Propozycja odnośnie forum wewnętrznego w plemieniu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser56602
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł

  • Tak

    Głosy: 3 37,5%
  • Nie

    Głosy: 5 62,5%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser56602

Guest
Witam. Mam propozycję odnośnie Banicji pisania gracza w forum wewnętrznym własnego plemienia. Otóż funkcję banicji na forum mieli by tylko administratorzy/założyciele Plemienia. Ta funkcja była by bardzo przydatna w przypadku gdy: Członek plemienia bluzga na forum, Spamuje itd lecz nie chce się go wywalać Wtedy taki osobnik dostawał by banicję na określony przez administratora/założyciela czas. Pozdrawiam Kuba
 

DeletedUser

Guest
jestem na nie :)

Jeśli niechcesz go w plemieniu to go wywal albo porozmawiaj z nim aby nie przeklinał na forum. Niemusisz go trzymać na siłe w plemieniu :)


@down: To wywal go jeśli rozmowy nie skutkują. Jak bedzie chciał wrócić to będzie musiał się powstrzymać od przeklinania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser56602

Guest
jestem na nie :)

Jeśli niechcesz go w plemieniu to go wywal albo porozmawiaj z nim aby nie przeklinał na forum. Niemusisz go trzymać na siłe w plemieniu :)

Chcę go w plemieniu i rozmawiałem z nim np. I dalej to się powtarza.
 

DeletedUser

Guest
Witam. Mam propozycję odnośnie Banicji pisania gracza w forum wewnętrznym własnego plemienia. Otóż funkcję banicji na forum mieli by tylko administratorzy/założyciele Plemienia. Ta funkcja była by bardzo przydatna w przypadku gdy: Członek plemienia bluzga na forum, Spamuje itd lecz nie chce się go wywalać Wtedy taki osobnik dostawał by banicję na określony przez administratora/założyciela czas. Pozdrawiam Kuba

Ja również jestem na nie. Już niejednokrotnie były takie propozycje i nie przechodziły przez uznanie graczy. Tak więc, niby czemu akurat to miałoby przejść, jeśli takie propozycje były już wcześniej odrzucane?
 

DeletedUser14772

Guest
jeśli nie chcesz żeby on pisał na forum to daj całe forum na ukryte a jemu nie daj praw do czytania forum ukrytego i wszystko będzie git:D

//Wiele razy były podobne rzeczy i zawsze uznawano, że są lepsze i skuteczniejsze sposoby dyscyplinowania. Najlepszy z nich śmiga na brązowym koniku. - ambafatimabyloinima
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry