Przepraszam Cie vs Ceiter

Kto wygra ?

  • Ceiter

    Głosy: 14 45,2%
  • Przepraszam Cie

    Głosy: 11 35,5%
  • Nie wiem

    Głosy: 6 19,4%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser179954

Guest
Detox nigdy nie miał swojego dnia, zagra jeszcze kilka pojedynków, to kiedyś się poszczęści. :) Czeka.
 

DeletedUser

Guest
z koma przypadkowo wygral pojedyncze bledy zadecydowaly ja przyznalem ze jest dosc dobrya on tego nei potrafi docenic
 

DeletedUser153746

Guest
jak coś pojedynek po nowym roku;p nie zamierzam się podejmować go z tak słabym połączeniem internetowym.

A wszystkim znajomym graczom sp życzę miłych i spokojnych świąt:) udanego sylwestra i wszystkiego o czym tylko sobie marzycie.

Pozdrawiam Karol.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.791
jak coś pojedynek po nowym roku;p nie zamierzam się podejmować go z tak słabym połączeniem internetowym.

A wszystkim znajomym graczom sp życzę miłych i spokojnych świąt:) udanego sylwestra i wszystkiego o czym tylko sobie marzycie.

Pozdrawiam Karol.

No dobra, jakos to sie zagra. :)


Jak juz masz normalnego neta i czas to daj termin ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser153746

Guest
Musiałem jeszcze trochę pobalować;p teraz już można... a wtedy co ty pisałeś tego posta to pewnie jeszcze spałem hehe... jutro z tego co wiem to jeszcze macie wolne hehe a jak nie to w sobotkę czy niedziele... jak ci tam pasuje;p ale nagroda max 50pp chyba ze mi tygrysek jeszcze odda 60. jeśli ci zależy na pp bo mi raczej chodzi o przekonanie.
 
Wynik reakcji
6.791
Musiałem jeszcze trochę pobalować;p teraz już można... a wtedy co ty pisałeś tego posta to pewnie jeszcze spałem hehe... jutro z tego co wiem to jeszcze macie wolne hehe a jak nie to w sobotkę czy niedziele... jak ci tam pasuje;p ale nagroda max 50pp chyba ze mi tygrysek jeszcze odda 60. jeśli ci zależy na pp bo mi raczej chodzi o przekonanie.

Za tydzien w sobote. stawka 50pp bo nie mam za duzo teraz. :)
 

DeletedUser153746

Guest
o to jak aktualne to ok tylko napisz mi jakość czy 07-09 czy 9:30 - 13 30

jak ktoś kto czyta co zna ceitera to niech mu przekaże bo widzę ban...
 

DeletedUser183678

Guest
Ceiter wygra bo to cwaniak.

Jeszcze nie widziałem aby nie był na początku ''1'' w rankingu.

By Kubust
 

DeletedUser153746

Guest
Ceiter wygra bo to cwaniak.

Jeszcze nie widziałem aby nie był na początku ''1'' w rankingu.

By Kubust

koleś bo ja nie gram na Przepraszam Cie, A ogólnie mało gram na swoich nickach. ostatnio kilka rund kończyłem na Blacksheap3 a ogólnie swoją grę miałem na wielu nickach:) ostatnie moje całe rundy na kózka...

temat do zamknięcia lub skasowania, Ceiter napisz bo zakładałeś a mnie nie posłuchają:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry