Przepraszam Cie vs detox-112

  • Rozpoczynający wątek *****13*****
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser167483

Guest
Detox, widzę nawet czytania ze zrozumieniem nie opanowałeś..

Ale tak to jest jak się wygra rundę, od razu Bóg. :>
 

DeletedUser153746

Guest
w weekend zagramy bedzie troche wolnego ale nie w sobote z rana bo bedzie kacyk pewnie.. 1637605 chcesz to pisz;p alee myśle ze wszystko ustalone tylko data;p

Ceiter nie rób za dziewczyne detoxa bo tu jest juz taka parka na forum nie bede pokazywał palcem.
 
Wynik reakcji
6.800
PrzepraszamCie, pamietaj tylko ze tez mnie atakowales, i nie dziewczynka Detoxa tylko Kropek robi z siebie nie wiem kogo, wszystkich wyzywa tekstem 12latka (noob), to jest po prostu smieszne, i jeszcze nie jest jego temat i pisze ze ma z nim walczyc Detox, wiec troche nie pasuje to wypowiedz z tym temacie.
 

DeletedUser153746

Guest
zaspałem dzisiaj na 6 , daj pospac KAROL

ja tez za duzo mam na głowie a do tego ostatnio za duzo oglodałem filmów i zapomniałem jak sie gra w plemiona w polsce....

bede grał na koncie a którym miałem najwiecej topek i kazdy myśli ze ktoś inny tam gra... w sumie wiekszośc rund które zagrałem a pewnie około 1/3 polskich rund.... oczywiście prosze mnie nie atakować bo chamskie....

PrzepraszamCie, pamietaj tylko ze tez mnie atakowales, i nie dziewczynka Detoxa tylko Kropek robi z siebie nie wiem kogo, wszystkich wyzywa tekstem 12latka (noob), to jest po prostu smieszne, i jeszcze nie jest jego temat i pisze ze ma z nim walczyc Detox, wiec troche nie pasuje to wypowiedz z tym temacie.

hmm kto zaczoł mnie?

Ludzie zacznijcie podchodzic do tej gry z dystansem;p jak ja bym tak płakał na forum jak mnie na szwedzich wyrzucaja z plemienia i w 5 atakuje to codziennie by mieli spam... pff troche dystansu lub tez luzu w tej grze...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
hahaha jak dzieci, kloca sie :D

narko - cicho
karol - cicho
bartek(czy mati pisze z ceitera:D?) - cicho
Muli - cicho
matus - cicho :D



no i porzadek musi byc :cool: proponuje nie spamowac do pojedynku :)


btw.

proponuje wrocic do starych nawykow (remi powinien pamietac, no i moze karol, nie wiem jak reszta).
Jaki to nawyki?

zamiast szczekania na FO, czekalo sie do nastepnej rundy i pokazywalo kto jest lepszy, ew. odgrywalo jak juz przegrales.
przynajmniej ja tak to pamietam.

A teraz kazdy spina na FO i zaklada tematy o pojedynki :D bez urazy dla autora tematu - narko <3.

Po co te tematy? chcecie pokazac swiatu, ze jestescie pro? czy jak?
premke chcecie wygrac?

sa inne sposoby bycia fajnym - wygrywaj rundy, jedz gosci jak leci, a nie tylko w pojedynku, bo to ze umiesz szybciej poslac kontre nie czyni Cie lepszym, moze ten 2gi bardziej ogarnia jak leci 20 atakow?
nie tylko szybkosc synchra i kontry sie liczy, najwazniejsze jest to co masz w glowie.


pozdrooo koksy.
 

DeletedUser

Guest
hahaha jak dzieci, kloca sie :D

narko - cicho
karol - cicho
bartek(czy mati pisze z ceitera:D?) - cicho
Muli - cicho
matus - cicho :D



no i porzadek musi byc :cool: proponuje nie spamowac do pojedynku :)


btw.

proponuje wrocic do starych nawykow (remi powinien pamietac, no i moze karol, nie wiem jak reszta).
Jaki to nawyki?

zamiast szczekania na FO, czekalo sie do nastepnej rundy i pokazywalo kto jest lepszy, ew. odgrywalo jak juz przegrales.
przynajmniej ja tak to pamietam.

A teraz kazdy spina na FO i zaklada tematy o pojedynki :D bez urazy dla autora tematu - narko <3.

Po co te tematy? chcecie pokazac swiatu, ze jestescie pro? czy jak?
premke chcecie wygrac?

sa inne sposoby bycia fajnym - wygrywaj rundy, jedz gosci jak leci, a nie tylko w pojedynku, bo to ze umiesz szybciej poslac kontre nie czyni Cie lepszym, moze ten 2gi bardziej ogarnia jak leci 20 atakow?
nie tylko szybkosc synchra i kontry sie liczy, najwazniejsze jest to co masz w glowie.


pozdrooo koksy.

KOCHANY POXOPIE :D TO MÓJ 1 i OSTATNI taki temat , obiecuje :p

Z Karolem jestem dogadany. W dodatku sprawa zostala zalatwiona w profesjonalny sposob bez spin ( w pozniejszej fazie) i teraz tylko czekamy na for fun sparing :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Trzymam za slowo;p

kurte, nie gralem od ponad 1000 rund!! ale ten czas zlecial;o
 
Status
Zamknięty.
Do góry