Propozycja Turnieju

Czy podoba ci się ta Propozycja?

  • Tak

    Głosy: 55 78,6%
  • Nie

    Głosy: 8 11,4%
  • Po dokonaniu pewnych zmian

    Głosy: 7 10,0%

  • W sumie głosujących
    70
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
o ile pamietam był taki świat podzielony na 4 (plemiona?) w 2010 roku i na podstawie tego wybierano wodza roku, najlepszego gracza roku itp ;D Odznaki te zdobyli Najemnicy ;D

tak wlasnie o tym turnieju wspominałem,tylko nie pamiętam jego daty(chociaż sam brałem udział,ale pamięć słaba :D)
 

DeletedUser84260

Guest
Pomysł jest ciekawy...limit 100 wsi znacznie ograniczyłby pewnie kombinacje


ale najbardziej rozbawił mnie ten pomysł na ukrywanie nicków i ochronę przed zjechaniem graczy ogólnie niespecjalnie lubianych ...

ciekawe kogo to mój Marcinek miał na myśli :)
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Pomysł jest ciekawy...limit 100 wsi znacznie ograniczyłby pewnie kombinacje


ale najbardziej rozbawił mnie ten pomysł na ukrywanie nicków i ochronę przed zjechaniem graczy ogólnie niespecjalnie lubianych ...

ciekawe kogo to mój Marcinek miał na myśli :)

no jak to kogo Tobinko...mnie samego :D jak już daje pomysł to muszę dbać o swoje interesy ;D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.130
no przyznam ze tamten specek byl mistrzowski:)
troche lipa ze chcesz zeby bez barbarzynskich było;d
ale to musialoby byc ciekawe jakby zostalo 2 graczy i np obaj z 50 wioskami:p mogliby sie bić i bić:D
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
no przyznam ze tamten specek byl mistrzowski:)
troche lipa ze chcesz zeby bez barbarzynskich było;d
ale to musialoby byc ciekawe jakby zostalo 2 graczy i np obaj z 50 wioskami:p mogliby sie bić i bić:D

nie ma sensu dawać barbarzyńskich,to miałaby być ostra walka od początku,a nie każdy najpierw rzuciłby się na barbarki i dopiero jakby wszystkie zeszły ludzie zaczęliby się bic.brak barbarek zmusza do agresywnej gry od początku
 
Status
Zamknięty.
Do góry