Przepraszam Cie vs Ceiter

Kto wygra ?

  • Ceiter

    Głosy: 14 45,2%
  • Przepraszam Cie

    Głosy: 11 35,5%
  • Nie wiem

    Głosy: 6 19,4%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
6.791
Termin: Dokladny do ustalenia
Zasady :
Wioska 66pkt/500pkt
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 6 ataków
Nagroda ?
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne gramy bez deffa( max 150 pika na początku po czym zostają kasowane )
Dozwolone katasy : 5 ( na plac tylko)

Jak cos nie pasuje to pisz, ale na moje to sa najlepsze warunki do pojedynku :D I zeby nie bylo potem, zostaly chyba napisane przez Come ;p
 

DeletedUser175284

Guest
liczba ataków bym napisał 15 wiec 10 będzie kompromisowym rozwiazaniem.
co do nagrody to jak dla mnie max 100pp więcej odpada ale mogę zagrać i o 0.
A katas ile się chce i walimy gdzie chcemy.

to jest pojedynek i nie mam zamiaru ci słać po 100 ataków np do szlacht ale do 10 owszem... jeśli jednostki beda na rundzie 05 to da rade ogarnąc. katasy... stary to jest pojedynek z paczkami.. przykładowo walisz we mnie 3 ja ci kontruje szlachte i w kuznie i juz nie odrobisz... moje zdanie... to nie jest symulacja ale prawdziwy pojedynek więc trzeba wziąć wszystkie aspekty pod uwage...


Ps przy 5 katasach i odległości 3 minuty taranem to bez sens...

a i oczywiście jesli odległość jes więkasz niż 3:30 to 4 szlachty przy 3 to chyba raczej nawet nie możliwe jest przejęcie bo pop urośnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
śmieszny pojedynek obydwoje cwaniaków nic nei potrafia mogę zagrać z wygranym:) stawiam na ceitera bo gra bez wspomagaczy nie to co ty karolak tylko sobie ulatwiasz gre a i tak wiesz ze w tej hierarchi jestes gówienkiem także nara
 

DeletedUser179954

Guest
Śmieszny komentarz, gracza, który myśli, że jest dobry. Nara.
 
Wynik reakcji
6.791
śmieszny pojedynek obydwoje cwaniaków nic nei potrafia mogę zagrać z wygranym:) stawiam na ceitera bo gra bez wspomagaczy nie to co ty karolak tylko sobie ulatwiasz gre a i tak wiesz ze w tej hierarchi jestes gówienkiem także nara

Nic nie potrafia ? Eh... Zapomnialem ze jestes najlepszy z najlepszych, daruj sobie ... :)

Zalezy jaka odleglosc bedzie jak bedzie np 1 min szlachta to na pewno nie 10 atakow...

I wlasnie, jesli Ci pasuje zagramy za tydzien w sobote badz niedziele jak bedziesz mial czas, dobra ? :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
slyszalem ze karolak to tygrysek ;P kropek dal mi pograc przez ostatnie 10 minutek i ehhhh 30 pp dla kropka i totala a nie tygryska i coty jaka szkoda;P
 
Wynik reakcji
6.791
slyszalem ze karolak to tygrysek ;P kropek dal mi pograc przez ostatnie 10 minutek i ehhhh 30 pp dla kropka i totala a nie tygryska i coty jaka szkoda;P

Tak, to jest Tygrysek, nie wiem z kim on tam gra ale wiem ze Natural tez tam cisnie... ;d


A co do tego pojedynku to szczerze wiem i tak ze raczej przegram, bo jesli masz tego skrypta na farme i podejrzewam ze na ucieczke itp tez to ja nic praktycznie nie zrobie ;)
 

DeletedUser175284

Guest
slyszalem ze karolak to tygrysek ;P kropek dal mi pograc przez ostatnie 10 minutek i ehhhh 30 pp dla kropka i totala a nie tygryska i coty jaka szkoda;P

no i widzisz nie grałem tam ja..... a przynajmniej nie te rundy... wczoraj grałem i rano no w sumie wczoraj przegrałem tam chyba top 4... ale resztę wszytko wygrałem... a pisz mysl co chcesz detox jak chcesz to zagramy spoko... zobaczymy.

na 500 moge grać z każdym.

Ceiter; napisał:
A co do tego pojedynku to szczerze wiem i tak ze raczej przegram, bo jesli masz tego skrypta na farme i podejrzewam ze na ucieczke itp tez to ja nic praktycznie nie zrobie ;)

Stary widzisz nie wiesz jak trafimy dlatego dla mnie te pojedynki były bez sensu...
tak samo widzisz jakies ustalenia fake limit 5... w pprawdziwym starciu nie mam określonych zasad tylko podpowiada mi intuicja co mam zrobić... dobra zagramy według twoich tam wytycznych ale fake limit 5 to co np 3 szlachty to juz 3 ataki jakieś anty kontry na taran topór lk ck wszystko skąd mam wiedziec co mi tam wyślesz...(więc może byc i 5... plus 2 prawdziwe? dlatego dla mnie nawet mogłby być bez fake limit.... to samo co moge ci wysłać 100 ataków i przerywać i co? nie było wiecej niż 5 bo nie dojdą....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
sluchaj bracie jestem dobry na rundkach 500 ale z toba tylko moge 2138 zagrac:) tam nie liczy sie zabardzo farming lecz taktyka ;) bo w afrmingu jestes lepszy ale nie myslisz w ogole i do tego uzywasz skryptow na ulatwienie, pewnie jak powiem ci ze zagrajmy bez kp i af to mnei wysmiejeesz ale sprobuje..
 

DeletedUser175284

Guest
no wyśmieje moze jeszcze bez woja?/ albo zeby było śmiesznie regóła zagrody 1? lub zero;p

czekam jednak na rosądne propozycje a co do tego pojedynku to nie da się określić wszystkiego to jest gra strategiczna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
bez kp i af runda 500 lub ze wszystkim 2138 tyle odemnie. ataki 10 max katy 3 max wojsko 16 i od siebie okrągła sumkę wpłacam 300 pp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser175284

Guest
wbij na runde jak ja bedę tylko od poczatku, żeby potem kropeq mi nie płakał ze go zjechałem.

o 300pp haha mogę zagrac z tobą o 0pp takie coś.
 

DeletedUser175284

Guest
Co do pojedynku z Ceiterem

sobota, 14.12.2013 11:00
Koniec: sobota, 14.12.2013 16:30
Opis: Ochrona trwa:15 minut.
Wioska startowa:26 punktów.
Chłopi:Nie
Rycerz:Tak.
Kościół:Nie.
Ilość Graczy w plemieniu:3 osoby
Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
Technologia:1-3
Zwiadowcy:Widzą wszystko.
Maksymalny zasięg szlachcica:1000.
Szlachcic zbija poparcie:20-35
Reguła zagrody: 1000.
Przesyłanie surowców i wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
Szlachta:Monety
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa: Dla najlepszego plemienia 30pp.
Prędkość 300
Prędkość jednostek: 0.5
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Tak
Morale: Tak

Limit ataków 8 ze względu na prędkość 300 pasuje?

A co do nagrody tak jak mówiłem od 0 do 100 sam zadecyduj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wbij na runde jak ja bedę tylko od poczatku, żeby potem kropeq mi nie płakał ze go zjechałem.

o 300pp haha mogę zagrac z tobą o 0pp takie coś.

w takim razie jestes nikim jak już udowodniles to nie raz boisz sie zagrac masz wiekszy staz na szybkich i dalej dygasz:p jak ty koksiles ja zaczynalem nei wiedzialem co to kontra
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
Detox sprawia Ci hejtowanie ludzi? Mnie też hejtowałeś, że słabiutki jestem, i co ? Przegrałeś... Więc daruj sobie,i może czas po prostu wydorośleć, i odpuścić?

Głos na ceitera.
 
Wynik reakcji
6.791
Co do pojedynku z Ceiterem

sobota, 14.12.2013 11:00
Koniec: sobota, 14.12.2013 16:30
Opis: Ochrona trwa:15 minut.
Wioska startowa:26 punktów.
Chłopi:Nie
Rycerz:Tak.
Kościół:Nie.
Ilość Graczy w plemieniu:3 osoby
Możliwość opuszczenia plemienia: Nie.
Technologia:1-3
Zwiadowcy:Widzą wszystko.
Maksymalny zasięg szlachcica:1000.
Szlachcic zbija poparcie:20-35
Reguła zagrody: 1000.
Przesyłanie surowców i wsparcia tylko w ramach plemienia: Tak.
Szlachta:Monety
Limit graczy: 100
Warunki zwycięstwa: Dla najlepszego plemienia 30pp.
Prędkość 300
Prędkość jednostek: 0.5
Tryb śpiący: Nie
Zastępstwo: Tak
Morale: Tak

Limit ataków 8 ze względu na prędkość 300 pasuje?

A co do nagrody tak jak mówiłem od 0 do 100 sam zadecyduj.

Eh.. Dopiero co do domu wrocilem, za tydzien zagramy w sobote dobra ?:)
 

DeletedUser

Guest
Detox sprawia Ci hejtowanie ludzi? Mnie też hejtowałeś, że słabiutki jestem, i co ? Przegrałeś... Więc daruj sobie,i może czas po prostu wydorośleć, i odpuścić?

Głos na ceitera.

jestes slabiutki zachecam do rewaznu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser169458

Guest
Jestem słabiutki ? no tak , ale na pojedynku udowodniłem, jakim dnem jesteś Ty ;) nie miałem problemu, żadnego, więc lepiej nie oceniaj moich umiejętności :)


Wiadomość od Karola do Ceitera :
Karol nie wie, czy przed świętami roboty nie będzie miał i w ogóle.

Na pewno będziecie mieli okazję się dogadać jeszcze :)
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem słabiutki ? no tak , ale na pojedynku udowodniłem, jakim dnem jesteś Ty ;) nie miałem problemu, żadnego, więc lepiej nie oceniaj moich umiejętności :)


Wiadomość od Karola do Ceitera :
Karol nie wie, czy przed świętami roboty nie będzie miał i w ogóle.

Na pewno będziecie mieli okazję się dogadać jeszcze :)
pozdrawiam

hahahha udało ci się i tyle nie miałem swojego dnia teraz jestem pewny swoich umiejetnosci:) takze jak masz premke gramy
 
Status
Zamknięty.
Do góry