Przepraszam Cie vs detox-112

  • Rozpoczynający wątek *****13*****
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra?


  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pojedynek

Gramy only off do ataku jest potrzebne 15k offa
Wioska Startowa;26/36/66
Katapulty: 0
Limit Ataków 10
Pałac - paczki lub monety jak wolisz
trzeba zniszczyc drugiej stronie 90% wojsk by móc atakować szlachtą

przerwanie pojedynku:

-Potwierdzone raportem ponad spowodowane straty przez innych garczy.
-Zniszczeniem Budynków przez katapulty osób trzecich.

walkower :

-Nie wycofanie deffa
-Ataki bez umowionej ilosci wojska
-Wieksza ilosc niz dozwolona katapult
-wieksza niz dozwolona ilość ataków
-posłanie grubasów bez zniszczenia wojska wroga

80 pp za wygranie pojedynku

do uzgodnienia ustawienia

data- do ustalenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser146505

Guest
Ej no ale czemu siebie wpisałeś w dwóch pozycjach remisia w trzeciej a o Karolu zapomniałeś?
 

DeletedUser159420

Guest
pff zachowanie godne obrażonego 9 latka chociaż 9 latkowie są już dojrzalsi.
 

DeletedUser162819

Guest
Zgadzam się z nitro. Puszczalska nie ładnie się zachował. Zachowanie "byle wygrać"
 

DeletedUser

Guest
mam 3 pojedynki do rozegrania z ludzmi co mi ubliżają mam się temu przyglądać? nigdy nie spotkałem się z taka sytacją ze leci na mnie gosc z mojego plemiena
 

DeletedUser157137

Guest
Spytaj jumpa co robilismy jak kiedys na SP byly plemiona po 70 osob :D hahahah
 

DeletedUser

Guest
tylko, że mi chodzi o detoxa, że obraża go w ankiecie i od razu pojedynek chce bo ktos go oszukał zdradził czy coś. JCTPZTMBIAITO

jemu się nazbierało nietylko za to, cwaniakuje zawsze , do tego z keinikiem sie ustawial na nei nieraz i za to miedzy innymi ,ubliza mi i do tego zbyt duze mniemanie o sobie
 

DeletedUser

Guest
Spytaj jumpa co robilismy jak kiedys na SP byly plemiona po 70 osob :D hahahah

wiem o czym mówisz polak :D
pamiętam jak grałem z Wami tj. ty,jumpo, ojciec,six (i parę innych osób /to było kwiecień/maj) i po tym jak zrobiliśmy praktycznie porządek na sszybkich i nie było za bardzo co przejmować, a że ja byłem w TOPce to zaczęliście mnie atakować momentalnie bo nie chciałem Wam albo Jumpoo oddać wioski by był TOP1 :cool: :D
hahhaha :D
 

DeletedUser153746

Guest
no to zaczynamy zabawe.

Mam wrażenie ze ta gra przeradza sie w hazard...
 

DeletedUser155263

Guest
detoix może z mną o 200pp na tych samych warunkach tylko ze masz 16 k woja top atakujesz nawet z szlachtą i maks 3 grubasy...


w pojedynku z puszczalska przewalisz. bo jesteś noob.
 

DeletedUser

Guest
detoix może z mną o 200pp na tych samych warunkach tylko ze masz 16 k woja top atakujesz nawet z szlachtą i maks 3 grubasy...


w pojedynku z puszczalska przewalisz. bo jesteś noob.

o 200 pp to mozesz soba z mamusia o obiadek powalczyc. ja moge z toba zagrac o max 80 pp , i nie wchodz nie w swój temat
 

DeletedUser167483

Guest
detox-112 napisał:
jemu się nazbierało nietylko za to, cwaniakuje zawsze , do tego z keinikiem sie ustawial na nei nieraz i za to miedzy innymi ,ubliza mi i do tego zbyt duze mniemanie o sobie

Nie jesteśmy kolegami, więc jak już masz zamiar używać mojego nicku w swoich postach, to używaj go poprawnie, albo lepiej pomyśl nad innym zdaniem. Masz 21 lat, więc powinieneś wiedzieć o takim banale, bo widzę, że pouczasz tutaj co poniektórych o ich zachowaniu, czy wychowaniu przez rodziców. Siemanko, pozdro. Głos na Dziewice.

Mistrz Plemion napisał:
Ej no ale czemu siebie wpisałeś w dwóch pozycjach remisia w trzeciej a o Karolu zapomniałeś?

Jak zwykle pokrzywdzony przez los Pedro.. Mój najwierniejszy fan, doceniam Cię. :) Z taką prędkością dostaniesz un-bloka, za jakieś 80 lat. :)
 
Wynik reakcji
6.791
Kropek, po co Ty sie wtracasz ? Detox nie wyzywal Ciebie tylko PrzepraszamCie, chcesz byc fajny czy jak ? W kazdym temacie wzgrywasz kozaka... Ogarnij sie troche temat nie dotyczy Ciebie to sie wypowiadaj z takimi... -.-
 

DeletedUser

Guest
Nie jesteśmy kolegami, więc jak już masz zamiar używać mojego nicku w swoich postach, to używaj go poprawnie, albo lepiej pomyśl nad innym zdaniem. Masz 21 lat, więc powinieneś wiedzieć o takim banale, bo widzę, że pouczasz tutaj co poniektórych o ich zachowaniu, czy wychowaniu przez rodziców. Siemanko, pozdro. Głos na Dziewice.



Jak zwykle pokrzywdzony przez los Pedro.. Mój najwierniejszy fan, doceniam Cię. :) Z taką prędkością dostaniesz un-bloka, za jakieś 80 lat. :)

co ty mnie bedziesz pouczal? a co chciales bym byl twoim internetowym kolezką? takich masz tylko pewnie zbierasz na takich smeisznych forach i grach
 

DeletedUser155263

Guest
Kropek, po co Ty sie wtracasz ? Detox nie wyzywal Ciebie tylko PrzepraszamCie, chcesz byc fajny czy jak ? W kazdym temacie wzgrywasz kozaka... Ogarnij sie troche temat nie dotyczy Ciebie to sie wypowiadaj z takimi... -.-

w innym teamcie obraził mojego znajomego. i sie zaczął czepiac.. ja mu dużny nie zostanę.. naucz się czytaC CEITER A NIE PISZESZ JAK NIE WIESZ
 
Status
Zamknięty.
Do góry