser9696

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

pomysł totalnie ale naprawdę - sorki za wyrażenie - głupi do potęgi :eek: . nowi gracze oraz ci wszyscy którzy maja jedna wiochę i tak bardzo maja trudną sytuacje :( - jak nie beznadziejną - z tymi co maja po kilka lub kilkaset wioch, a przy twoim pomyśle, to nie warto by grac jeśli niema sie minimum 5 wiosek i to koło siebie, żeby w razie czego była możliwość wysłania szybkiego wparcia do swoich wioch. JESTEM NA NIE I TO Z CAŁĄ DETERMINACJĄ !!!!!!!! :mad:
 

DeletedUser20959

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

Całkowicie niedorzeczny pomysł... w taki sposób mozna skosic nawet kilka wiosek za jednym zamachem w godzine... jesli ma sie na tyle szlachty...
Wezmy np gracza z powiedzmy top 1000 i gracza top 1 Wysyła sobie taki top 1 wojska offowe i deffowe dla zminimalizowania strat w długo wyprawe na zezłomowanie jakiegos gostka... taki top 1000 leci sobie na niego w momencie w którym owy top 1 nie moze juz zawrócic w wiosce nie ma defa a na iego ida 2 ataki katów i główny atak szlachta
strata wioski stuprocentowa...
Pozdrawiam
elGIBONe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

nienienie, kochany, gra traci sens oczywiście...:(

wystarczy być wtedy tylko pierwszym i grę wygrałeś!!! pierwszy zrobiłeś mocne wojo, kilka ray kliknąłeś przerwij i po słabszym kolesiu, tak sobie przeczyścisz teren wokoło... nuda i brak sensu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

Bezsens...:eek:
Dla agresora za łatwo, dla obrońcy przechlapane. Krótko mówięc gra bez smaku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

To by uniemożliwiło jakąkolwiek obronę przeciwnikowi. Glosuje na NIE.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

za prosta wtedy by była gra wiec NIE
 

DeletedUser3200

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

Tak, może jeszcze taksówkę za 1000 każdego surowca, która jedzie 2 min na drugi koniec mapy? Totalny bezsens. Jakby Ciebie farmili, to byś wymyślił odpoczynek, żeby topory się nie przemęczały, nie?
 

DeletedUser19467

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

Tia... w taki sposób wioche 10k pkt można by w 5min do 26 zjechac:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

pomysł jest chory, normalnie beznadzieja. wysyłam jednego szlachcica po ataku daje przerwij itd. i w 10 sekund mam wioskę.
 

DeletedUser15561

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

I ja dorzucę negatywny post. I ja napiszę: BEZNADZIEJA. :( Zastanawiałes się nad tym wogóle? :confused: Aha, po co zadaję to pytanie, widac, że NIE! :mad:
 

DeletedUser20794

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

W ten sposób rozwalił byś kogos od razu.Wtedy slabsi gracze nie mieli by szans!Właśnie, żeby tak się nie dzialo to jest wprowadzone.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przerwij "Powrót z wioska ..."

Propozycja nieprzemyslana - nie widze sensu trzymania dalej tego tematu otwartego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry