Propozycja dotycząca forum plemienia.

Jestem na:

  • Tak.

    Głosy: 28 58,3%
  • Nie.

    Głosy: 17 35,4%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 3 6,3%

  • W sumie głosujących
    48
Status
Zamknięty.
Wynik reakcji
1.062
W plemionach jest sporo szpiegów, kretów, zdrajców.
również graczy, którzy nie czytają forum.
By na przykład sprawdzić plemię, rada zazwyczaj przyjmuje wisielce, sprawdza w ten sposób aktywność podczas gry i na forum.

Moim zdaniem skoro plemię jest dowodzone przez założyciela i przez administratorów a szarzy członkowie na to się godzą to radni powinni mieć wgląd na to co się dzieję w plemieniu a konkretnie:

Powinna być dodana opcja podglądu obecnego stanu forum plemienia u każdego gracza.
Czyli powinno się dać zobaczyć jakie tematy w danej chwili gracz ma przeczytane a jakie nie
opcja dostępna tylko dla graczy administratorem bądź założycielem.
Pomogło to by przy selekcji graczy.

Nie gram już w tą grę, na chwilę się zalogowałem na 83 i na takie coś wpadłem.
 

DeletedUser173890

Guest
Ustrój polityczny Saint-Barthélemy jest na tyle rozwinięty, że żarówka LED Osram włącza się i gaśnie sama. Aby temu zapobiec należy posadzonym roślinom dostarczyć odpowiedniego środowiska. Jestem na TAK!
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze mogłoby być takie coś,żeby sprawdzało by ostatnie posty,podziękowania,zamknięcia tematów i zagłosowanie w ankiecie/ach.Ale i bez tego jestem zdecydowanie na tak.
 

DeletedUser159480

Guest
Ale po co jeszcze większa ingerencja w konta współplemieńców? Są inne, skuteczniejsze sposoby na to, by sprawdzić kto faktycznie gra i bierze udział w życiu plemienia. Jest to krok w złą stronę, w pewien sposób ogranicza on rolę gracza w plemieniu. Co za problem kliknąć "oznacz wszystkie jako przeczytane" - kto będzie chciał to przeczyta, a kto nie, ten tego zwyczajnie nie zrobi, a tego typu propozycje nie wnoszą nic do rozgrywki. Głos przeciw.
 

DeletedUser180001

Guest
Bizon masz rację xd

Lecz co Ci da , że gracz ma przeczytane ?
Równie dobrze może gracz sobie wejść na 5/10 min , otworzyć te tematy nowe (nie czytając ich) i tak będzie jak by przeczytał.
Wielu to drażni ,że gracze nie czytają forum , ale jak mają czytać na zasadzie kliknięcia i popatrzenia na temat pobieżnie (przeglądając co jakiś czas to lepiej by w ogóle nie czytali)

Jeden będzie się wypowiadał i czytał wszystko a drugi tylko ważniejsze rzeczy więc co to da ?

Jestem przeciw.
 

DeletedUser184352

Guest
Przecież na forum plemiennym jest opcja » Oznacz wszystkie fora jako przeczytane. Głos na Tak
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Nie popadajmy w manię Orwella, bo zaraz zwariujemy :) Nie można prowadzić polityki inwigilacji wszystkiego, co się w plemieniu dzieje, bo współplemieńcom naprawdę przestanie się chcieć wówczas grać, a plemię bez członków przecież istnieć nie może, tak samo, jak państwo bez narodu czy Polska bez Polaków. No chyba, że ta propozycja była humorystycznym nawiązaniem do współczesnej polityki rządu, ale akurat w grze słabo to widzę ;)

EDIT: I mówię to jako dyrektor jednego z topowych plemion na PL7, z własnego doświadczenia :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry