Przelewanie PP

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser186168
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser186168

Guest
Coś się popsuło z tym? Na początku było że nie można przelać zablokowanych PP a teraz wyskakuje bład. Będzie to dzisiaj działało? :D
 

DeletedUser142378

Guest
Zauważyłem, że nie można również handlować PP w rynku.
 

DeletedUser133092

Guest
może support by nam odpisał, bład pojawia sie chyba u wszystkich ... i jak nam wynagrodzicie na przykład to że nie mozna przelac pp na atakowane konta na zastach i skutecznie ich bronić, mało że utrudniliscie obronę dając mozliwość wysłania synchro z automatu to jeszcze do tego brak możliwości przesunięcia pp, apeluję o mniej aktualizacji a więcej pracy nad usunieciem błędów w grze tyle co ich ostatnio wychwyciłam i zglosiłam to nigdy nie bylo.


Czekamy na zainteresowanie ze strony obsługi gry
 

DeletedUser162798

Guest
Nadal brak możliwości przelania jak i możliwości wystawienia bądź kupna pp. Support chyba na urlopie jak.
 

DeletedUser186168

Guest
Nadal brak możliwości przelania jak i możliwości wystawienia bądź kupna pp. Support chyba na urlopie jak.

support może przekazać co najwyżej sprawe dalej. Oni nie są od tego że coś się psuje w grze
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Nadal brak możliwości przelania jak i możliwości wystawienia bądź kupna pp. Support chyba na urlopie jak.

Jeśli jest z czymś problem, zauważ, że nie jesteś jedyny. Wystarczy kilkaset takich zgłoszeń - jesteśmy ludźmi, a nie robotami. Pozwól Operatorom Gry działać, a rozwiążą oni tę sprawę tak szybko, jak tylko się da.
 

DeletedUser152734

Guest
może support by nam odpisał, bład pojawia sie chyba u wszystkich ... i jak nam wynagrodzicie na przykład to że nie mozna przelac pp na atakowane konta na zastach i skutecznie ich bronić, mało że utrudniliscie obronę dając mozliwość wysłania synchro z automatu to jeszcze do tego brak możliwości przesunięcia pp, apeluję o mniej aktualizacji a więcej pracy nad usunieciem błędów w grze tyle co ich ostatnio wychwyciłam i zglosiłam to nigdy nie bylo.


Czekamy na zainteresowanie ze strony obsługi gry

Zawsze można "kupić jako prezent" więc nie przesadzajmy ;D
 

DeletedUser162798

Guest
Jeśli jest z czymś problem, zauważ, że nie jesteś jedyny. Wystarczy kilkaset takich zgłoszeń - jesteśmy ludźmi, a nie robotami. Pozwól Operatorom Gry działać, a rozwiążą oni tę sprawę tak szybko, jak tylko się da.

Dziękuje za odpowiedz. Trzeba było napisać że błąd został zgłoszony itp.
 

DeletedUser182378

Guest
Zanim temat trafi do archiwum:
Zdajemy sobie sprawę z problemu, dotyczy on nie tylko polskiej wersji językowej i jest obecnie priorytetem developerów.
Jak tylko będziemy posiadać więcej informacji podzielimy się nimi z Wami.
Za utrudnienia przepraszamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry