Prosimy o restart serwerów od godziny 12 w dniu 29marca

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28034
  • Data rozpoczęcia

Czy powinien być zrobiony restart serwerów?

  • Tak

    Głosy: 64 52,0%
  • Nie

    Głosy: 59 48,0%

  • W sumie głosujących
    123

DeletedUser178842

Guest
Świat 102 - godz. 22:44 - nieco ponad 1 minuta braku dostępu - odświeżanie F5 co 1 sekundę.
 

DeletedUser192699

Guest
Jeszcze mogliby podac na stronie przyczyne czy napisac cos ze beda cos robic...
Ale po co, przeciez gracze moga sie wkurzac...
 

DeletedUser137366

Guest
Osobiście gram jeszcze w okresie ochronnym na 102ś. Dzień zwłoki w tym czasie może równać się z końcem gry tak na prawdę ... osobiście liczę na cofnięcie serwera do ok. godziny 12:00 bo już wtedy w pracy nie mogłem się logować na serwer lub po chwili wywalało.

Pisanie, że komuś tam działa na chwile i żeby reszta nie narzekała jest bez sensu. Nie wszyscy siedzą całymi dniami w domu przed kompem i mają czas klikać sobie odśwież. Ja często wchodzę w pracy na chwilę w konkretnym celu tak jak dziś, a dziś zwyczajnie nie działało w aplikacji praktycznie w ogóle.
 

DeletedUser115281

Guest
Yhy, restart serwerów, bo Wam się spichlerz przepełnił czy grubas rozbił... Przestańcie jęczeć jak dzieci i grajcie dalej.
Awaria może zdarzyć się wszędzie. Nie zawsze wszystko jest idealne i człowiek mądry jest świadomy tego, że coś może się spierdzielić.
Co do braku informacji w związku z tym co się dzieje, to racja. Support powinien nas poinformować i mamy prawo go winić za brak informacji lecz nie za awarię...
 

DeletedUser178842

Guest
Ja podziękowałem już za grę na ś102, bo działania supportu, a raczej ich brak są nie do przyjęcia.
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.465
Yhy, restart serwerów, bo Wam się spichlerz przepełnił czy grubas rozbił... Przestańcie jęczeć jak dzieci i grajcie dalej.
Awaria może zdarzyć się wszędzie. Nie zawsze wszystko jest idealne i człowiek mądry jest świadomy tego, że coś może się spierdzielić.
Co do braku informacji w związku z tym co się dzieje, to racja. Support powinien nas poinformować i mamy prawo go winić za brak informacji lecz nie za awarię...

Z jednej strony mają rację, ale jeżeli chodzi o cofnięcie serwa to wiele osób jest na nie. Męczyłem się sporo, żeby farmić dzisiaj. Moim zdaniem po awarii support powinien indywidualnie rozpatrywać poszczególne przypadki
 

DeletedUser129697

Guest
To czynnik losowy tak samo jak to, że zabraknie prądu/sieci/upije się do nieprzytomności/zaśnie gdzie popadnie. Ja dzisiaj klinów nie mogłem przez to wbijać, czy wsparcia posłać, ale nie mam z tym problemu
 

DeletedUser185744

Guest
Z jednej strony mają rację, ale jeżeli chodzi o cofnięcie serwa to wiele osób jest na nie. Męczyłem się sporo, żeby farmić dzisiaj. Moim zdaniem po awarii support powinien indywidualnie rozpatrywać poszczególne przypadki

Sam sobie odpowiedz jak support może rozpatrzyć indywidualnie przypadek dziesiątek tysięcy graczy? ^^
Jak dla mnie zarówno cofnięcie serwera, jak i jego brak skrzywdzi część graczy.

Jeden będzie za cofnięcie ponieważ chcąc wejść 1-2x kiedy miał czas nie mógł tego zrobić, drugi natomiast miał tego czasu aż nadmiar i klikał "jak głupi" odświeżanie strony żeby jego koniki tylko nie stały w wiosce, i on będzie temu cofnięciu przeciwny.

Prawda jest taka że serwery o tej godziny 12.00 powinny zostać wyłączone całkowicie a informacja o tym powinna pojawić się na stronie głównej. Wtedy byłoby to w miarę sprawiedliwe dla każdego. Dodatkowo jaki sens ma dawanie ludziom bonusów w postaci 10% przyrostu surowców? Bonus ten który nie mógł wejść, jak i ten który farmił więc raczej je to bez sensu.

Swoją drogą nie ma co liczyć na jakieś cofnięcia. Pojawienie się informacji na forum skąd te problemy już po ich naprawie to będzie i tak zapewne zbyt wiele dla supportu który zapewne po prostu to przemilczy, wyczyści tematy i zapomni.
 

DeletedUser115281

Guest
Tyle w temacie

6.3) Występowanie wszelkich niedogodności dla użytkownika wynikających z awarii serwera, wad oprogramowania, włamania nie upoważnia użytkownika do żądania przywrócenia jego/jej stanu konta przed zaistnieniem tej sytuacji.
 

DeletedUser192631

Guest
Gra od dobrych 5 minut śmiga jak opentana :) Także zamiast tu pisać lepiej coś odrobić na grze...
 

DeletedUser189179

Guest
Ostatnimi czasy coś notorycznie są te awarie... Nic praktycznie nie da się robić... Przypominam, że zegar jeszcze dobrze nie chodzi, nawet nie raz nie można dograć ataku, albo wstawić klina, bo zegar zwyczajnie się zawiesza/dodaje/odejmuje sekundy... Oczywiście odpowiedzi jasnej nie otrzymaliśmy, skończyło się na poradzie zmiany przeglądarki, stwierdzeniu winy internetu... Wychodzi na to, że wszyscy w plemieniu mamy wadliwe przeglądarki i ten sam kiepski internet... Sytuacja dotyczy sw99 (czy na innych sw występowała, nwm)...To co się ostatnio dzieje z tą grą to jest jakieś nieporozumienie... Skoro płacimy Wam za usługę KP, wydajemy pieniądze, to chyba mamy prawo wymagać poprawnego działania, tak? Powiedzcie chociaż czym to jest spowodowane, czy sami nie wiecie?
 

DeletedUser174579

Guest
Czyli moje podejrzeniao ściganiu kota w ciasnej serwerowni okazały się słuszne :D
 

Elcia21

Pikinier
Wynik reakcji
17
dla mni eot tragedia, miałm wstawić kliny do raptem 2 wiosek i nie ma szans, jeden klin sek za wczesnie mimo ze widniały 2 sek poźniej, drugiego już nawet nie mialam jak wstawić bo wywaliło mnie zserwera... przez godzine mimo odświezania co jakis czas nie moglam sie wgl zalogować- masakra.
 

DeletedUser192946

Guest
Zalosna sytuacja jak zawsze, stracili juz duzo fanatykow Plemion na rzecz innych gier. Sadze, ze jezeli nie znajda consensusu w/s dzisiejszej awari to znowu sporo osob skonczy kariere.
 
Do góry