Propozycja !!!!!!

  • Rozpoczynający wątek Norby
  • Data rozpoczęcia

Czy jestescie za tym aby te zmiany weszly w gre ??

  • Tak .

    Głosy: 17 31,5%
  • Tak ,tylko ja bym cos zmienil .

    Głosy: 6 11,1%
  • Nie .

    Głosy: 29 53,7%
  • Wszystko jedno .

    Głosy: 2 3,7%

  • W sumie głosujących
    54
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich graczy sprobuje kurtko i łatwo napisać żebyście wszyscy zrozumieli .

Mam jedna propozycje którą jest bardzo fajna i realistyczna !!!
W takiej grze jak plemiona , co jest gra strategiczna jest wszystko : żelazo drewno, glina, pracownicy i wojska ...
Ale mam propozycje do ulepszenia tej gry !!!
Moja propozycja to mięso i nowa jednostka robotnicy
( oczywiście co do robotników można zmienić nazwę )

W tej grze jest wszystko, ale tak skąd sie biorą wojska i oczywiście surowce i kto buduje budynki ??
po tych zmianach by było to bardziej realistycznie !!!!
A tutaj macie zdjęcie jak to by wyglądało .


1 zdjecie -



2 zdjecie Mapa -



3 zdjecie Jednostki -




noi jak co Wy o tym myslicie
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Po co ten temat znowu?
Jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

a ty dalej przy tym mięsie chociaż mogłoby być tak, że robotnicy wychodziliby do lasu po mięso, a nad rzeke po ryby i to zwiększałoby miejsce w zagrodzie nawet do 40k :)
byłaby określona ilość ryb i mięsa jaką można znieść do wioski i po jej zapełnieniu zagroda osiągałaby limit 40k miejsc
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Ja bylem na wakacjach i nie wiem co bylo a co nie .... :/
ale dlaczego jesteś na Nie ??

Jak już mówiłem ze bez tego ta gra nie jest realistyczna bo skąd sie biora ludzi i kto buduje budynki ??
Ulepszenie w ten sposób gry było by o wiele lepsze i realistyczne !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Czemu nie ,podobne było by to do gier PC...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

I wlasnie o to mi chodzi ale nie tylko ze gra byla by podobna do gier PC
Ale by zyskala lepsza konkurencje nad grami podobnymi do plemion czyli Travian itd !!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

nie dopracowales tego troche ale po:mysl swietny, ktos tu zaczął myslec porzadnie, male pytanie do autora

Napisales do czego sluza robotnicy (do "zbierania" miesa) ale nie napisales do czego bedzie sluzyc mieso, Czy mieso bedzie sluzyc do tworzenia jednostek czy do tworzenia czegos innego?

Ps. swietnie ci wyszedl rysunek mięsa, wielki plus za to ze sie troche postarales i pokazales jakby to wygladalo. Pozdro!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

nie dopracowales tego troche ale po:mysl swietny, ktos tu zaczął myslec porzadnie, male pytanie do autora

dziękuje za pomysł, ale dopracować zawsze coś można ; P
Wiesz nie musi byc akurat tak jak ja to zrobilem tylko ze cos w tym stylu o to mi chodzi ; p

Napisales do czego sluza robotnicy (do "zbierania" miesa) ale nie napisales do czego bedzie sluzyc mieso, Czy mieso bedzie sluzyc do tworzenia jednostek czy do tworzenia czegos innego?

A wiec nazwa robotnicy to tak troszkę dziwnie wiec nazwę można dopracować
a o mięsie chodziło mi po to aby można robić i utrzymywać jednostki przecież
muszą jakoś żyć i coś jeść ....

Ps. swietnie ci wyszedl rysunek mięsa, wielki plus za to ze sie troche postarales i pokazales jakby to wygladalo. Pozdro!

Jeszcze raz dziekuje za pomysł ale wiesz jeżeli ten pomysł nie wypali no to trudno ... Mnie to rybka ...
Ale jezeli ta gra będzie taka sama no to wiesz ... dużo ludzi ja opuści ..
a co najlepsze plemiona byly by w końcu lepsze od Traviana .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Moim zdaniem plemiona i tak są bardzo popularne. Może właśnie dlatego, że nie ma zbyt wielu udziwnień.
Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Ja jestem na tak.
Można by wprowadzić jakieś unowocześnienia.
A pomysł z robotnikami jest dobry ale najlepiej by bylo gdyby wypowiedzieli się na ten temat Admini.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Moim zdaniem plemiona i tak są bardzo popularne. Może właśnie dlatego, że nie ma zbyt wielu udziwnień.
Jestem na nie.

No nie wiem ... ja gram juz w plemiona z 7 miechów i z tych 7 miechów musiałem se zrobić az 2 razy po 1 miesiącu przerwę bo mi sie one nudzą ...
wiec ja bym chciał jakieś nowe ulepszenie tej gry ...
Poza tym ta gra w końcu stalą by sie trudniejsza !!!
 

DeletedUser10730

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Mi się to podoba bo to juz na początku powinno być wprowadzone:mad:! Przecież kto pracuje przy budowie, ścina lasy i właśnie dlaczego nie ma surowca żywność?! Co ludzie będą jedli?!:eek:
 

DeletedUser15509

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

bozsze kolejny superowy pomysl
wprowadz jeszcze tylko male zmiany
moze niech bedzie piwo no bo co oni pija
i chleb jeszcze wprowadz
wtedy moge zaglosowac na tak :D

narazie pomysl bez sensu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Przy każdym budynku w ratuszu jest liczba miejsc potrzebnych w zagrodzie według mnie to są robotnicy, ale pomysł dopracowany mógłby urozmaicić gre.
 

DeletedUser13110

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Witam wszystkich graczy sprobuje kurtko i łatwo napisać żebyście wszyscy zrozumieli .

Mam jedna propozycje którą jest bardzo fajna i realistyczna !!!
W takiej grze jak plemiona , co jest gra strategiczna jest wszystko : żelazo drewno, glina, pracownicy i wojska ...
Ale mam propozycje do ulepszenia tej gry !!!
Moja propozycja to mięso i nowa jednostka robotnicy
( oczywiście co do robotników można zmienić nazwę )

W tej grze jest wszystko, ale tak skąd sie biorą wojska i oczywiście surowce i kto buduje budynki ??
po tych zmianach by było to bardziej realistycznie !!!!
A tutaj macie zdjęcie jak to by wyglądało .
(...)
noi jak co Wy o tym myslicie

Jeśli chodzi o jednostki to było pisane że ma się nie dawać pomysłów na jednostki, bo warn :(. Ale pomysł naprawdę dobry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

bozsze kolejny superowy pomysl
wprowadz jeszcze tylko male zmiany
moze niech bedzie piwo no bo co oni pija
i chleb jeszcze wprowadz
wtedy moge zaglosowac na tak :D

narazie pomysl bez sensu

ha ha ha ...
Nie wiem co Wam przeszkadza taka zmiana
Co boicie sie ze gra stanie sie troszkę trudniejsza i dłuższa ??
hehehe
Nie którzy nie umieją przyjmować kogoś propozycji

to w takim razie ja mam nowy pomysł skasujmy w forum wszystkie tematy co do propozycji bo i tak nigdy nikomu nie pasują i nigdy nic nie jest zmienione . !!!

Jak dla mnie ten pomysł nie jest głupi !!! w każdej prawdziwej grze strategicznej masz jakieś surowce a miedzy innymi wyżywienie !!!!
żeby utrzymywać ludzi !!!
 

DeletedUser4056

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Dżizaz...
Jak myślisz, co oznacza "zagroda"?
Właśnie wyżywienie...


I ilu można tych robotników mieć, hę?

Chcecie z tej gry Settlersy zrobić?
To dodajmy jeszcze: budowniczych, rekrutów, młynarzy, piekarzy, garbarzy, kowali, płatnerzy, górników, hutników, chłopów i hodowców.

Jedzenie wyróżniamy następujące: wieprzowina, konina, cielęcina, wołowina, bułki, chleb, placki ziemniaczane, ryby.
Napoje mamy następujące: piwo, wodę, wino i stężony ekstrakt gruszkowy.

Ach, nie zapominajmy od budynkach: młyn, piekarnia, dymarka, gospodarstwa, warsztaty garbarskie, winiarnia, chlew, rzeźnia.

A, wszystkie jednostki będą widoczne w wiosce i wszystko będzie działo się w czasie rzeczywistym z możliwością zapisu.

Będzie bardzo podobne do gry na PC!
Prawda?

Nie wspominając, że nie każdy ma jednakową drogę lasu lub stawu...

Głupia propozycja, głupi komentarz.

Jak dla mnie ten pomysł nie jest głupi !!! w każdej prawdziwej grze strategicznej masz jakieś surowce a miedzy innymi wyżywienie !!!!
żeby utrzymywać ludzi !!!
Człowieku! To nie gra strategiczna!

BTW, w żadnym Warcrafcie i Heroesach nie ma "jedzenia" ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Pomysł ciekay ale według mnie wymaga wielu poprawek.

//To znaczy? Może rozwiniesz swoją myśl i poprzesz argumentacją? Bo jak na razie nic Twój koment do tematu nowego nie wniósł....- Szara
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6338

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

Pomysł ciekay ale według mnie wymaga wielu poprawek.
Dokładnie masz racje tylko zadam parę pytań pomysłodawcy tego pomysłu:
1. Co z tymi co mają daleko do lasu czy rzeki? Z skąd będą mieli mięso?
2 Co takie mięso na da prócz wyżywienia? I czemu mięso a nie na przykład zboże?
3. Skąd brali by się robotnicy czy trzeba by było budować jakiś budynek.
Czekam na odpowiedź. Jak na razie jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja !!!!!!

heh bardzo proste do odp... myślisz ze świecisz i masz racje już Ci odpowiadam

Dżizaz...
Jak myślisz, co oznacza "zagroda"?
Właśnie wyżywienie...

A wyzywienie skąd sie bierze ??? ty wchodzisz do komputera i je przynosisz ??

I ilu można tych robotników mieć, hę?

Ile ??? ja pisalem o jednym co by robil wszystko i by sie ich normalnioe kupowalo tak jak pikow albo inne jednostki , po prostu jeden taki pracownik
mogl by robic wszystko , tak jak normalny czklowiek jest do wszystkiego zdolny !!!!


a tu na dole pokazałeś jaki jesteś //ciach - Szara i wyszedłeś po za temat .
i pokazałeś jaki jesteś człowiekiem mądrym pisząc to



Chcecie z tej gry Settlersy zrobić?
To dodajmy jeszcze: budowniczych, rekrutów, młynarzy, piekarzy, garbarzy, kowali, płatnerzy, górników, hutników, chłopów i hodowców.

ja pisałem tylko o jednej nowej jednostce a nie o wielu innych naucz sie czytac !!!

Jedzenie wyróżniamy następujące: wieprzowina, konina, cielęcina, wołowina, bułki, chleb, placki ziemniaczane, ryby.
Napoje mamy następujące: piwo, wodę, wino i stężony ekstrakt gruszkowy.

ja pisałem tylko o jednym nowym surowcu wiec jak na razie to co napisałeś to jest spam ponieważ nie wchodzi to w nic z moja propozycja !!!!

Ach, nie zapominajmy od budynkach: młyn, piekarnia, dymarka, gospodarstwa, warsztaty garbarskie, winiarnia, chlew, rzeźnia.

Nie pisałem o żadnym nowym budynku , to ze grałeś w jedna taka grę to nie znaczy ze nikt w nia nie gral .... ja tez znam Settlersow

A, wszystkie jednostki będą widoczne w wiosce i wszystko będzie działo się w czasie rzeczywistym z możliwością zapisu.

Będzie bardzo podobne do gry na PC!
Prawda?

Nie wspominając, że nie każdy ma jednakową drogę lasu lub stawu...

Tez o tym nie pisałem jak już pisałem ze może być podobne do gir PC a nie do jakiegoś zapisu gry !!!! Wymyślasz rzeczy żeby jak najwięcej pisać i spanowac !!!


Głupia propozycja, głupi komentarz.

//ciach - Szara
a co do komentarza to po patrz na To co napisałeś bo jak dla mnie to nic rozsądnego , po prostu spamowales .


Człowieku! To nie gra strategiczna!

BTW, w żadnym Warcrafcie i Heroesach nie ma "jedzenia" ;D

Nie strategiczna ??? a nie ktorzy gracze mówią i opowiadają nawet swoje strategie co do tej gry heheh ....
a co do Warcrafcie i Heroesa to Plemiona jak juz , juz sa bardziej realne niz tamte gry !!! nie chce mi ie pisać dlaczego tylko napisze tak w plemionach
sa prawdziwe surowce i sa ludzie a tamta gry to nic niz gra fantastyczna


Mam nadzieje ze sie nie obraziłeś ...
a jeżeli tak to troszkę dobrze bo ty tez mnie obraziłeś pisząc do mojej propozycji takie głupoty !!!
wiec teraz jesteśmy jeden jeden i koniec nie piszcie takich bzdur co wychodzą po za temat !!!!

//Jeszcze raz zobaczę nawet najmniejszy epitet pod adresem innego usera to poczęstuję warnem. Polecam więcej dystansu i spokoju. Norby: jeżeli dałeś propozycję, to musisz liczyć się z tym, że znajdą się komentarze krytykujące Twój pomysł. Więc prosze nie brać tego sobie aż tak bardzo do serca.- Szara
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry