Propozycja dot. zagospodarowania opuszczonych wiosek.

  • Rozpoczynający wątek krzaczor93
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za usunięciem opuszczonych wiosek aby zrobić miejsca dla nowych graczy?

  • Tak

    Głosy: 62 41,3%
  • Nie

    Głosy: 88 58,7%

  • W sumie głosujących
    150
Status
Zamknięty.

DeletedUser23897

Guest
Odp: Propozycja dot. zagospodarowania opuszczonych wiosek.

Pomysł do bani! Człowieku! Opuszczone wioski najlepiej się wykorzystuje do farmienia. A pozatym nie gadaj głupot, że opuszcone wioski zajmują 60% terenu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja dot. zagospodarowania opuszczonych wiosek.

Nie, słaby pomysł. Za dużo huku, za mało efektów. Poza tym zgadzam się z przedmówcą, takie wioski są świetne na farmy.
 

DeletedUser26617

Guest
Odp: Propozycja dot. zagospodarowania opuszczonych wiosek.

konradoss napisał:
Jestem na NIE !!! I tak nowy gracz nie ma szans na miejsce TOP 1500 ... Stanie sie farma i mu sie odechce grac
__________________
Pomogłem ? Daj Punkt Reputacji
Czyżby? Ja nie dawno się zarejestrowałem na classic i mam już po wyżej 1300 pkt i mam świetne plemię oraz zaatakowała mnie tylko [player]patka072[/player] i mnie teraz atakuję [player]kam182[/player] i jest wszystko ok...
 

DeletedUser28349

Guest
Odp: Propozycja dot. zagospodarowania opuszczonych wiosek.

Zgadzam się z większością. Głos na nie, z powodów które już zostały napisane.
 

DeletedUser12271

Guest
Odp: Propozycja dot. zagospodarowania opuszczonych wiosek.

Jestem na NIE !!! I tak nowy gracz nie ma szans na miejsce TOP 1500 ... Stanie sie farma i mu sie odechce grac :(


Niezgodze się z tym.


zaczełem grać na drugim świecie dzień przed tym(alebo po tym) jak zamkneli świat pierwszy. Dobrzy ludzie(w punktach) byli obok mnie a jakoś dałem sobie rade i jestem teraz w top 1700(blisko 1500). Więc nowy gracz ma szanse.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja dot. zagospodarowania opuszczonych wiosek.

NIE

wyobraz sobie za sa gracze ktorzy maja po od 200k pkt
i w samym srodku jest opuszczona wioksa ktora ma 116 pkt
jak myslisz ile by przetrwala?
dzien? a moze mniej?
 

DeletedUser23847

Guest
Odp: Propozycja dot. zagospodarowania opuszczonych wiosek.

Dzień? Miesiąc, albo więcej. Ja bym tam wysłał wsparcie i czekał, aż gracz by się rozwinął. Ufał by mi, ponieważ mam u niego wsparcie. Nie budował by wojska, ponieważ ja bym mu je dostarczał, a potem tylko ciach, wjazd ze Szlachtą i wioska powyżej 3k punktów moja :D
 

DeletedUser26102

Guest
Odp: Propozycja dot. zagospodarowania opuszczonych wiosek.

Pragnę zauważyć że dla graczy słabszych (mających po 400 - 500) pkt. wioski opuszczone to jedyno "pożywienie"....:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry